Tipadam Dizi ve Film Yorumları

14 Ekim 2011 Cuma

15 Ekim 2011 Tarihli Şifresiz Maç Yayını Yapan Kanallar ve Frekansları


Az önce ''Hangi Maç Hangi Kanalda'' başlığı altında kısıtlı sayıda maçları sizlere sundum.Fakat gördüğüm kadarıyla o yazdıklarımın neredeyse %75'i şifreli kanallarda ve az sayıdaydı.İyice araştırma yapıp çok iyi bir siteden tüm maçları ve maçları yayınlayan ''Şifresiz'' kanalları buldum.Belki bazılarının frekanslarını vs. bilmiyorsunuzdur,o yüzden bazılarında resim içinde frekanslarını vs.'de ekledim.Yani bir maça bakıp yayınlandığı kanalları televizyonunuzda bulamazsanız ya tüm maçlara bakın yada bize yorum olarak bırakın.Herkese şimdiden süper bir hafta sonu dilerim.. ;)

Anahtar Kelimeler: 15 ekim 2011 cumartesi günkü maçlar hangi kanallarda,15.10.2011 tarihli şifresiz maç yayınları,15.10.2011 ücretsiz izlenebilecek maçlar,15 ekim 2011'de ki tüm şifresiz maçların listesi
15 Ekim 2011 Tarihli Şifresiz Maç Yayını Yapan Kanallar ve Frekansları
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

3 yorum:

 1. Sadece kırmızı renk ile yazılan kanallar şifresiz ama ;) Mavi renkle yazanlar şifreli kanalları gösteriyor. Kırmızı renkle yazılanlar şifresiz kanal olduğunu belirtiyor. Dostum, yazı da bunu da belirtseydin keşke.

  YanıtlayınSil
 2. Yok dostum hepsi şifresiz aslında.Frekanslarını girdin mi hepsi açılıyor,denemeden yazmam biliyorsun ;)

  YanıtlayınSil
 3. Abi ama sen Dıgıturk kullanıyorsun o yüzden şifreler çözülüyordur. Ben normal uydudan bahsediyorum. Çünkü ben de bir zamanlar bu siteden sürekli maçların kanallarını takip ederdim. Sadece kırmızı ile yazılanlar şifresiz olarak gözüküyordu. Hatta dikkat edersen kırmızı ile yazılan kanalların üzerine gelince Free To Air yazıyor fakat diğer kanallarda şifrleme sisteminin ismi yazıyor. Mesela VideoGuard yazıyor bazılarında. Normal uydular bissten başka şifreleri kıramıyor.

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top