Tipadam Dizi ve Film Yorumları

6 Temmuz 2014 Pazar

Mega Holdings Nedir? Artıları ve Eksileri (Saçmalıkları)


Son zamanlarda yeni bir titan zinciri çıkmış Mega Holdings adında.. Bu titan zinciri denen topluluk üye toplayarak para kazandıran bir topluluktur. Onlar kendilerini titan zinciri olarak nitelendirmiyorlar ama ben ısrarla "Mega Holdings bir titan zinciridir!" diyorum. Yazıyı okudukça ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Ayrıca adının "holdings" olduğuna bakmayın. Holdings falan değil. İsim olarak kullanmışlar o kelimeyi onlar.

İlk önce iyi yanlarını yazayım.

İyi yön 1 ) Diğer titan zincirlerinden farklı olarak, en üstteki üye hep kendi altına üye alamıyor. Herkesin belli bir kontenjanı ve ve kendi kontenjanı dolduktan sonra arkadaşının yani bir altındaki üyenin altına üye koymak zorundadır. Bu iyi bir şeydir çünkü alttaki üye her zaman ezilmiyor. Alttan üste doğru da rütbelendirme yöntemi ile herkes kazanıyor.

İyi yön 2 ) Yaptıkları seminerler ile insanlara kişisel gelişim dersleri veriyorlar. (Böyle bir şeye de kendilerini pohpohlamak için gerek duyuyorlar.) Halbuki anlattıkları her şey kişisel gelişim kitaplarında var. Benim ilkokul yıllarımdan beri okuduğum şeyler anlatılıyor fakat; orada ev hanımı, okumuş, okumamış, kitap okumaya ilgisi olan olmayan herkes var. Bu yönden bakınca bu yaptıkları iyi bir şey. İnsanlara kişisel gelişim adına bir şeyler katıyorlar.

İyi yön 3) Diğer titan zincirleri gibi sadece en üstteki adam keyfine bakmıyor. Toplu bir şekilde hareket ettikleri için, bu işin sefasını da cefasını da hep beraber yaşıyorlar. Tatillere, gezilere katılıyorlar vs.

İyi yön 4) Arkadaş çevreniz genişliyor. Sosyal ortamlara katılıyorsunuz ve bu arkadaşlarla düzenli olarak toplanarak sosyalleşebiliyorsunuz. Hadi bu da iyi yönlerden bir tanesi olsun.

Sayabileceğim iyi yönler bunlardı. Şimdi saçmalıklarına gelelim. Dikkat edin “kötü yön” demiyorum. Kendi kişisel görüşlerime dayanarak “saçmalık olarak” gördüğüm yönleri sıralayacağım şimdi


1) Site İşi Saçmalığı
1500 – 2000 TL civarı para alıyorlar sisteme üye olacak olan kişiden ve karşılığında da web sitesi vereceğiz diyorlar. Verdikleri web sitesi içi boş ve uyduruktan siteler. 3 yıllık domain ve hosting veriyorlarmış. Domain fiyatı zaten 20 TL. 3 yıllıktan toplam maliyeti 60 TL eder. Katılanların hiçbiri site işlerinden hiçbir şey anlamıyorlar ki zaen site işlerinden anlayan adam bu işe girişmez. Site işlerine merakınız var ise ve henüz yolun başındaysanız, en basitinden 20 TL’ye de bir host alsanız 3 yıllıktan o da 60 TL eder. Toplam maliyet ise domain ile beraber 120 TL eder! Milyarlar alıp verdikleri uyduruk sitelerden daha iyisini gelin ben size Blogger’den sadece 60 TL’ye yapayım. O da 3 yıllık domain parası. Sınırsız host hizmeti ise 2000 TL değil, bedava!

Website alanı ve mail alanı dahil "her şey sınırsız" diye ötüp duran Mega Holdings hayranı olan arkadaşlar : www.hosting.com.tr sitesinden her şeyin sınırsız olduğu paketlere ve fiyatlara bakabilirler. Ayrıca bu işte piyasanın tanınmış isimlerinden bir tanesi olan www.isimtescil.net sitesini de inceleyebilirsiniz. Sınırsız paketlerin "gerçek" fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıntılı hesaplama şu sitede yapılmıştır.
Tıklayın  >>  http://www.arifhangisi.com/mega-holdingsten-site-almayin/

Sınırsız dedikleri sistemler piyasada 3 yıllık 323 TL!
Buradaki sitede de bunun için bir hesaplama yapılmış.
Tıklayın >> http://enesolgun-megaholdings.blogspot.com.tr/2013/06/qdqwd.html

Ayrıca madem sitelerden para kazanıyorsunuz neden sitelerinizde reklam yok? Nereden geliyor bu paranın kaynağı?
Cevap : Diğer üyelerden!

Peki buna ne deniyor? 
Cevap : Saadet Zinciri yani Titan Zinciri!

Mega Holdings'in verdiği siteleri Enes Olgun Neden Kullanmıyor? (Dandik Olduğundandır.)
Cevap - 1 : Cevap için buraya tıklayın.
Cevap - 2 : Ayrıntılı cevap için buraya tıklayınız.

2) Toplantı Saçmalıkları 
Sürekli toplantıdayız diyerek oralarda birbirlerini sürekli poh pohluyorlar. Sürekli birbirlerine gaz veriyorlar. Takım elbise giyerek çok ciddi bir iş yapıyorlarmış algısı veriyorlar ama öyle ciddi bir iş falan yok. Amaç, bu sisteme katılan herkesin üye toplama hırsını ve bu yöndeki algısını canlı tutmak. Hırslarını tazelemek. Bu aslında iyi bir yönetici başarısıdır ama yaptıkları o saçma sapan el hareketleri ile ciddi bir iş yapıyorlar izlenimleri emin olun ki boş. İş falan yok.

