Tipadam Dizi ve Film Yorumları

3 Eylül 2011 Cumartesi

Asamoah Gyan Fenerbahçe'de Mi? (Videolu)

Günlerdir o gidiyor bu gidiyor derken Allah'a şükür artık transfer yapma çalışmaları da başladı,her ne kadar transfer sezonunun bitmesine 2-3 gün kalsa da..


İlk olarak Juventus'tan Andre Santos'un yerine 25 yaşındaki Ziegler ile 1 yıllık (kiralık) anlaşma sağlandı.Ardından 3 isim daha gündeme geldi.Bunlar Türk asıllı oyuncu Mervan Çelik,Bursaspor'un gözden çıkardığı Sercan Yıldırım ve Sunderland'te bekleneni veremeyen Asamoah Gyan..Bu 3 oyuncunun da ortak yani yaşlarının epeyce genç olması ve alındıkları takdirde hem bu yıl hemde ileri ki yıllar için oldukça ümit vermeleri..
Gazetelerde ve Fenerbahçe fan sayfalarında gördüğüm kadarıyla Mamadou Niang 7 yada 8 Milyon Euro'luk bir teklif almış ve gitmesi an meselesiymiş.Eğer ki Niang giderse şuan da prensipte anlaşılan ve sadece imzaya kalan transfer yani Asamoah Gyan transferi gerçekleşecekmiş.Ama yanlış anlaşılma olmasın,bonservisi ile birlikte değil kiralık olarak alınacakmış..Bu bilgiler doğrultusunda bizde bu yazıyı yazıp sizlere sunmak istedik,şimdi gelelim Asamoah Gyan'ın kim olduğuna ve kariyeriyle ilgili bilgilere..

Asamoah Gyan Kimdir?


Asamoah Gyan'ın Golleri ve Hareketlerinin Bulunduğu Güzel Bir Klip.. :Anahtar Kelimeler: asamoah gyan fbde mi,gyanı fenerbahçe aldı mı,gıyan fenere kaça geldi,asamoah ne zaman fenere imza atacak,gyanın tüm golleri,gyan kimdir,fenerbahçe gyanı kiraladı mı
Asamoah Gyan Fenerbahçe'de Mi? (Videolu)
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top