Tipadam Dizi ve Film Yorumları

8 Temmuz 2012 Pazar

Sporx Üyelik Seviyeleri

Yeni yayın dönemimizde çok farklı bir üslup ve içeriklerle karşınızda olma kararı aldık.Bunlara ilk olarak şuan görmekte olduğunuz yazımla başlamak istiyorum.Canalican'dan sonra en aktif olduğum 2 siteden biridir Sporx.Gerek yorum yazma gerekse de rahat takip edebilme imkanlarına sahip olduğu ve bir çok haberi hızlı bir şekilde verebildiği için neredeyse her gün mutlaka aktif olduğum bir platformdur.


Tabi bu sitede haberlere yorum yazabilmek ve yazılan yorumları okuyabilmek için siteye üye olmak veyahut ''Facebook üyeliğiniz'' ile giriş yapmanız gerekmektedir.Normal üyelikte bayağı başınızı ağrıtabiliyorlar,o yüzden Sporx'in iyi bir takipçisi olacaksanız Facebook hesabınız ile giriş yapmanızı öneririm.Hiçbir özellikten de mahrum kalmayacağınıza emin olabilirsiniz..

Sitede 1.000'den 5.000.000'e kadar ilerleyen bir puan sistemi mevcut.Bu sistemde 7.500 puana kadar standart üye konumunda oluyorsunuz.Attığınız yorumlar vs. editörün onayından sonra sitede yerini alıyor,tabi bu biraz zaman alabiliyor (1-2 saat).Bu puan aralığında puanlarınıza göre Sporx Yeni Üye - Yeni Yetme - Top Toplayıcı - Malzemeci - Müzmin Yedek - Genç Golcü - 3.Lig Topçusu ve 2.Lig Topçusu ünvanlarına sahip oluyorsunuz.Tabi bu ünvanlar da bir nevi sizi teşvik edici oluyor.Siteye üye olduğunuzda bu konuda geniş bilgilere sahip olabilirsiniz.Mesela şuan benim ünvanım 20.000 ve üstü puana sahip olduğum için Gününde bir Sergen. Ve inanın mizahı açıdan da oldukça kuvvetli :)

Neyse hem kendi profilimden resimler sunacağım hemde yazıklarımla sizlere biraz olsun yön vermeye çalışacağım.Şuana kadar yazdıklarım kısa bir özeti oldu fakat üye olduktan sonra herhangi sorularınız vs. olduğunda buradan bize yorum olarak bırakabilir,en kısa sürede de cevabını alabilirsiniz.Malum siteye ilk üye olunduğunda biraz avare gibi oluyor insan,neyi nasıl yapacağını bilemiyor.O konuda da seve seve yardımcı olabilirim..
Ha unutmadan,yorumlarda küfür etmemenizi tavsiye ederim.Çünkü öyle durumlarda puanınız 7.500'ün üstünde olsa dahi belirli cezalar yiyebiliyorsunuz.Normalde 7.500 puan üstündekiler yorum yaptıklarında editör onayı olmadan anında yorumu yayınlanıyor,fakat sonradan şikayet edildiğiniz takdir de o yorumlar inceleniyor ve belli süre yorum yazmama yada puan silinme gibi cezalarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz.Şimdiden bu konuda da uyarmak istedim sizi,haydi şimdi Sporx'e akın.Spor dolu güzel günler dilerim.. ;)

 Anahtar Kelimeler: Sporx hakkında herşey,sporx.com nasıl bir site,sporx üyelik bilgileri,sporx rütbe olayı,sporxde yorum yazma sınırı
Sporx Üyelik Seviyeleri
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

2 yorum:

  1. Bende siteye üyeyim. Şu rütbe işleri falan hiç anlam veremiyordum. Siteyi de kurcalayıp öğrenmeye üşendim açıkçası. Bilgilendirme için teşekkürler dostum.. :)

    YanıtlayınSil
  2. Rica ederim dostum,bu tarz konulara da parmak basmamız gerektiğini düşünüyorum artık.Kimse bilgisiz kalmayacak! :)) Bu konu ile ilgili herhangi bir sorusu olan bize yorum bırakabilir,en yakın zamanda yardımcı olmaya çalışırız..

    YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top