Tipadam Dizi ve Film Yorumları

20 Eylül 2011 Salı

Turkcell'den Hediye 100 SMS ! |okul.com.tr|

http://2.bp.blogspot.com/-SXyWvFE6Lrk/TniawFuXjGI/AAAAAAAABmA/z5iWjqdginc/s1600/capture2.jpg

Turkcell'den kullanıcılarına 100 SMS hediye haberini okudum Turkcell'in facebook sayfasında ve haberde aynen şöyle yazıyordu.

Okul.com.tr yeni eğitim yılında da öğrencilerin yanında. Okul.com.tr ile ders çalışmak kolaylaşıyor, notlar yükseliyor. Üstelik üye olan Turkcell'lilere 100 SMS hediye! www.okul.com.trBuraya tıklayarak, Turkcell'in resmi facebook sayfasındaki mesajı okuyabilirsiniz.


Ben de okul.com.tr sitesine üye oldum. Üye olurken, giriş yaptıktan sonra sizden adınızı,soy adınızı vs. isteyeceği bir form gelecek ekrana. O formu da doldurdup işleminizi bitirdikten sonra,üstteki resimde de gördüğünüz gibi bir pencere gelecek ve size müjdeli haberi verecek. O pencereyi gördükten sonra siteyi kapatıp beklemeye geçebilirsiniz.

5dk. içinde 100SMS'i hattınıza yüklüyorlar. Ben şahsen denedim oldu. Beleşten 100 SMS kazanmak isteyen tüm Turkcell abonelerine duyrulur. :D
Turkcell'den Hediye 100 SMS ! |okul.com.tr|
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top