3) Kazanılan Para Ne Kadar Helal? 
Para kazananlar varmış. Çok güzel. Kazansınlar tabii. İnsanların para kazanması güzel bir şey peki ortada hiçbir ürün yokken birinin parasını al, ötekinin parasını al, ondan bundan komisyon kes! Havada sürekli birilerinin paraları dönüyor ve ortada herhangi bir ürün yok. Bu para ne kadar helal? Şimdi Mega Holdings’ten biri gelip bu yazıyı okursa “Ortada ürün var! Biz site satıyoruz!” diyecektir eminim. Tamam o bir ürün diyelim ama o sattığın sitelerle insanları kazıklıyorsun. Sana site verecez deyip 100 TL bile etmeyen siteyi 2000 TL’ye satıyorsun. Buradan gelen kazanç sence ne kadar etik veya ne kadar helal?

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

4) İşini – Okulunu Bırakıp Varını Yoğunu Mega Holdings Yolunda Harcama Saçmalığı 
Aslında bakarsanız, eğlencesine girebilirsiniz bu sisteme. Yani para için değil. Bir işiniz olsun, cebinizde para olsun ama bu sistemi de seminerlere gidip bilgilenmek için, arkadaş çevresi edinip sosyalleşmek gibi sebeplerle kullanabilirsiniz fakat; her şeyini Mega Holdings denen bu hayali kuruluşa bağlamak saçma. Sen çalıştığın işten düzenli olarak para alıyorsundur ama Mega Holdings’te öyle değil. Üye gelirse para var. Üye yoksa para da yok!

Ayrıca bu holdings sisteminin geleceği de belli değil. Bir sigortanız bile yok. Eğer Hurriyet’te yazan bir avukatın yazısını okuduysanız, avukat bu sistem için “Site işi bu işin maskesidir sadece. Bu iş hukuken dolandırıcılıktır.” gibisinden bir ifade kullanmıştı. (Şuanda nedense o haber kaldırılmış.) Peki ya ilerde devlet “bu iş bir dolandırıcılıktır” sebebiyle bu sistemi kapatırsa ne olacak?

Bakın, sonunuz bunlar gibi olmasın sonra ;
Hürriyet'in konuyla ilgili haberi için buraya tıklayınız.Avukatlar Bu İşe Ne Diyorlar?
YENİ Türk Ticaret Kanunu’nun mimarlarından Prof. Dr. Ünal Tekinalp ise, uygulanan sistem için “Bu hileli bir pratik ve bir uygulama… Ticaret Hukuku’nda bunun hiçbir yeri yok. Bu bir çeşit dolandırıcılık” yorumunda bulundu. Av. Çağrı Çetin ise, ürün olarak gösterilen web sitesi satışının ticari maske oluşturma amacı taşıdığı iddiasında bulunarak “Piramit bir sistem şeklinde, saadet zinciri faaliyeti içerisinde olanlar nitelikli dolandırıcılık suçu işliyor. Piramit satış sisteminde belli bir ürün satışı söz konusuyken saadet zincirleri ise işleyişlerini sadece para akışıyla sağlıyor. Bu işleyiş dolandırıcılık suçunun unsurlarını oluşmasına zemin hazırlıyor. Bilişim sistemlerini kullanmak suretiyle suçun gerçekleşmesi dolandırıcılık suçunun nitelikli halinin oluşturur” dedi.


TÜRK HUKUKUNDA SAADET ZİNCİRİ
CEZA Hukukçusu Prof. Dr. Köksal Bayraktar, uygulanan sistem için “Dolandırıcılık” yorumunda bulunarak anılan eylemin, Türk Ceza Kanunu 157. maddeye göre 5 yıla varan hapis cezası ve 5 bin gün de adli para cezası gerektirdiğini kaydetti. Prof. Dr. Bayraktar benzeri olaylardan birinin 1990’lı yıllarda ortaya çıkan Titan Saadet Zinciri olduğunu hatırlatarak şunları söyledi: “Bu tür eylemler Türk Hukuku’na ‘Saadet Zinciri’ olarak geçti. İlk uygulaması 1970’li yıllarda ortaya çıkmıştı. 1996’da ise Titan Saadet Zinciri ortaya çıktı. Her iki olayda da bütün gruptakiler cezalandırıldı. Dolandırıcılıktan ceza aldılar. Üstelik Titan’dakiler her bir eylemden ayrı-ayrı ceza aldılar. Bu sitemin 4., 5. halkasına indiğinizde, hele daha sonrasına gittiğinizde buradakilerin para kazanması mümkün değil. Bu açıdan konu dolandırıcılıktır. Olay Türk Adliyesi’nin önüne geldiğinde, Titan’da olduğu gibi aynı şekilde karar verilebilir.

Mega Holdings Yorumları ve İtiraflar İçin Buraya Tıklayınız!

"Mega Holdings'ten Websitesi Almayın!" yazısı için buraya tıkla!

