Tipadam Dizi ve Film Yorumları

21 Eylül 2011 Çarşamba

Fenerli Bayan Taraftarlar Galip Geldiklerini Sanıyorlar ! - (Video)Fenerbahçe'nin cezası nedeniyle bayan ve 12 yaş altı çocuklara ücretsiz olarak sunulan Fenerbahçe - Manisspor karşılaşmasında 40bin civarı taraftarın maçı izlediğini haberlerden duymuşsunuzdur.

İşte o maçta skor 1-1 iken Fenerbahçe'nin attığı 2. gol ofsayt dolayısıyla geçerlilik kazanmazken, ofsayttan anlamayan Fenerbahçeli bayan tarafarlarla Kanaltürk muhabiri röportaj yaparken, Fenerbahçeli bayan taraftarların 1-1 biten maçı 2-1 kazandıklarını zannettikler ortaya çıktı.

Zavallılar.. Galip geldiklerini sanıyorlar. Tam mal bu fenerliler ya.. Hadi ofsaytı bilmiyorsunuz, skorboard'a da mı bakmazsınız? :D Komik ya.. tek eğlence fenerbahçe işte. Allah kimseyi fenerlilerin durumuna düşürmesin. Geçen sene de kendilerini şampiyon sanıyorlardı. :D
Fenerli Bayan Taraftarlar Galip Geldiklerini Sanıyorlar ! - (Video)
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

3 yorum:

 1. Arena'daki İlk Maçlarında 32.000 Kişiye Oynayan Galatasaraylılara, 55.000 Kişilik Stadın Tamamını Dolduran Fenerbahçeli Bayanlar ve Çocuklar Kimin Büyük Olduğuna Dair En Güzel Mesajı Vermiştir umarım?Ayrıca bir bayanı bu şekilde itham etmene üzüldüm,2 yaşında ki bebekte oradaydı 80 yaşında ki nene de.Hangisi futboldan anlıyor ki?Tek amaç bu zor günde takıma destek olmaktır,unutma bunu ;)

  YanıtlayınSil
 2. Abi maç beleş olunca kalabalık olması da gayet doğal. :)

  YanıtlayınSil
 3. Maç beleş olunca kalabalık olması gayet doğal mı?Oğlum onların hepsi gerçek Fenerbahçe taraftarı.Bizimkiler sizinkiler gibi takımını 1 günde satacak taraftarlar değil.Sana şu örneği versem yeterli olur sanırım.Son maçta İBB ile oynadık ve 55 bin taraftar vardı statta.Peki ya sizde?30 bin diyordu dün Fatih hocan.Puhahaha :D

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top