Tipadam Dizi ve Film Yorumları

22 Eylül 2011 Perşembe

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun Sorunu Ne? (Fenerbahçe Zamanında Çok Canını Yakmış Galiba?)


Yusuf Namoğlu, Manisaspor maçı sonrası “Yeter artık, haykırışım verilmeyen gole” diyen Volkan’a “Maşallah ne göz varmış. 100 metre geriden ofsaytı görüyor!” diyerek ince bir gönderme yapmış.Yav sen kimsin ki Volkan'a gönderme yapıyorsun terbiyesiz adam.Volkan'a yada Fenerbahçelilere akıl vereceğine git o yanlış karar vererek golümüzü yiyen yan hakemine inceden mesajlar gönderip adamlık öğret!

Sayın(!) Yusuf Namoğlu,ukalaca kaleci Volkan'ı eleştireceğine ve yanlış karar veren hakemine kol kanat gereceğine çıkıp deseki,''Evet hakem arkadaşlarımız hata yapmışlar ve Fenerbahçe'nin buz gibi golünü geçerli saymamışlar'' daha doğru birşey yapmış olurdu ama nerede o yürek?E ama yok,aman onun hakemleri çok başarılı.Aman laf gelmesin,gitmiş şu açıklamaları yapmış onursuz insan ''Buradaki ofsayt kararı, at yarışlarında foto finiş koyuyorlar, onun gibi bir olay... 1 saniyede 1 metre kaçırabilirsin. Bunu her hakem kaçırabilir. Bunlar kabul edilebilir hatalar. Fifti fifti pozisyon. Ancak Volkan’a katılmak elde değil''. Senin kuyruk acın mı var yoksa bize mi öyle geliyor?..

Yusuf Namoglu hakemleri korumak adına küçük düşüyor, Volkan basın toplantısında yayıncı kuruluşun ofsayt olmadığını söylediğini ve onlara lütfen tekrar yayınlayın dediğini söyledi yani kendisi gördüğü için değil, FBTV'de basın toplantısı mevcut alsında Volkan ile dalga geçeceğine hakemleriyle dalga geçsin, çünkü aynı yan hakem maçta 3 yanlış bayrak kaldırdı.Aslında Fenerbahçe'ye karşı kasıt var ama kabullenmek zor..
MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun Sorunu Ne? (Fenerbahçe Zamanında Çok Canını Yakmış Galiba?)
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top