Tipadam Dizi ve Film Yorumları

23 Mayıs 2011 Pazartesi

Fenerbahçe'nin Şampiyonluk Klibi ve Hikayesi (2010-2011 Sezonu)

İkinci yarıya Trabzonspor'un 9 puan gerisinde başlayan ve Fenerbahçeliler dışında herkesin şampiyonluk yarışından koptuğunu düşündüğü Fenerbahçe,başta Alex De Souza olmak üzere tüm takımla birlikte şampiyonluğa inandı ve 18'de 17 yaparak 2010-2011 sezonunu 82 puanla zirvede tamamladı!İmkansız gibi görünüyordu, başardılar. Fenerbahçe 18. kez Türkiye’nin en büyüğü. Fenerbahçe, Türkiye’nin en fazla şampiyon olan büyüğü...


Sivas’taki final nefesleri kesti. 2 defa son haftada hayal kırıklığı yaşayan Kanarya, muhteşem taraftarının desteğiyle şeytanın bacağını kırdı. Santos, Selçuk, Alex ve Yobo’nun golleri tarihe geçti. Sabahlara kadar yer gök, “Şampiyon Fener” diye inledi.


Saat 20.30’da Saracoğlu’nda


Fenerbahçe takımı bugün saat 16.00’da Samandıra Can Bartu Tesisleri’nden üstü açık otobüsle yola çıkacak. Kafile, Bağdat Caddesi’nden geçerek Şükrü Saracoğlu Stadı’na giriş yapacak. Saat 20.30’da Saracoğlu’nda şov başlayacak. Özel hazırlanan organizasyonda kupa töreni ve bir çok sürpriz var. Taraftarlar 5 lira ödeyerek stada girebilecek.
İşte Şampiyonluk Klibi


Untitled from robben678 on Vimeo.
no image
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top