Tipadam Dizi ve Film Yorumları

11 Ekim 2012 Perşembe

Atilla Taş'tan Gangnam Style'ya Karşılık YamYam Style Atağı! :))


Kesinlikle bu yazıyı yazıp yazmama arasında kaldım ve uzunca bir sürede düşündüm. Malum bu kadar uzun süreli aradan sonra yazacaktım ama bu şekilde dönmekte ayrı bir tuhaf geliyor inanın :) Twitter'da görüp merak ettim ve lütfen bu bir şaka olsun dedim fakat devamında acı gerçeği öğrendim ne yazıkki. Kesinlikle Atilla Taş bu performansıyla Ajdar'a tepki olarak doğduğunu bize kanıtlamış oldu :D

Şuan için herhangi bir klip çekmemiş sanırım bu şarkıya fakat böyle giderse onu da yapacaktır. Şuan her şeyden çok dansını merak ediyorum diyebilirim.. Ee şarkının müziği çalıntı bari dans bizden olsun.. Yamyam dansı vuuu düşünsenize :))

Yalnız Twitter'da da öyle yazılar yazılmış ki bu konu hakkında insan Atilla Taş'a teşekkür etmeden de edemiyor, malum sayesinde saatlerdir gülüyorum abi :D 90'lı yılların işkence şarkılarını, Ajdar'ı bile bir tarafa atıyorum. Atilla Taş- YamYam Style. Evet dostum, bu farklı bir boyut intihar sebebi. Eğer şarkıyı hala dinlemediyseniz mutlaka hemennn dinlemesiniz, dinleyin dinleyinki görün ebenizi ;) Haydi herkese iyi eğlenceler..
 

Anahtar Kelimeler: Atilla Taş Yam yam Styla dinle, atilla taştan gangnam styla şarkısı, atilla taştan gangnama türk versiyonu yamyam style şarkısı, ATILLA TAS 'YAMYAM STYLE' NEW 2012, Atilla Taş YamYam style klibi ne zaman çıkar, Atilla Taş'ın YamYam Style şarkısı gerçek mi?
Atilla Taş'tan Gangnam Style'ya Karşılık YamYam Style Atağı! :))
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

  1. Stanfoгd's last three games, they have received that there is an ideal invitation to get them and their parents and have solid rushing attacks. The "Dominant" Iowa team: 58-51 overall record, 2 Big Ten Network to see the basic skills.
    my site - unpierced

    YanıtlaSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top