Not : Görüşler kişiseldir. Kişisel görüş özgürlüğüne dayanarak oluşturulmuş bir içeriktir ve hiçbir kimseyi yada kurumu kötüleme veya karalama amacıyla yazılmamıştır. Ayrıca kırmızı başlık altındaki yazılar çeşitli sitelerden alıntı yapılmıştır. (Örnek : Hürriyet.com.tr'den tepkiler üzerine kaldırılan yazı) 

Etiketler : mega holdings, mega holdings nedir, mega holdings saçmalığı, dolandırıcılık mıdır, para kazanmak, eğlence, zengin olmak,, mega holding hakkında yorumlar, mega holdings hakkında her şey

Mega Holdings Nedir? Artıları ve Eksileri (Saçmalıkları)
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

343 yorum:

 1. Mega Holdings'ten bir web sitesi aldığınız zaman AdSense ' den de reklam alabiliyorsunuz. Orada bir yanlışlık var.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben alınamaz demiyorum zaten. Alınabilir ama; o dandik görünümlü içerik fakiri sitelere Adsense başvurusu yap bakalım, onay alır mısın almaz mısın hep beraber görelim. Sen başvurursun ama onlar onaylamazlar çünkü ortada kaliteli bir çalışma, bir içerik, bir güncellik yok. Kesinlikle onay almaz demiyorum. Şansınız varsa onay alırsınız ama o da çok düşük bir ihtimal. Çünkü Adsense için reklam vereceği sitenin zengin içeriğe sahip olması gerek. Sadece "Hakkımızda, İletişim" şeklinde hayat hikayesi yazılı olan ve 3-5 kişinin girdiği siteye neden reklam versinler ki? Günümüzde içerik sahibi Blogger siteleri bile zar zor onay alırken oradan yapılmış bir sitenin onay alma ihtimali de çok düşüktür.

   Sil
 2. Vedat BİÇİN8 Temmuz 2014 08:39

  Salak salak yorumlar atmayın! Gidin araştırın sonra gelin. Bilip bilmeden önyargı yapanlar cahil insanlardır iradesi zayıf insanlardır hemen pes eden insanlardır. Mega Holdingsin size kattığı değerlerin farkında olsaydınız böyle bolgesinde yazılar yazmazdınız. Bunları okuyup sadece gülüyorum ya alemsiniz :) hadi şimdi kaybolun.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Soyadın gibi değişik bir karakter olduğun, bu attığın yorumdan belli. Biçin ha Biçin? Eyvallah dostum, gerektiği yerde biçer geçeriz; sıkıntı olmaz. Öyle insanları cahil ilan edip, tehditler savurarak hiçbir yere gelemeyeceğinizi öğrenmenizi öneririm ilk olarak!

   Zayıf insanlardır hemen pes edenler diyorsunuz; ancak siz ki o zayıf insanları bir bir bulup dolandırıyorsunuz. Bu mudur insanlık? Bu mudur adamlık? Bir de bunları okuyup sadece gülüyorum diyerek bizleri aşağılayıp, kendini yüceltmeye çalışıyor; harikasın yahu. Ne o yoksa o müthiş toplantılarda, size üslup dersi de mi verdiler? Yapma etme; yazıktır, günahtır. Onlarca insanın ekmeğiyle oynuyorsunuz, az vicdan e be adam az vicdan!

   Sil
  2. ADMİN kardeşim çok iyi cevap vermişsin. Bu Mega Holdings'in sömürdüğü Vedat adlı arkadaşa ben de bir şeyler söylemek istiyorum.

   Vedat'çım, sen de haklısın. 2000 TL verip kazık yedikten sonra "kazık bana çok iyi girdi" diyemiyor insan tabi. 2000 TL'yi vermişsin bir defa. O kadar para verdikten sonra tabi savunursun. Ayrıca "Mega Holdings'in kattıkları" demişsin. Allah için ne kattı sana? Sizi seminer diye topladıkları yerlerde anlatılan her şey piyasadaki kişisel gelişim kitaplarında var zaten. Git 3-5 TL para ver de kitap okumayı öğren. Senin için daha faydalı olur. Tekrar edeyim "3-5 TL ver, kitap al, oku." diyorum sana, 2000 TL değil. Hea ama kazık yemekten hoşlanıyorsan ve kazık sana girdikçe zevk alıyorsan orasını bilemem tabi. O da senin kişisel görüşündür saygı duyarız!

   Sil
 3. Tahir Soytürk8 Temmuz 2014 09:53

  Ben bu işi kimseye yapmayın demem saadet zincirine bulaşmışlara da yapma demezdim şahsen beni ilgilendirmez sistemine 100 kişi dahil ettimi tabi para kazanırsın kazanmazsında kimse demedi zaten olay şu bu para tamamiyle haramdır bir ve bu olay kesinlikle dolandırıcılıktır bu iki . para kazanmak için her yol mübahtır diyorsanız bu sizin kişisel tercihiniz buna benimde yorum yapmaya hakkım yok kimseninde . ama biri size dolandırıcı dediğinde sizin ağzınızı açmaya hakkınız yok kusura bakmayın . bu olay atıyorum 100 bin kişiye ulaştı ve patlak verdi ilerlemiyor en altta en son para ödemiş insanların bedduasını o parayla ödeyemezsiniz haberiniz olsun . kimseyi zorlamıyoruz ne günahı diyorsunuz milli piyangodada kimseyi zorlamıyorlar ama kazanılan para haram . hürriyet özür dilemiş felan kusura bakmayın onada baktım oda yalan . ama size kızamıyorum sonuçta 2000 lira para vermişsiniz bu sisteme birilerini dolandırmanız lazım ki para çıksın e bizde size köstek olmuk oluyoruz ve saldırıyorsunuz bu çok normal . bu işe giren herkese gerçekten üzülüyorum avukat var öğretmen var polis var da demiş direk şirket sahibi şahıs onada örnek vereyim bu ülkede hırsızlığın altından polis çıktığıda oluyor katillerin beraat etmesini sağlayan avukatlarda sınıfta ki öğrenciyi taciz eden öğretmende yani bu adamların bu işte olması sizi haklı yapmaz . bugüne kadar mega holding gibi birçok şirket patladı araştıran bilir araştırmayanda savunur . açıkcası haram para ve dolandırıcılıkla zengin olmak bu kadar normal geliyorsa size bir banka soymanızı tavsiye ederim en azından zenginden almış olursunuzda fazla koymaz fakir , ezilmiş , zengin olma hayaliyle yaşayan insanların hayallerini çalarak para kazanmaktan iyidir .

