Tipadam Dizi ve Film Yorumları

12 Temmuz 2014 Cumartesi

Bilgisayarı Modem Olarak Kullanmak [Bilgisayardan İnternet Sinyali Yaymak - MyPublicWifi]

Masaüstü yada dizüstü bilgisayarınızdaki mevcut interneti bulunduğunuz ortama yaymak için, ağ ayarlarını kurcalamak yerine çoğu zaman ek programlar bizlere pratiklik sağlar.

Piyasada bu işi gerçekleştiren çeşitli programlar vardır. Bu programların geneli de paralıdır.  Deneme sürümünden sonra at çöpe. Hiçbir işe yaramazlar. Yamasını arayacam diye internetin altını üstüne getireyim derken bir çok tuzak siteye yem olma tehlikesi yaşarsınız. Hiç öyle risklere girmenize gerek yok. Önereceğim program ile bunu ücretsiz ve kolay bir şekilde halledebileceksiniz.

Bahsettiğim program MyPublicWifi programıdır. Tam da bizim gibi ücretsiz programları seven, paralı programlara para harcamaktan kaçınan Tipadamlar için yazılmış bir program. :)

Programın Avantajları
Program tamamen ücretsizdir. Yama yapma, key girme derdi falan yok. Bağlı olduğunuz herhangi bir ağın internetini bilgisayarınız aracılığıyla çoğaltabiliyorsunuz. Yani bilgisayarınızı bir access point yada bir modem gibi kullanabiliyorsunuz. Üstelik de kendi ağınıza istediğiniz ismi ve şifreyi yazabiliyorsunuz. Bu saydıklarım dışında ayrıca bilgisayarınıza kurduğunuz bu program ile yani MyPublicWifi aracılığıyla oluşturduğunuz ağa bağlanıp, internette gezinmek isteyenler olursa eğer, o kişilerin girdikleri websiteler tek tek program aracılığıyla kayıt altına alınıyor. Ağınıza bağlı olan kişilerin hangi sitelere girdiklerini anında takip edebiliyorsunuz.

Buraya tıklayarak programı kendi resmi web sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Merak edenler için bir de ekran görüntüsü ekliyim ve biraz da programı anlatabilmek adına birkaç açıklama ekleyeyim. Programın arayüzü tam olarak şöyle bir şeydir.

Etiketler : bilgisayarı modem olarak kullanmak, mypublicwifi, connectify benzeri program, ücretsiz program, wifi programı, wireless programı, bilgisayardan internet yaymak, bilgisayarın interneti ile telefondan internete girmek, bilgisayarın internetini yaymak
Bilgisayarı Modem Olarak Kullanmak [Bilgisayardan İnternet Sinyali Yaymak - MyPublicWifi]
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

7 yorum:

 1. eyvallah ali, seviyoruz seni ;)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim dostum. :) Sen de seviliyorsun. Tipadam'da aradabir böyle yorumlarını görmek isteriz. :)

   Sil
 2. pardon ya bn denedim ağ seçerken wireless çkmıo bzde dğerlerini seçncede olmuo ne yapmlyım

  YanıtlayınSil
 3. Birkaç defa iptal edip tekrar bağlanmayı deneyin. Bazen böyle sorunlar olabiliyor. Birkaç denemeden sonra oluyor.

  YanıtlayınSil
 4. İyi Günler Ben Bunu İndirdim. Güzel Bişey Ama Benim PC laptop ben Neti Başka Birinin Wifi üzerinden Kullanıyorum. Ve Bunu PC den Paylaşmak istiyorum Olmuyor :) Yani Pc yi Başka bir Wifiden Çekiyorum Telefonada Pc üzerinden Bağlanmak İstiyorum. Evin içerisinde Heryerden Çekmesi için Yapmak istiyorum fakat beceremedim Bilgisi Olan Yazabilrmi Acaba :)

  YanıtlayınSil
 5. güzel bir uygulama degil çnki iphone kulanıcısıyım baglanıyorum ama hiç bir internetli uygulamaya girmiyor.. ..

  YanıtlayınSil
 6. ben indirdim masaüstü bilgisayarim var tikliyorum set up diyo basiyorum net confirigition diyo sonra tekrar set up diyo

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top