Tipadam Dizi ve Film Yorumları

9 Ekim 2011 Pazar

Yeşil Sahaların Usain Bolt'u! (Fahad Al Enezi)


Az önce izlediğim video karşısında gerçekten ne yapacağımı bilemedim.Şöyle söyleyeyim; Genelde Usain Bolt'un futbola başlaması gerektiğini düşünür ama arkadaşlarımın o ancak koşar sözüyle düşüncelerimde kararsız kaldığım zamanlarım olmuştur.Ama bu adamı izlerken gerçekten Usain Bolt'tan da büyük topçu olabileceğini anladım.Adam resmen uçuyor uçuyor..Yaşı 22 ve eğer sürekli böyleyse ileride,hatta çok yakında çok büyük takımlarda oynayabileceğine ve futbolda da yeni bir akımın başlangıcı olacağına eminim..

Suudi Arabistan Ligi'nde Al İttihad ile Al Ansar arasında oynanan karşılaşmanın 88. dakikasında kontra atağa çıkan Kuveytli futbolcu Fahad Al Enezi öylesine hızlı koştu ki rakipleri arkasından bakakaldı. Koşusu ile Usain Bolt'a benzetilen Al Enezi müsait pozisyonda golü atamadı. Al İttihad maçı 3-2 kazandı.

İşte Al İttihad'ın Usain Bolt'u | Şaşırtıyor!..

video


Anahtar Kelimeler: sudi arabistan liginde çok hızlı koşan futbolcunun videosu,suudi arabistan liginde ki fahad al enezinin videosu,fadal al enezi kimdir,al ittihad'ın usain bolt gibi koşan oyhuncusunun adı ve bilgileri
Yeşil Sahaların Usain Bolt'u! (Fahad Al Enezi)
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top