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Helal olsun size Tahir Bey. Çok şükür bizim dışımızda da gerçekleri görebilenler halen mevcut. Özellikle gençlerin beynini yıkayarak, işlerine geleni yaptırabiliyorlar. Bildiğiniz ''dolandırıcılık'' ama sözde vergilerini de veriyorlar; canlarım benim be. Yine yazıyı o kadar ağır yazmadık yani ama bu atılan yorumlar, kendilerinin ne işe yaradığını da gözler önüne seriyor. Biz asla ezilen tarafta olmayacağız ve her daim haklının sesini gereken yerlere ulaştıracağız! Herkes haddini bilecek, burası hukuk devleti !

   Sil
 4. Sınırsız host falan hadi onu anladım da , peki sınırsız e-mail ' de açabilir misiniz?
  Örnek ; admin@tipadam.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Şuanda piyasada Sınırsız Host + Sınırsız E-Mail fiyatı 75 dolara satılıyor. Üstelik de isimtescil.net gibi adı duyulmuş siteler tarafından. Belirttiğim siteye girerek görebilirsiniz. Yani yıllık 150 TL vermek gerekirken neden 2000 TL versin ki insanlar? Bu insanlara kazık atmak değil mi?

   Ayrıca, admin@tipadam.com tarzı mail açmaktan bahsetmişsin. Bu tarz işler çocuk oyuncağı işlerdir. 20 TL'ye aldığın en ucuz hosting paketinde bile o mail adresini verirler. Biz almadık ama istesek 20 TL verip, o mail hesabını alabiliriz. Bu zor değil. Dikkat edin bakın. 2000 TL değil, yalnızca 20 TL !

   Sil
 5. Sen iş hakkında ne biliyorsun ki böyle bir saçma sapan bir yazı yazmışsın...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İşin ne olduğunu oldukça iyi biliyorum. Beni bu tezgaha düşürmeye çalışan ve arkadaşım olduklarını iddia eden 5 farklı insanla ayrı ayrı (özellikle) görüştüm ve hepsinin aynı hikayeleri uydurduğunu fark ettim. Hatta aralarından 2 tanesine, bırak bu işleri gel benimle çalış; senden para da istemiyorum ve yazdığın makale başına para kazanacaksın dedim. Kendince güldü geçti ve çok iyi yerlere geleceğini söyledi. Şu an kaderine ağlıyor yavrucak..

   Hayır bir de sizin gibi halen akıllanmayan ve ''beyni yıkanan'' onlarca insan var. Bunun dışında bir yorum daha yazmışsın, orada da bu yorumunu yayınlamazsam olacakları anlatmışsın; yahu sen kimsin ki beni tehdit ediyorsun? Adımız, adresimiz, işimiz belli; öyle atıp tutmakla olmaz, her zaman bekleriz. Siteyi beğenmiyorsan da bulunmak zorunda değilsin, yol yakından sağ üst köşedeki çarpıya bas ve defol git.

   Sil
 6. size bir soru sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim. kardeşim 1 ay önce bu gruba dahil olmuş şimdi çıkmak istiyor. kardeşime diğer taksitleride ödemesi gerektiğini söylemişler. böyle bir hakları var mı?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Diğer taksitleri derken? Yoksa artık taksitle de mi çalışmaya başladılar? YUH ARTIK! Bana sunulan 5 teklifte de nakit istemişlerdi ücreti ve şu an üstünde yoksa ''bir arkadaşından borç al'' gibi önerilerde bile bulunmuşlardı; aşırı akıllılar ya hani, neyse sakinim.

   Eğer kardeşinize taksit yaptıktan sonra herhangi evrak imzalattılarsa (senet, çek vs.) maalesef işi zora giriyor. Ama yanlışın neresinden dönülse kardır mantığıyla, asla gözünüzü korkutmalarına izin vermeyin; gidin bir savcılığa ve suç duyurusunda bulunun. 2 bin lira az para değil, yazıktır günahtır! Bu durumunda asla peşini bırakmayın, bizden size öneri değerli dostum.

   Sil
 7. admin çok güldürdün Allah da seni güldürsün :) git bulunduğun şehirdeki MALİYE ye sor mega holdingsi ;)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Vergi ödemek ile iş bitmiyor değerli dostum. Konuya eklediğim video'yu izlediysen eğer, bir zamanlar "Titan Zinciri" denen olayın başında bulunan ve sizin gibi "Titan Zinciri" işi yapması sebebiyle tutuklanan adam Türkiye'nin vergi rekortmeniymiş. Sizin gibi "Titan Zinciri" işi yapıyordu ve yine sizin gibi adam "vergisini de ödüyordu" ama bu rağmen "dolandırıcılıktan" tutuklandı. İnternette adamı araştırabilirsin.

   Demek ki neymiş? Vergi ödemek ile bu iş bitmiyormuş. Dolandırıcılar da devlete vergi ödeyebiliyormuş. Siz anca kendinizi kandırırsınız.

   Sil
 8. admin; titan zinciri yapan vergi rekortmeni olan dolandırıcı kişi, vergilerini kazandığı paradan mı veriyor yoksa harcadığı paradan mı? Tabii harcadığı paradan. Ama mega, işten gelen parayı vergi olarak veriyor. Bu ayrıntıyı kacırıyorsun. Titan demek, sadece üsttekilerin kazanması demek. Megada herkes aynı miktarda komisyon kazanır ve herkes çalıştığının hakkını alir. Calısan biri üstteki kisiden daha fazla para kazanabilir. Bu durumla birlikte titan zinciri dediğiniz sözünüzün gerçekle alakasiz olduğu aşikar..!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tabikide kazandıklarıyla vergi rekortmeni olmuştur. Harcanan şeylerle vergi rekortmeni mi olunur? Kişi elde ettiği gelire göre devlete yüzdelik üzerinden belli bir para öder. Buna da vergi denir. Adam dünyanın parasını kazanmış ki kazancı sayesinde vergi rekortmeni olmuş.

