Tipadam Dizi ve Film Yorumları

18 Ekim 2013 Cuma

Uzun Aradan Sonra Tekrar; 'Hızlı Reklam!'


Bugün nasıl oldu bilmiyorum ama bayram tatiliyle birlikte gene sitemizin eski zamanlarına ulaşacağına dair ufak ufak belirtiler aldığımızı görmüş bulunuyorum. Artık sadece haftasonları değil, neredeyse her gün 1000 kişilik sınırı geçmeyi biliyoruz Allah'a şükür ve 2010 yılından beridir kullanmadığımız hesabımızı şuan itibariyle kullanma kararı almış bulunuyorum! :))

Belki birçok kullanıcı şuan koyduğum Splash reklamdan rahatsız olacak ama 'bir süre için' ne olursa olsun kaldırmayı düşünmediğimi ve 3 yıl aradan sonra tekrar HızlıReklam ile iş yapma şerefine ulaştığım için mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Az önce eski hesabıma girip 2010 yılındaki 3 aylık süreçte neler kazandığımıza baktım ve toplamda kdv'leri kesmeden 100 liralık reklam kazancımız olduğunu gördüm ve bunun üzerine neden tekrar dönmeyelimki diyerek; 1k hiti 1 Lira'dan bu 'farklı türden' reklamlara giriş yapmış bulunuyoruz.


Ortağım Ali dostumdan habersiz yapıyorum ama onunda anlayışla karşılayacağını biliyorum bu durumu, çünkü az biraz para kazanıp daha iyi yatırımlar yapmamızı o da benim kadar istemekte; bundan hiçbir şüphem bulunmamakta. ReklamStore reklamlarının en üstteki hariç tüm kodlarını siteden silip bu reklamı dahil etmiş bulunuyorum, gözünü fazla yoracağını sanmıyorum ama sizlerinde katkısıyla daha güzel bir site için idare etmenizi ümit ediyorum. Şimdiden anlayışınız için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum...
Uzun Aradan Sonra Tekrar; 'Hızlı Reklam!'
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top