Tipadam Dizi ve Film Yorumları

9 Ocak 2013 Çarşamba

Yeni Keşfettim: Bira.Fm (İddia Ediyorum Türkiye'nin Gelmiş Geçmiş En İyi Radyosu)


Ne başlık yazacağıma tam olarak karar veremeyince içten gelen bir başlık attım her ne kadar uzun olsada..Yakın bir arkadaşım tarafından bugün öğleden sonra önerildi bu site bana ve inanın saatlerdir sadece bu siteden şarkı dinliyorum,hatta şuan bu yazıyı yazarken bile arkadan muhteşem bir slow şarkı eşlik ediyor bana..

Normalde web siteleriyle ilgili pek yazı yazmam,reklam yapmak falanda bana göre değildir fakat bu siteyi yazamadan edemedim.En azından bizi takip eden müzik sever arkadaşlarımızı bu muhteşem siteden mahrum bırakmak istemedim.Sitede tam 8 farklı tarzda müzik kanalı (seçeneği) mevcut kii inanın mutlaka kendinize göre olanını bulacaksınız.

Bu 8 farklı seçenekten söz etmek gerekirse,şöyle sıralayabilirim; Meyhanede-Plajda-Partide-Sokakta-Bira.Fm Live-Evde (Tek)-Evde (Çift)-Geçmişte..Bu seçenekler arasından özellikle Evde (Tek) ve Geçmişteyi önerebilirim; tabi bu bana hitap eden kısmı.Şarkı listemden sıkılıp iki dakika süpriz şarkılardan oluşan bir playlist dinleyeyim diyerek `Evde (Tek)` kanalını açtım, ağzıma sıçtı bıraktı affedersiniz.Siteye bir girin,müzikleri dinledikçe siteye de adminlere de hayran kalacağınıza eminim..


Bugün siteyi açtığımda ekranın soluna doğru yavaşça kaçmaya çalışan astronot maymunu ayağından tuttuğum gibi bir sağa bir sola fırlattım. yetmedi büzüştürdüm, zıplattım, hunharca ve canice davrandım ona. hele ki mick jagger çalarken tempoya uygun işkenceler gerçekleştirdim.Space tuşuna basınca maymun geliyor,enter'e basınca geri dönüyor.Yani adamlar rahatlamanız için bile bir şeyler düşünmüşler.. :))

Hele köşede duran bira bardağı yok mu,bira içmeyen adamı bile markete gidip bira almaya teşvik ediyor diyebilirim.Ramazanda da alkol tüketemeyecekler için sanal birayı dayamışlar oraya,dinlerken tıklayarak lıkır lıkır içebiliyorsunuz.Ve kaç tane içtiğinizi de hesaplıyor,dikkat edin bir süre sonra etkisinde kalıp gözünüz falan kararmaya başlamasın.. ;)


Mükemmel bir internet radyosu olduğundan şüpheniz yoktur artık sanırım.Lakin anlayamadığım bir konu mevcut.Bu adamlar reklamsız cartsız curtsuz nereden nasıl kazanç sağlıyorlar? Bu emeğin bir karşılığı olmalı muhakkak.Biz bile bu siteden ufak da olsa reklam ile vs. para kazanmaya çalışırken,onlar bu kadar emek vererek hiçbir şey kazanmıyorlar mı? Sonuç olarak onu bunu bilmem de seni geç tanıdığım için çok üzgünüm be Bira.Fm..Adamım dibisin dibi!!

Anahtar Kelimeler: Bira.Fm nedir,bira.fm hakkında bilgiler,bira.fm nasıl para kazanıyor,bira.fm ramazan sürprizi,bira fm'in özelliği,Bira.fm'in kurucuları,bira.fm hakkında herşey.
Yeni Keşfettim: Bira.Fm (İddia Ediyorum Türkiye'nin Gelmiş Geçmiş En İyi Radyosu)
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

2 yorum:

  1. Bende iş yerinde dinliyorum ve bu kadar keyif almamamıştım. Yeni duyduğum ve harika dediklerimi bi kenara not ediyorum. Benimde favorim Evde(Tek) ve Geçmişte. Sende iyi yazmışsın :)

    YanıtlayınSil
  2. Kusursuz kelimesini hayatta pek kullanmam fakat bu site için rahatlıkla kullanabiliyorum.Artık sabahları bile o radyonun ''alarm'' özelliğini kullanıp uyanıyorum desem yalan olmaz.Ayarladığınız saatte en neşeli şarkılar çalmaya başlıyor ve tam 45 dakika sürüyor.Kalkmama gibi de bir durumunuz olmuyor tabi bu durumda :))

    Yazımda ve sizinde belirttiğiniz gibi Evde(Tek) ve Geçmişte seçenekleri oldukça güzel seçenekler,sıkıldıkça diğerlerine de göz atın mutlaka not alacağınız muhteşem parçalara rastlayacaksınızdır.. ;) Yorumunuzu esirgemediğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim.

    YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top