Tipadam Dizi ve Film Yorumları

17 Eylül 2011 Cumartesi

Sabiha Gökçen Havaalanı'nda Gaziantep'ten Dönen Fenerbahçeli Oyunculara Taraftarların Karşılaması (Görüntüler-Videolar)

Gecenin geç vakti olmasına rağmen 1500`ü aşkın taraftarımız şu dakikalarda (01.20) Fenerbahçemizi karşılamak üzere Sabiha Gökçen hava alanında bekledi. Taraftar sayısının her geçen dakika arttığı müthiş ortama,Fenerbahçeli oyuncuların uçağının iniş yapmasıyla buna görsel şölen ve tezahüratlarda epeyce eklendi.

Sabiha Gökçen ''I LOVE YOU ALEX'' ve ''NASIL KOYDU AYKUT KOCAMAN'' Sesleriyle İnledi.Sabiha Gökçen Havalimanı resmen yandı! Takım Otobüsü Hava Limanından Çıkamıyor ;)

Taraftarlarımızın Sevgi Seli Görülmeye Değer...

Oynayana da, oynatana da bak!

Fenerbahçeliler için her maçın anlamı çok büyük artık. Şampiyonluğa gidiş değil bu, bir haykırış. Her 90+ küsur dakika, 2 aydan fazla bir süredir yaşananların sahadaki cevabını vermek isteyenlerle, cevap almak isteyenlerin karşılaşmasını izliyoruz.

Fenerbahçe takımının, alınterine, emeğine, mücadelesine çamur sıçratılmıştır, teker teker temizliyorlar. Hiç ağzınızı açmayın.


Not: Diğer fotoğraflar ve videolar ilerleyen dakikalarda eklenecektir..

Anahtar Kelimeler: fenerbahçe gaziantep maçı sonrası taraftar karşılaması,fenerbahçenin 16 eylül 2011 tarihli havalimanı görüntüleri,fenerbahçe taraftarlarının 16-17 eylül tarihli karşılama görüntülerini izle,gaziantep-fener maçı sonrası fbli taraftarların karşılaması
no image
  • Başlık : Sabiha Gökçen Havaalanı'nda Gaziantep'ten Dönen Fenerbahçeli Oyunculara Taraftarların Karşılaması (Görüntüler-Videolar)
  • Yazar :
  • Tarih: Cumartesi, Eylül 17, 2011
  • Etiketler :
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top