Tipadam Dizi ve Film Yorumları

24 Eylül 2012 Pazartesi

HOCAM.COM Rezilliği !

Sözde üniversite gençliği için kurulan bir site olan Hocam.com sitesinin yaptığı resmen rezillik! Başka türlü bir kelime ile açıklamak mümkün bile değil.

Üniversite öğrencilerini üye yaparak, öğrenci ortamı oluşturmaya çalışan site yetkilileri, üyelik aşamasında öğrencilerin üyeliklerini çok geç onayladıklar gibi ücretsiz reklamlarını yaptırıp, kazık atmaktan da geri durmuyorlar..
Yaklaşık 1 ay önce ben de siteye üye olayım dedim. Arkadaşım tavsiyesi ile üye oldum. Beni sıraya aldılar. Şuanki sıralamam 172888 ! Buraya kadar bişey yok. Asıl saçmalık bundan sonra başlıyor.. Screen yapmış olduğum alttaki fotoğrafı dikkatlice inceleyin şimdi.

Bu fotoğrafta belirtilen kurallara tamamen uydum. Yazının linkini de kutucuğa ekledim. Kendi blogumda yazımı yayınladım ama adamlar yine kabul etmediler. Adamlara mail atıyorum. "Bu blog size ait değil." diyorlar. Lan ben böyle rezillik görmedim. 4 yıllık blogumu "Sizi ait değil." diye geçiştiriyorlar. Başka bir sitemde yazı yazdım. Onu da kabul etmediler. Zaman harcayıp, yazımı düzenliyorum. Emek harcıyorum. Adamlar yine kabul etmiyor! Yazılarımı sitelerimden kaldırdım.. Bundan sonra kabul de etmesinler. İstemiyorum.

Görmemişin bir sitesi olmuş, pirinçten taş ayıklar gibi tek tek üyeleri ayıklıyor. Herkes iyi niyetiyle üye oluyor, bu adamların yaptığı işe bak. Suç sizde değil, sizi adam yerine koyup üye olmak isteyende ve üye olmak için çaba harcayanda. Üyelik sonucu siz karlı çıkarsınız! Ben değil, sonuçta üye sayınız artmış olacak!

Adamlara iletişime geçtim. Mail attım kendi siteleri üzerinden. Adamların verdiği cevaba bakın :

Adamlara gereken cevabı veriyorum! 
Sonuç : "DESTEK TALEBİNİ BANA KAPADILAR!"

Kendi sitemi bana öğretmeye kalkıştılar resmen!

Başka bir blog sitem ile yeniden katılıyorum! Yine kabul etmiyorlar!
Adamlara mail atıyorum! Bana karşı yine destek talebini kapatıyorlar! 
Neden? - Çünkü onlara daha fazla mesaj atmamam için!

Demem o ki ! Bırakın bu götü kalkmış insanları. Sitelerine falan da üye olmayın. Resmen adam kandırıyorlar. Sitelerinin reklamını kendi sitemizde yapınca çok iyi oluyor ama üyelik onaylamaya gelince adamlar bin bir türlü bahane üretiyorlar. Bu kadar emekten sonra onaylamadıysanız, bundan sonra da onaylamayın zaten! Üyeliğinizi onaylayacaz diye sizi bir sıraya sokuyorlar. Üyeliğiniz de Allah bilir ne zaman onaylanır. 1-2 yıl sonra ha ama onun da garantisi yok. Belki de onaylamayacaklar. İnsanları zor durumda bırakıp, HP satın aldırarak para ile üye olamamızı istiyorlar. İşte bu insanlar gözlerini böylesine para bürümüş!
HOCAM.COM Rezilliği !
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

7 yorum:

 1. Arkadaşım boşver. Site kalitesini yitirdi. Boş boş insanların kız düşürme muhabbeti yaptığı sinir bozucu bir site haline geldi. Adamlar daha önce arkadaşın torpil yaparsa( 50000 HP) seni birinci sıraya alıp kısa sürede siteye üye yapıyorlardı. Şimdi 150000 HP'en varsa arkadaşın sana torpil yapacak da oooo. Ayrıca HP'de artık parayla. Parayı basan HP alıyor. Saçma bir site. Bende üyeyim. Üye olmanı hiç tavsiye etmem.

  YanıtlayınSil
 2. Zaten üye olamadım ve olmayı da düşünmüyorum.. Yorumun için teşekkür ederim Metarocka. İnsanlar artık durumun farkına varmalı diye düşünüyorum ben de.

  YanıtlayınSil
 3. arkadaşım tam şu anda bende senin başına gelen olayı yaşadım.Halen kullanmakta olduğum blog sitesini seninkiyle aynı gerekçeyle reddedtiler.sanırım sistemde bir bot yazıyor cevaplarıda.. Siteye bayanların ücretsiz alınması ve sitedeki yorumlar vs. çöpçatanlık sitesi bile değil..kesinlikle sitedeki bayan uyelere kastetmeden soyluyorum o site teknolojişk bir genelevden başka birşey değil.bayanların site sahibine para kazandırdığı , üye çektiği bir yer başka ne olabilir?

  YanıtlayınSil
 4. Düşüncelerin için çok teşekkür ederim Can. İnsanlar artık bazı şeylerin farkına varmalılar. İlk başlardaki kuruluş amacından çok saptı. Düşüncelerine katılıyorum.. Üniversitelilerin buluşma noktası olmaktan çok artık bir arkdaşlık sitesi olarak işlev görmekte ve erkek kullanıcıları çekmek amacıyla bayan sayısını arttırmalarının tek açıklaması bu olabilir zaten. Bloglarımızda reklamlarını yaptırıp, üyeliklerimizi onaylamamaları ayrı bir rezillik zaten..

  YanıtlayınSil
 5. Tamamen katılıyorum :) sırf paraya döndü bu iş

  YanıtlayınSil
 6. Lale Çetintaş18 Haziran 2016 20:37

  Zar zor ayakta duruyolar zaten, garibim kıyamam. İçerisi askeri tesis! Kart olmayan giremez :D

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top