   Mega'da alttaki kişi hiçbir zaman üsttekinden daha çok kazanamaz. Hem madem gelirler eşit dağıtılır. Neden seviyeler var? Neden üst seviyedeki biri daha çok para alıyor?

   Sil
 9. admin arkadaşımm sana şöyle söyliyeyimnm girmediğin bir iş hakkında bu kadar emin konuşma çünkü insan insanı tanıyabilmesi için ya komşuluk yapcak yada ticaret demişler sen şimdi beni tanımıyosunn benimm hakkımdada söylediğin her şey iftiradır örnek veriyorumm bırak insanları istediği gibi yaşasınlar ben çok arkadaş tanıyorumm zevk alaraka yapıolar şimdilik gerçekten güzel paralar kazanıyolar tabi ilerde ne olur bilemeyizz şunu unutma her koyun kendi bacağından asılır sen burda dil döküysnn emeğine sağlık ama bu ülkenin yasaları var emniyeti var bırak onlar uğraşşın sevgilerimle kardeşimm

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben kimseyi girin yada girmeyin şeklinde yönlendirmiyorum. Kişisel düşüncemi ortaya attım. İsteyen girer, isteyen girmez. Bu kadar basit. Sizin de dediğiniz gibi " her koyun kendi bacağından asılır". Ayrıca asıl vurgu yapmak istediğim şey, eğlencesine veya arkadaş ortamı için girilebilir ama tüm geleceğinizi ve umutlarınızı bu sisteme bağlamanın son derece yanlış olduğunu belirtmek istedim.

   Sil
 10. 10 yildir site işi yapiyorum. Hatırı sayılı mevlalar kazandım. Fakat böyle salakça seylere kanan insanlara ancak gülüyorum. 10 yillik birikimeme rağmen Google'nim güncellemelerini hala çözmeye çalışıyorum. Bu acemi megacilar site işini nasil yapacaklar :) Bana bunu anlatan gencin suratina yumruğu caktim konusamadi artık:) Sizede tavsiyem mega holdings diyen kişinin suratına yumruğu çakin.

  YanıtlayınSil
 11. alttaki kişi her zaman üsttekinden daha fazla kazanabilir. yüz binlerce insanın yaptığı işi yargılamadan önce bu iş hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmalısın bence. Ayriyeten ürün yok demişsin, kendinle çelişiyorsun Admin efendi. Ürün olmasaydı bu iş yasal olmazdı böylece de vergi rekortmeni diyemezdiniz. Ürüne gelirsek. Sen demek ki ucuza kaçmayı seven birisin ama şunu unutma o senin dediğin 'sınırsız' web sitelerin hiç bir şekilde güvencesi yok. Mega Holdingsin satmış olduğu web sitesi MLMIA gibi önemli bir sertifikadan destekleniyor. Siz bu işe dolandırıcılık diyorsanız neden gidip Starbucks'ta 10 TL ye kahve içiyorsunuz? Bu ürünü çok çok daha ucuza satan yerler var. Şimdi bu adamcağızlar da mı dolandırıcı oldu? Lütfen komik olmayın. İşin gücün yok ki bunlara kafa yoruyorsun. yazık..

  YanıtlayınSil
 12. Böyle aklı başında yorumlar görmek bizi sevindiriyor. Desteğiniz için teşekkürler...

  YanıtlayınSil
 13. Arkadaşım kusura bakma ama saçma sapan örneker vermişsin. Demişsin ki "neden Hacı Murat değil de BMW alıyorsun. BMW kazıkçık mı?" biraz kafanı çalıştırsan anlarsın. BWM kaliteli ve sağlam araçlar üretiyor. Hacı Murat dandik. Biz kaliteye para ödüyoruz. Kaliteli site sat ama pahalıya sat kimse sana bir şey demez. Ama dandik ve 5 para etmez mega holdings siteleri 2000 tl'den satılıyor. Bu resmen adam kandırmaktır. Blogger veya WordPress, Mega sitelerinden 10 kat daha güvenilir ve daha esnek bir yapıya sahipken, o sistemler bile ücretsiz. Sen neden keriz gibi dandik bir siteye 2000tl veriyorsun? Enes olgun denen vatandaş bile "ücretsiz olan Wordpress" sistemini kullanıyor. Çünkü mega holdings 5 para etmez sistemleri 2000tl'ye satıyor. Bu yüzden de "kazıkçı" lakabını hakediyor. Ben 15 yıldır web site işindeyim. Bana bu işi öğretmeye kalkarak bilmişlik taslama. mega holdings sitelerini hiçkimseye önermem. Ve vicdanlı bir vatandaş oldugum için, o sistemde olsaydım bile önermezdim. İnsanlara dandik mal satıp 2000tl alacak kadar vicdansız değilim ben. O yüzden de bu sisteme karşıyım. Ben bizzat EasyBuilder denen mega sitenizin kontrol panelini kullandım ve dünyanın en dandik website aracı oldugunu sana söyleyebilirim.

  Paranın helal olmamasının sebebi de buradan kaynaklanıyor. Sen eğer 5 para etmez sistemi 2000tl'ye satarsan, kusura bakma ama bu fahiş fiyattan ürün satmak demektir ki bunu helal olarak göremem ben. Her şey bu kadar basit!

