Tipadam Dizi ve Film Yorumları

26 Mayıs 2011 Perşembe

Selçuk İnan Resmen Galatasaray'da! (Videolu)

Fenerbahçe,Beşiktaş ve Valencia'nın da ısrarla istediği Trabzonlu Selçuk İnan,sürpriz bir karar vererek Galatasaray'la anlaştı.Galatasaray'ın resmi sitesinde ki habere göre Selçuk İnan resmen Galatasaray'a gelmiş,haydi hayırlısı..


Trabzonspor ile olan sözleşmesi sona eren ve yerli transferin en önemli ismi haline gelen Selçuk İnan, kendisini ısrarla isteyen Galatasaray ile Fenerbahçe'nin tekliflerini düşündükten sonra Sarı-kırmızılı kulübe imza atmayı tercih etti. Galatasaray 2. Başkanı Ali Dürüst, bu akşam saatlerinde Selçuk İnan ve menajeri Batur Altıparmak ile yapılan görüşme sonunda kesin anlaşmaya vardı. Selçuk İnan, yapılan anlaşma sonunda kendisini 5 yıllığına Sarı-kırmızılı formaya bağlayacak imzayı atacak.


Bu arada Selçuk ile yapılan görüşmeye Fatih Terim'in yardımcısı olması kesinleşen Hasan Şaş da katıldıb. Şaş, yaptığı görüşme sonrasında milli futbolcunun Sarı-kırmızılı formayı tercih etmesinde etken oldu.Devlerin gözdesi Trabzonsporlu Selçuk İnan’ın yeni adresi Galatasaray oldu. Karadeniz ekibiyle sözleşmesi sona eren orta saha oyuncusu dün akşam saatlerinde Sarı-Kırmızılı kulüple 5 yıllık sözleşme imzaladı. Cim Bom, sezonun ilk flaş transferini resmi siteden, “Galatasaray, Trabzonspor’un milli orta saha oyuncusu Selçuk İnan ile 5 senelik kesin anlaşmaya varmıştır. Yeni oyuncumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz” ifadeleriyle duyurdu. Selçuk’un 5 yıllık maliyeti ise bir Türk futbolcu için rekor sayılacak düzeyde: 20 milyon Euro! Bonservisi
olmadığı için ilk yıl alacağı ücrete ‘imza parası’ da dahil edilen Selçuk’a, toplam 5.5 milyon Euro garanti, maç başına ise 10 bin Euro ödenecek.
Selçuk İnan’ın diğer sezonlarda alacağı ücretler ise şöyle:
2. yıl 3 milyon Euro artı maç başına 15 bin Euro.
3. yıl 3 milyon Euro artı maç başına 20 bin Euro.
4. yıl 3 milyon Euro artı maç başına 25 bin Euro.
5. yıl 3 milyon Euro artı maç başına 30 bin Euro.
En fazla kazanan yerli
Garanti para olarak toplam 17.5 milyon Euro alacak olan Selçuk, her sezon ortalama 25 maç oynadığı takdirde ise toplam 2 milyon 350 bin Euro daha kazanacak. Böylece Selçuk’un Galatasaray’a toplam maliyeti yaklaşık 20 milyon Euro (45 milyon TL) olacak. Bu ücret, yurt içinde oynayan bir Türk futbolcunun bugüne kadar kazandığı en yüksek miktar.


Anahtar Kelimeler : selçuk inan kesin gsde mi,selçuk inan trabzondan nereye gitti,selçuk inan kaç yaşında,selçuk inanın golleri,selçuk inan neden galatasarayı seçti
no image
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top