Tipadam Dizi ve Film Yorumları

8 Şubat 2014 Cumartesi

Flappy Bird Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır? Nereden İndirilir?


Son zamanlarda başta Twitter olmak üzere çokça yankı uyandıran oyunların başında gelen bir oyundur. Oyunu her geçen gün daha çok kullanıcı indirerek hızla da yayılmaya devam ediyor.

Peki nedir bu Flappy Bird oyunu?
Flappy Bird, uçmayı bilmeyen bir kuşu havada tutmaya çalışıyorsunuz. Bir yandan havada tutmaya çalışırken diğer yandan da engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Aştığınız engel sayısı ne kadar ise o sizin skorunu oluyor. Rekorunuzu kırmak için her defasında daha fazla engel aşmanız gereken basit bir oyundur.

Flappy Bird Oyununu Nasıl Oynayabilirim?
Flappy Bird oyununu Android veya iOS işletim sistemine sahip cihazlardan oynanabilmektedir. Eğer Andorid veya iOS işletim sistemine sahip bir telefonunuz veya tabletiniz var ise bu oyunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Flappy Bird Oyununu Nerden İndirebilirim?
Eğer cihazınız Androdi ise, Google Play'den indirebilirsiniz. Eğer iOS yani Apple kullanıcısıysanız AppStore'dan indirebilirsiniz. Arama kısmına oyunun adını yazıp aratmanız yeterli olacaktır.


Örnek Oyun Videosu :


İyi rekor kırmalar. :) Aman ha, oynarken sakin olun. Çok fazla stres yapmayın. :)etiketler : flappy,bird,oyna,indir,nasıl oynanır, nerden inidirilir, indir, rekor,
Flappy Bird Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır? Nereden İndirilir?
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

2 yorum:

 1. Oyunu bugün tekrar oynadım (2. gün oluyor) ve rekorum ancak 33 olabildi ama gerçekten kolay bir oyun, yeter ki sabırla oynayabilmek. Daha önce de söylediğim gibi dostum, bu oyun en iyi lavabodayken oynanır; en huzurlu alanda hahaha :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben 3. günümde 47 yaptım ondan sonrada oynamadım bir daha. Bencede kolay ama insanlar biraz abartıyorlar sanki. :) Kesinlikle. İnsan bu oyunu oynarken rekor kırabilmesi için rahat olmalı çünkü. Stres altında rekor kırmak zordur. Huzur şart hahaha :))

   Sil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top