  Bu sebep mega holdings işindeki "site satma olayı işin sadece maskesidir" diyorum ben. Asıl iş "titan zincirliği"dir. Ürün

  satıyoruz süsü verebilmek için sattığınız dandik siteleriniz ile "titan zinciri değiliz" diyorsunuz ama üyelerin

  rütbelendirilmesi ve üye yaptığın her adamdan para kazanma ve komisyon alma olayı resmen titan zincirliğidir. Site işi bu

  işin sadece maskesidir!!

  YanıtlayınSil
 14. 2 ARKADAŞIM VAR GİRDİLER BU İŞE 1 YILA YAKIN OLUYOR. CİDDİ ANLAMDA DA KOŞTURUYORLAR TOPLANTI SEMİNER SUNUM VS. BANA BİLE 4 5 KEZ GELDİLER KABUL ETMEDİM TABİ. AMA BAKIYORUM SEMİNER VAR DİOLAR BİLMEM NE OTELDE. GİDİCEKLER YOL PARALARI YOK BENDEN İSTİYOLAR. SİGORTA VAR MI DİORUM YOK DİOLAR. Bİ GÜN GÖRDÜM NAPIOSUNUZ DİORM ÇALIŞIORUZ DİOLAR ÇOK YORULDUK BU HAFTA.. NAPTINIZ DİYORUM ÇALIŞIYORUZ YA MEGA DA DİYOLAR. YA BEN ANLAMIYORUM YA DA BU İNSANLAR GERÇEKTEN SÜPERZEKA. Bİ İNSAN 2 BİN LİRA VERİP 1 SENEDİR DE SÜREKLİ CEBİNCEN YER Mİ YA. HALA Bİ ANDA ZENGİN OLUCAKLARINA İNANIYOLAR. ARKADAŞLAR BU İŞ FARKLI İSİMLER ALTINDA TÜRKİYEDE UZUN YILLARDIR YAPILMAKTA. BU İŞTEN ZENGİN OLAN İŞİN BAŞINDAKİ BİKAÇ KİŞİDEN BAŞKA KİMSE DEĞİL. BUNU ANLAYIN ARTIK. O 2 BİN TL Yİ GİDİN Bİ DİL KURSUNA DİL ÖĞRENİN GİRİN Bİ İŞE ÇALIŞIN PARA KAZANIN. ŞİRKETİ SAVUNMAYI BIRAKIN BABANIZIN ŞİRKETİ DİİL DÜNYALARI DA KAZANMADINIZ. GELİN BANA 2000 TL VERİN SONRA 2 ŞER BİN TL VERECEK ADAMLAR BULUN SÜREKLİ BEN SİZE BULDUĞUNUZ HER 2 ADAM İÇİN 200 TL VERİYİM :) VALLA ÇOK KARLI İŞ. ARKADAŞLAR BÖYLE YOLLARDAN PARA KAZANMA HIRSINI BIRAKIN. GİDİN ÇOK HEVESLİYSENİZ KENDİ İŞİNİZİ KURUN AMA GERÇEK BİR İŞ. VE GERÇEK BİR İŞTE KENDİ AKLINIZI KULLANARAK FARK YARATARAK BAŞARI ELDE EDİN VE KAZANIN. BÖYLE ZİNCİRLERLE UĞRAŞMAYIN KENDİNİZİ DE KANDIRMAYIN BOŞU BOŞUNA ZAMAN DA KAYBETMEYIN EŞİNİZİ DOSTUNUZU A BOŞU BOŞUNA SÜRÜKLEMEYİN BU İŞİN İÇİNE. ALLAH A EMANET OLUN.

  YanıtlayınSil
 15. valla ne yalan sölim sırf gelen tekliflere istinaden bakim araştırıyım dedim cidden saçma geliodu hatta sunum bile yaptılar bana da. ama işin içindekilere bakıorm arkadaşlarım uğraşıolar uzun zamandır ama ceplernde hala 5 kuruş yok noldu diorm olucak olucak diolar. ya 2 bin hadi bişey diil dersin de arkadaş 1 senedir adamlar çalışmıo ya. bi de heryere ceplerinden harcıolar giderken. bi işe girip çalışsalar en az 1500 alırlar bu iş içinde aylk 500 en az harcıolardır eder 2 bin aylık. senede 24 bin tl kayıp. yazık yani. hee siz asla kabul etmezsiniz tabi birsürü bahaneniz var ben anlamadım zaten koskoca şirketler bile yaptığı işi değiştirebiliyoken siz hiç vazgeçmiyosunuz işinizden. gerçi işinizi de anlayamadım bi türlü ortada hiçbişey yok somut anlamda. anca toplantı yapıp mutlu oluyolar. sonuç yine aynı çıkıp kandırcak adam arıolar. hepiniz bi örnek olmuşsunuz zaten. bu işin içindeki kimle konuşsam karşılaşsam aynı şeleri sölüo. o bu arabayı aldı şu şuraya tatile gitti bunun her ay bu kadar kazancı var. sen de gel 2 senede hayallerini gerçekleşti vb. keşke herkes o paralarla kendine bi iş kurmayı deneseydi ne olursa. ciddi anlamda bi tecrübe kazanırdı hem hayatı hem insanları hem ticareti öğrenirdi. he belki kazanamazdı batar kapatırdı olsun o tecrübe gerçek anlamda insanı geliştirirdi işte. herkeste batacak değl ya kimbilir ne fikirler çıkardı. ne yenilikler doğardı. insanları ezberden öteye götürmek lazım. kendi akıllarını kullanarak somut bir iş yaparak fark yaratarak başarı elde etmeleri için yönlendirilmeli insanlar. .. eşlerini dostlarını kandırmak için değil... bu işe giren belki 100 kişiden 2 si 3 ü para kazanıcak kalanların verdikleri şirketin başındakilerin cebine girecek onlarda sefasını sürecek. şirketi babanızın şirketi gibi savunmaktan vazgeçin. insanlar evine ekmek alamazken çok yakn arkadaşı veya akrabası tarafından kandırılıp bu işe sokuluyor. adam borç harç para bulup arkadaşına güvenip bu işe giriyor. aslında her ikiside beceremeyeceğini biliyor ama kendilerini kandırıolar işte. sırf kendi çıkarı için bi kişi daha bulabilmiş olmak için 100 200 tl için o adamı kandırmış oluyor işte. Allah ii etsin.

