Tipadam Dizi ve Film Yorumları

22 Eylül 2011 Perşembe

THY, Manchester United'in Efsanevi Kalecileri İçin Kısa Filmler Çektirdi! (Bölüm I)


Türk Hava Yolları, Manchester United'ın efsanevi kalecileri için kısa filmler çektirdi.Bir çok bölümden oluşan bu kısa filmlerde ilk önce sizlere birinci bölümü yani 4 dakikalık videoyu THY aracılığı ile sunacağız..

Manchester United’ın resmi sponsoru Türk Hava Yolları, Edwin van der Sar’ın futbolu bırakacağı haberini alınca hem Edwin van der Sar’a hem de Manchester United’ın zengin tarihindeki tüm efsanevi kalecilere yönelik bir teşekkür ve övgü filmi yapmaya karar verdi. Filmin çekim hazırlıkları 2 hafta sürdü ve 328 Stories yapım evi tarafından hayata geçirildi.


THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamada ise şöyle denildi; "Muhteşem hikâyelerin insanların kalbine hitap ettiğini biliyoruz. O yüzden futbolla ilgili bu kısa filmi "The Other Final" adlı filmiyle tanınan Hollandalı yönetmen Johan Kramer ile birlikte gerçekleştirdik. Küçük kalecimiz Ken de olağanüstü bir iş çıkardı. Kendisini gerçekten Manchester United'ın yeni kalecisiymiş gibi hissetmesi, büyük ihtimalle Old Trafford'un o büyülü çimlerinde koşmasına izin verilen tek kişi olmasından kaynaklanıyordu! Uçaklara ve uçmaya çok düşkün olan Ken aslında kalecilerin de uçtuğunu fark eder ve böylece büyülü yolculuk başlar. Amacı ne mi? Edwin van der Sar'dan o dev eldivenleri devralmak!

Türk Hava Yolları bu güzel kısa filmi tüm dünyadaki futbol romantiklerine sunar..."


Bu güzel videoların devamının en yakın zamanda gelmesini bekliyoruz.Yayınlandıkları andan itibaren sitemizden takip edebilirsiniz,herkese iyi seyirler..

video


Anahtar Kelimeler: thy'nin manu kalecisi için çektiği video,thy'nin manchester kalecisi edwin van der sar için yaptırdığı video,türk hava yollarının manunun efsane kalecileri için çektirdiği videoları izle
THY, Manchester United'in Efsanevi Kalecileri İçin Kısa Filmler Çektirdi! (Bölüm I)
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top