Tipadam Dizi ve Film Yorumları

26 Temmuz 2014 Cumartesi

iOS 7.1.2 Güncellemesi Sonrası Ortaya Çıkan Sorunlar! [iOS 7.1.2 Hatalı Mı?]


Apple markalı cihazları rakiplerinden ayıran en önemli faktörlerin en başında hiç şüphesiz ki stabil çalışan iOS adlı işletim sistemi vardır. Apple'ın başta iPhone olmak üzere iPad ve iPod cihazlarının hemen hemen hepsinde seri ve stabil bir şekilde çalışan iOS sürümleri bu sefer kullanıcılarını şaşırttı.

Apple cihaz sahipleri telefonlarını iOS 7.1.2'ye güncelledikten sonra bir çok sorunla karşı karşıya kaldılar. Yazılım kaynaklı sorun kimi telefonları donanım yönünden de etkilemiş. Eğer gerçekten Apple kaynaklı bir durum var ise ortada, Tipadam ekibi olarak "şok edici" bir hata olarak nitelendiriyoruz biz bunu. Çünkü bildiğiniz üzere iOS işletim sistemi son birkaç yılda piyasının altını üstüne getiren, dünyanın en iyisi olarak lanse edilen bir işletim sistemidir. Yazıyı okumaya devam edince, yeni gelen bu güncelleme ile ortaya çıkan hataların ne derece ciddi ve tehlikeli olduklarını göreceksiniz.

İnternette, özellikle de Şikayetvar sitesi üzerinden bir çok kişi Apple aleyhinde olan şikayetlerini dile getirmişer. Güncelleme sonrası sesin karşı tarafa gitmemesi, Wifi arızası, telefonun aşırı şekilde ısınma yapması gibi ufak tefek sorunların yanında ayrıca; iOS 7.1.2 güncellemesi sonrasında cihazın sisteminin çökmesi veya cihazın hiç açılmaması ağır maliyetlere yol açtığı da gelen şikayetler arasında yer alıyor.

Şikayeteri ayrıntılı olarka inceleyebilmeniz açısından buyrun size birkaç tane link :

Bir sürü kullanıcıdan şikayet gelse de şuana kadar Apple'dan herhangi bir açıklama yok. Tipadam olarak bizim tavsiyemiz, ikinci bir güncelleme gelene kadar, kullandığınız Apple cihazınızı iOS 7.1.2 sürümüne güncellememenizdir. Aksi takdirde şikayetlerde de belirtildiği gibi ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer ki güncelleme sırasında bir aksama vb. şekillerde şirket dışı olası bir durum değil ise, Apple'ın bu ciddi sorunu çözeceğini umuyoruz.


etiketler : iphone, ipad, ipod, güncelleme, hata, güncelleme hatası, güncelleme sonrası sorunlar, çözümler, ios 7.1.2 güncellemesi, apple güncellemesi, iphone güncellemesi, ipod güncellemesi, ipad güncellemesi, telefon bozulması, yazılım hatası
iOS 7.1.2 Güncellemesi Sonrası Ortaya Çıkan Sorunlar!               [iOS 7.1.2 Hatalı Mı?]
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top