  YanıtlayınSil
 16. Ya inanin bu nedir neyin nesidir hiç bilmiyorum. Kardeşime girmiş bu işe ve baya inanıyor. Inşaat Müh. Yeni mezun oldu.bu işten dolayı bi rahatlik var onda anlamıyorum

  YanıtlayınSil
 17. Bi sekilde ikna edin meslegini yapsin. Ya da engel olun yanlarina bir sure gitmesin. Insanlarin beynini yikiyorlar diyebilirim soylemleriyle. Hic te bos birakmazlar cunku biraz ara verseler insanlarin ruyadan uyanip gercegi gorebilecegini biliyorlar. Bu yuzden surekli toplanti seminer vs yaparak buralarda su bu kadar para kazaniyo su cok calisti cok adam buldu simdi cok zengin su bilmem ne marka arbaa aldi gibi genelde gencleri zaten gorursunuz onlari kandiriyorlar. Hedef kitle zaten en kolay ikna edilwbilecek kitle. Akli basinda olan adam ugrasmaz zaten. Keske gercek anlamda network marketing isi olsa bu is ama oyle diil o sadece ustunu kapatmak icin kullandiklari bir bahane. Tamamiyle isin asli gercek anlamda saadet zinciri. Cevremde insanlar var isin icinde hepsi issiz gucsuz ya da dogru duzgun bi isi olmayan asgari ucrete calisan insanlar. Kinamaknicin demiorum genc insanlar kafalarini kullansalar kendilerini gelistirseler cok ij yerlere gelebilirler ama bu isi onlara tozpembe gosterdikleri icin daha basit ve daha hizli zengin olacaklarini saniyorlar. Kolaylarina gelio. Ins ck buyk paralar kazanirlar ama rica ederm 10 katina sattklari websitrsini bahane etmekten vazgecsnler yaptklari isin asil amaci ortada cok acik.

  YanıtlayınSil
 18. Gözünü seviyim bilgisine güvenen araştırsın
  *Kendi uzantını kendin belirlediğin bir web sitesi olucak(.com .net .org .biz .info .edu .int)
  *Web sitene sınırsız miktarda ses video resim dosya atabiliceksin(sınırsız hosting)
  *Hotmail gmail yahoo degil kendi adınla kendi isminle bir mail adresi açabilme (örn:iletisim@saliholmez.com)
  *Sınırsız bandwitch alanı(Sitesine aynı anda sınırsız sayıda insan girebilir)
  *Easy builder kolay kurulum programı(Web sitesini yapmayı bilmeyenler icin yapilmis bir site ustelik egitiminide biz veriyoruz.Üstelik bu programı dışardan almaa kalkmak çok pahalı)
  Bana tüm bunların içinde olduğu bir web paketi söyleyin ve diyin ki 930 dolardan ucuz.Varmı bunu diyebilcek.Ulan zaten bugün standart ölçüde bir site 2000 tl ye satılıyo

  YanıtlayınSil
 19. Peki o zaman şöyle yapalım
  *Kendi website uzantını kendin belirleyebildiğin bir site(.com .net .org .biz .info .edu .gov .int) Saçma sapan uzantılı siteler ciddiyetsiz ve profesyonel olmayan sitelerdir.
  *Sınırsız hosting(Yani websitelerinize istediğiniz kadar resim müzik video ve dosya atabilirsiniz)
  *Kendi isminle açabileceğin prestijli email hakkı.Hotmail, gmail, yahoo ile değil.Örn=iletisim@saliholmez.com(Bu email adresini google dan alabilen varsa alsın bakıyım :))
  *Sınırsız bandwith alanı.Yani sitene aynı anda sınırsız sayıda insan girebilir ve kasma yapmaz.
  *Ayrıca herkesin yaklaşık 2-3 günde site yapabilmesini sağlayan easy builder kolay kurulum programı.Bu program sayesinde websiyesi yapmayı bilmeyen bir adam bile webdesinger olabilir(Üstelik bu programın dışardan alım fiyatı çok pahalı)
  Bana böyle bi web paketi bulun yada bulmayın hepsini ayrı ayrı kaç para tutuyor hesaplayın.930 dolardan daha az bi fiyata bulursanız sonsuza dek susarım.Ulan bi web siteciye zaten site yaptiriyosun 3000-4000 tl istiyolar.Siz burda sallıyonuzda sallıyonuz.Ayrıca bu yorumu istediginiz kadar silin ben tekrar yazıcam :))

  YanıtlayınSil
 20. Alamazsınız! Alsanız bile 1-2 ay sonra ban yersiniz. kazandığınız hiçbir kuruş cebinize girmez. Google o kadar salak değil sizin gibi 5 para etmez sitelere para kazandırsın!

  YanıtlayınSil
 21. Her şeyi araştırdım ve biliyorum. Rahat ol sen. Yaptığınız işin bir saçmalık olduğunu belki siz de bir gün anlarsınız.

  YanıtlayınSil
 22. Dediğin her türlü özellik paket halinde piyasada 323 TL'ye satılıyor zaten. www.sadecehosting.com veya www.isimtescil.net sitelerini araştırabilirsin. Keriz gibi 2000 TL para ödemenin mantığı yok. Konuyu iyi okursan eğer, ben her şeyi orada açıkladım zaten.

