Tipadam Dizi ve Film Yorumları

8 Mayıs 2012 Salı

Yenilmezler Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz....


Sonunda vizyona girdin, sonunda seni de izledik! Beklediğimden daha iyiydi. Macerası, aksiyonu hep harika idi. Komik yanlarının olması filmi çok güzel kılmış. Hatta bazı sahneler var kahkaha attım. Normalde en sevdiğim karakter Iron Man'di. Bu film ile Hulk'u da çok beğendim. Mark Ruffalo harika canlandırmış. Aslında hiçbir oyuncuyu kötülemek gerekmez her şey dört dörtlüktü. Bir yerde çok üzüldüm, bir yerde çok korktum. Ama gerçekten adamlar hakkını vermiş be abi. İlk 30'a girmeyi de hak etmiş. En sevdiğim filmlerden biri olarak hafızama kazıdım filmi.

  Bu film hep düşünülen bir konuydu.Acaba Marvel'in süper kahramanları aynı filmde olsa nasıl bir film olurdu? Ve bunu sonunda görmüş olduk; gerçekten de mükemmeldi.Özellikle görsellik 3D ortamında etkileyiciydi.Filmi izlerken güzel espriler ayrı bir keyif ve renk katmış sizi sıkmıyor,oyuncu kadrosu zaten ayrı bir harika; böylesine güzel bir Marvel filmi kesinlikle izlemeye değerdi.Sinemada 3D olarak izlemek gerçekten çok keyifliydi ama öncelikle kahramanların filmlerini izleyip daha sonra The Avengers'i  izlerseniz daha iyi anlayıp çok daha fazla keyif alacağınızı düşünüyorum.Not: FİLM AMERİKADA DAHA ÖNCE HARRY POTTER ÖLÜM YADİGARLARI PART 2'DE OLAN İLK 3 GÜN HASILAT REKORU (170 MİLYON DOLAR) OLAN REKORU 207 MİLYON DOLAR OLARAK YENİLEDİ YANİ REKORU KIRDI. 

Puanım: 9.0/10

Anahtar Kelimeler: Yenilmezler hakkında izleyici yorumları,yenilmezler filmi beklenen gibi iyi mi,yenilmezler filmi hakkında uzman görüşleri,yenilmezler filmini izlemeli miyim,the avengers hakkında tüm yorumlar
Yenilmezler Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz....
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top