Tipadam Dizi ve Film Yorumları

4 Aralık 2013 Çarşamba

Hotfile Tamamen Kapatıldı!

Bugün Hotfile'ye giren kullanıclar şok bir yazıyla karşılaştılar. Tabii bende.

Hotfile bugün, kullanıcıları şöyle bir yazı ile karşıladı :Yazıda kısaca;
Telif haklarının ihlalinin bir sonucu olarak ABD mahkemelerince Hotfile.com kalıcı olarak kapatıldı. Eğer favori filmlerine veya TV şovlarına bakıyorsan, onların daha fazlasını her gün, yüksek kalitede, yasal platformlarda bulabilirsin.

deniyor.. Ben de yarım yamalak bir ingilizce ile çevirmeye çalıştım. Elimden gelen bu kadarı. :)

Yani anlayacağınız, Hotfile'daki tüm dosyalarımız falan yalan oldular. Benim de bir sürü uploadım vardı orada. Yasal olarak tabii. :) Depolama aracı ile kullandığım bir platformdu. En azından eski dosylarımıza, bir kaç günlüğüne erişebilme imkanı verselermiş keşke. Demek ki arkası güçlü olmayan sitelere güvenmemek gerekiyormuş. Neyseki bu da bize bir ders oldu. Bundan sonra dökümanlarımızı Yandex Disk veya Google Dökümanlarda saklarız.

Amerikan Sinema Filmleri Derneği'nin Hotfile'ye açmış olduğu bu dava sonucunda, Hotfile yetkilileri davayı ve sitelerini kaybettikleri yetmiyormuş gibi bir de mahkeme kararıyla; ceza olarak Amerikan Sinema Filmleri Derneği'ne 80 milyon dolar para ödeyecekler. Sebebini ise sizde anlamışsınızdır zaten. Patent hakkına sahip filmleri barındırmak ve dolayısıyla bu yolla yasaları çiğnemek suçundan kendilerine dava açılmış ve davayı da kaybetmişler. Olay bu.

Anahtar Kelimeler: Hotfile neden kapatıldı?, hotfile paralarımızı ödeyecek mi, hotfile kapatıldı mı, hotfile'a ne oldu, hotfile hesabıma ulaşamıyorum, hotfile hakkında herşey, hotfile hesaplarımıza ne olacak?
Hotfile Tamamen Kapatıldı!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top