Tipadam Dizi ve Film Yorumları

1 Şubat 2014 Cumartesi

Turkcell Geleceği Yazanlar Projesi ile Geleceği Siz Yazın


Turkcell çok güzel bir projeye imza atmıştı aylar öncesinden. Buna aslında çok iyi bir sosya sorumluluk projesi denilebilir. Çünkü ücretsiz olarak 7'den 70'e her kullanıcıya ücretsiz olara eğitim veren bir proje bu.

Projenin adı ise "Geleceği Yazanlar" projesi. Bu proje ile Turkcell, ülkemizde mobil uygulama yazmaya merakı olan herkese ücretsiz eğitimler sunarak diledikleri bir dil üzerinden kendilerini geliştirmelerini sağlıyor. Sizi merakınız hangi yönde ise, o mobil platform için uygulama yazma eğitimi alabiliyorsunuz bu site üzerinden.

Sitenin adı da proje adıyla aynı : gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr


Site üzerinden;
-Android
-iOS
-Windows Mobile

gibi popüler, mobil platformlar için uygulama yazmayı öğrenebilirsiniz.

Turkcell bunun için her türlü imkanı sunmuş diyebiliriz. Ücretsiz derslerin yanı sıra, site içindeki sınavlara katılarak öğrendiğiniz bilgileri de sınayabiliyorsunuz.

Turkcell'in bu hizmeti şimdiden çokça ilgi görmeye başladı. Milyonlarca üyeye ulaşan sitenin her yaştan üyesi var. En küçük üyesinin ise 12 yaşında bir çocuk olduğunu okumuştum bir teknoloji sitesinde.

Sizin de mobil platformlara uygulama yazma gibi bir merakınız varsa eğer "Turkcell Geleceği Yazanlar" sitesine ücretsiz üye olabilirsiniz. Başarılı olduğunuz derslerden sertifika bile alabiliyorsunuz.

Bu tür uygulamalar ile bilgisayar, yazılım, mobile alanındaki rakiplerim giderek artıyor. Benim onlardan en büyük farkım ise diplomam olacak sanırım. :)


Etiketler : internet sitesi, geleceği yazanlar, Turkcell, mobile uygulama geliştirme, android, ios, windows mobile
Turkcell Geleceği Yazanlar Projesi ile Geleceği Siz Yazın
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top