Tipadam Dizi ve Film Yorumları

16 Eylül 2013 Pazartesi

Beşiktaş'ın Bursaspor Karşısındaki İnanılmaz Koşu İstatistikleri..! Örnek Alınmalı Örnek


Şu sıralar spora yönelik yazı yazma taraftarı değildim pek fakat bugünkü (15.09.2013) maçı izledikten sonra herkes gibi bende heyecanla şu istatistikleri bekler oldum. Bekle bekle bıktırdı LigTV ekibi fakat beklediğimize de değdi diyebilirim. Eğer yanlış hatırlamıyorsam 4 büyükler arasında bu alanda yeni bir rekora imza attı diyebilirim Beşiktaş Futbol Takımı..!

Adamlar yememiş içmemiş koşu çalışmış gibiler diyeceğim de o da değil; bu ciddi anlamda inanmışlığın, birlikteliğin, azmin göstergesi! Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olarak Beşiktaş'ı bu futbollarından ötürü canı gönülden kutluyorum. Öyleki kaleci Tolga Zengin bile bana göre bu alanda bir rekor kırarak 4.580 km koşmuş! Gerçi gol sevinçlerinde diğer kaleye kadar epeyce bir depar atmıştı ama olsun, onu da saysalar neler olurdu kim bilir :))

Gökhan Töre 84. dakikada oyundan alınmasına rağmen 10 bin barajını geçmesini bildi. Aynı şekilde Almeida ve Oğuzhan'da 68. ve 75. dakikalarda oyundan alınmasalardı kesinlikle 10 bin barajını geçebileceklerdi kii bu da şu demek oluyor; Beşiktaş'ın kaleci dışında 10 futbolcusu da muazzam bir şekilde 10 bin barajını aşarak yeni bir rekora imza attılar. Helal olsun vallahi, başka da ne denilebilir ki..

Anahtar Kelimeler: 15 eylül tarihinde Beşiktaş-Bursaspor maçının genel analizi, 15 eylül 2013 tarihli Bursa Beşiktaş maçının tüm ayrıntıları, Beşiktaş'ın 15.09.2013 de oynadığı maçın koşu mesafeleri, Beşiktaştan koşu konusunda yeni rekor kaç?
Beşiktaş'ın Bursaspor Karşısındaki İnanılmaz Koşu İstatistikleri..! Örnek Alınmalı Örnek
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top