Tipadam Dizi ve Film Yorumları

20 Temmuz 2012 Cuma

2012 LYS Türkiye 1. Si Abdullah Çoşkun !


Öncelikle yazıya girmeden önce biraz artistlik yapmak istiyorum.. Burada açtığım konuda LYS'nin 20 temmuzda açıklanacağını yazmıştım. Haklı olmanın gururunu yaşıyorum şuanda. Şimdi asıl konuya gelelim.

"Niye lan açtın bu başlığı" demeyin. Bu çocuk hakkında diyceklerim var. Lan bu Abdullah Çoşkun'u iyice bir düşünün. Aynı çocuk YGS'de de Türkiye 1.si olmuştu. Şimdi bir düşünün bu öğrenci mi? Yoksa 5 vakit namaz kılan, sorular ayağına kadar gelen bir cemaatçi mi? Ne ayak lan bu çocuk?

Öncelikle.. Abdullah Çoşkun arkadaşımı bu başarısından hatta başarılarından dolayı tebrik ed... ulan ben böyle... asdşladaşdas... Neyse sakinim. :)

Harbiden lan. Öğrenci mi bu? Yememiş mi, içmemiş mi, sıçmamış mı? Onu bunu bırak. Seni oyalayan bir kız arkadaşın da hiç olmadı mı? Ne biçim erkeksin lan sen. Hormonların mı bozuk olm ! Kesin kız arkadaşı olmamıştır lan bunun. Şaşılmıycak gibi değil. Ya bu çocuk çok zeki yada biz çok salağız. YGS'de birinci olanı ve LYS'de birinci olanları da görmüştük ama farklı kişilerdi. Nasıl oluyor lan! İnsan hayal dünyasını zorluyor. Sınavlardan birine gerçekten çok çalışırsın ve başarılı olursun da her ikisini de idare etmek de bir başarı.

Tebrikler ne diyelim.. :)
2012 LYS Türkiye 1. Si Abdullah Çoşkun !
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

2 yorum:

  1. asdasdasdsad :D(Aynen ya 2 puan da bize ataymış 200-300 kişi geçseydik)

    YanıtlayınSil
  2. Boşver panpa! Biz bize yeteriz.. asdfghjklşi :P :D :D

    YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top