Tipadam Dizi ve Film Yorumları

6 Aralık 2013 Cuma

Google Pagerank Güncellemesi Geldi de Bundan Kaçınız Memnun? Neden Böyle Oldu Be Google Amca!


Merhabalar TipAdam.com takipçileri..

06.12.2013 tarihi itibari ile Google Amcamız PR güncellemesi yapmış ve bu güncellemeyi bitirmiş durumdadır. Lanet olası pislik şey tüm sitelerimi mahvetmiş yada hiç dokunma gereği bile duymamıştır, o kadar sinirli o kadar gerginimki; orada çalışanları gördüğüm yerde gebertebilirim. Diğer bütün platformları da gezdim bu konuda, neredeyse %75 oranında memnuniyetsizlik durumda zaten; ne oluyor cidden anlam veremiyorum..

Google'nin artık ne yapmaya çalıştığını kesinlikle anlayamıyorum ben. Tanıtım yazısı desen tanıtım yazısı, hit desen hit, güncellik desen güncellik ama nasıl oluyorsa pr3 sitem pr2'ye düşüyor güncelleme ile birlikte!! Ayıp yemin ediyorum ya, onca emekle dalga geçiyor gibiler. Daha da takmam Google'yi falan, bir de saçmalığa bakın ki 2 sene önce öylesine açtığım ve zerre bakmadığım; içini reklam doldurduğum ve zamanında sırf kopyala yapıştırla kastırdığım blogspot.com'lu sitem nasıl oluyorsa pr0 iken pr1 olmuş birden. Kesinlikle komedi, daha doğrusu trajikomik bir durum. Daha da güncelleme gelmesin lütfen, eğer böyle olacaksa..!

Ha ayrıca Matt Cutts abimiz ne kadar yalancı olduğunu veya Google'da çalışmasına rağmen kendisini adam yerine koyup bilgi vermediklerini göstermiş oldu.

2013 yılında PR güncellemesi beklemiyorum demişti kendileri.. Zurnanın son deliği Matt Cutts :))

Anahtar Kelimeler: Google pagerank güncellemesinin getirdikleri, Google pr güncellemesi ile ilgili yazılanlar, Pr değeri artan ve azalan siteler, Google pr'si ile ilgili konuşulanlar, Google Pagerank değerinden memnun olan var mı?
Google Pagerank Güncellemesi Geldi de Bundan Kaçınız Memnun? Neden Böyle Oldu Be Google Amca!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top