Tipadam Dizi ve Film Yorumları

9 Mayıs 2012 Çarşamba

Vücut Nasıl Bir Film? Görüşlerim..


Bu film hakkında neden böyle bir başlık açtığımı bilmiyorum ama sanırım gördüğüm kadarıyla izleyicilerin %85'i tarafından tepki almış bir film olması beni yazmaya itti.Yıllardır ülkemizden çokça başarılı filmler çıkmıyor maalesef ama çıkartılan her filmi önce bir izlemeyi deneyip,ön yargılı davranmadan yorumlamalıyız kanaatindeyim. Az biraz kendi değerlerimize de önem verelim ki bizimde sinemamız başarılı olsun..Neyse film hakkında bilgi vereyim,izleyip izlememek size kalsın..

Filmi izlemeden nasıl böyle yorumlar yapabiliyorsunuz anlamıyorum.Türk sinemasının basitliğinden tutunda, Hatice Aslan'ın yoldan çıkmasına kadar saçma sapan yorumlar yapılmış. Sırf bunun için bu gece bu filme gittim. Hayatta insanlar artık iki şey için yaşıyor para ve vücut(beden) film bunu anlatıyor işte. Filmde herkesin bedeniyle sorunu var, kimi yaşlılık çizgilerinden, kimi kilosundan, kimi evlendikten sonra kendini salmasından ve kimi de yakışıklı olmasından yakınıyor.Ama hayat devam ediyor, bu kadar takılıp kalınmalı mı acaba bu mevzuya. Ayrıca filmdeki oyunculuklarda çok iyi. Hatice Aslan'ın sarsak, biraz saftik, kendinden geçmiş halleri, mimiklerinden, ses tonlamalarına kadar çok çok iyi. Diğer rollerde çok başarılı. Ne çok çok iyi ne çok çok kötü bir film. İzleyin ondan sonra karar verin. Peşin hükümlü olmayın. Abartıldığı kadar da açık bir film değil. İyi seyirler..

Puanım: 6.1/10

Anahtar Kelimeler: Vücut filmi hakkında izleyici yorumları,vücut filmi söylendiği kadar kötü mü,Hatice Aslan'ın son filmi hakkında bilgiler,2012'de yayınlanan vücut filmi hakkında tüm uzman yorumları
Vücut Nasıl Bir Film? Görüşlerim..
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top