  YanıtlayınSil
 23. Kendine bi web sitesi kuracak yada kurduracak kadar zekisin ama. birşeyleri araştırmadan sahneye çıkma be yavrum. salak gibi görünüyorsun bu işten para kazanabilecek insanların şevkini umudunu kırıyorsun yapma. bu işten para kazananlar var hemde çok para kazananlar var bunu bilemeyecek kadar aptal değilsindir diye düşünüyorum. bu yazıları kaldır da en azından insanlar yanlış ve saçma yargılara kapılmasın.

  YanıtlayınSil
 24. Admin kardeş.. Bazı insanlarda at gözlüğü var aynı sende olduğu gibi. Bu işi bende 2 ay boyunca araştırdım.Avukatlarla konuştum.Sizde adam gibi avukata gidip sorarsanız işin yasallığı hakkında böyle bilmeden cahil cahil konuşmazsınız. Avon da yılların network marketing şirketi di mi ? bende onun ürünlerini beğenmiyorum.bence de onlar dolandırıcı insanlara cok pahalı satıyorlar. veya gidiyorsun bershka ya bi t-shirt e 40 tl veriyorsun. git eminönünden 5 tl ya al niye kazıklanıyorsun kardeş?? aynı kumaş aynı baskı ? Sen hosting firmasından git host al bakalm .sende başka arkadaşına o firmadan aldığını önerince onlar sana komisyon veriyorlar mı? Gerçi arkadaşlarına önerince ingilizce kursları bile 100 tl veriyor.senn beynin onuda anlamaz belki arkadaşlarına önermek ( word of mouth marketing mantığından) :) sana sadece acıyorum böyle işsiz güçsüz sün millete sataşarak reyting almaya calısıyorsun :) Yazıkk :) sana burdan aldıkları web sitelerini örnek veririm eminim senden de cok para kazanıyorlar megadan aldıkları web sitelerini kullanarak :) ama senn beynin kaldırmaz belki o yüzden boşver :) çok merak edersen bu işten bilgili olan birini bul ona sor sana gösterir o web sitelerini :)

  YanıtlayınSil
 25. 1) Hürriyet gazetesi bir yazısında Mega Holdings'i araştırmış ve avukatlara sormuş. Sonuç olarak "dolandırıcılıktır" cevabı almışlar. Bu haberi bizzat Hürriyet'te okumuştum. Sana önerim git biraz haber takip et. Haberleri bile takip etmeden sisteme katılmışsın bir de olaya "at gözlüğüyle bakıyorsunuz" demişsin. Kendine bakarsan, kimin olaya at gözlüğüyle baktığını anlarsın zaten.

  2) Başka firmaların 10-15 TL'ye sattığı bir şeyi Avon'un 30 TL'ye yada 40 TL'ye satmasına kimse bir şey demez. Çünkü ufak tefek oynamalar var arada. Bu normal mağazalarda bile oluyor ama sen 60 TL'lik sistemi 2000 TL'ye satarsan işte orada bir sorun vardır. Bir kazıklama vardır.

  3) Ben yıllardır bu işi yapıyorum. Host işlerini benden daha iyi bilemezsin. En azından ucuza ve temiz host alıyorum. Üstelik de sınırsız ve sizin sistemden çok daha üstün özelliklere sahip. Siz anca gidip insanları kerizleyin. İşiniz bu. İnsan kerizlemek. Ayrıca site satıyoruz demeyin. Alttan alttan resmen titan zinciri işi yapıyorsunuz. Komisyon değil onun adı : "saadet zinciri" veya diğer adıyla "titan zinciri"dir.

  4) Kimsenin bana Mega Holdings sitelerini göstermesine gerek yok çünkü ben Mega Holdings sitelerini bizzat kullandım. Kontrol paneline kadar her şeyini biliyorum ve 9-10 yıllık web sitesi işlerinde bir çok site gördüm ama Mega Holdings kadar dandik bir site görmedim. 2000 TL değil, bana web site yapan sistemi bedaya verseler almam. O derece dandik. Ki sağlam bir şey olsaydı Enes Olgun diye orda burda övdüğünüz adam kullanırdı zaten. O bile kullanmıyor. O kadar dandik bir sistem. Yani sen gidip pazar malına, adi mala 2000 TL verirken ben kaliteli bir ürünü çok daha ucuza ve marka olarak kullanıyorum. Al bu da sana pazar örneği. Senin verdiğin örnek gibi. Aklın bunu alır mı bilmem. Bu kafayla o sistemi kullandığına göre pek zeki biri olduğunu sanmıyorum.

  5) Evet popüler oldum. Zoruna mı gitti? Şuanda senin gibi olan tüm mega holdings gerzekleri bu konuyu okuyorlar ve yorumlar atıyorlar. Google'da ilk sıralardayız. Amacımıza ulaştık. Yani insanları bilgilendirmeye ve doğru yolu göstermeye devam edecez!!

  6) Senin gibi seviyemi düşürmeyip 5 madde de sana adam gibi cevaplar attım. Umarım hepsini idrak ede ede okuyabilirsin. Şimdi s*ktir olup gidebilirsin.

  YanıtlayınSil
 26. Ben hiçbir şeye ön yargı ile yaklaşmam. Emin ol bu sistemi ayrıntısına kadar araştırıp ondan sonra yazdım. Benim Mega Holdings'e karşı bir düşmanlığım yok ama yanlış gördüğüm şeyleri yazarım. İnsanları bilgilendiririm. Buna da kimse karışamaz. Ben yıllardır bu işin içindeyim. Bu piyasa bellidir. Kaliteli sistemler 300 TL civarı. Mega Holdings gibi dandik sistemler ise ya bedevaya yada 20-30 TL'ye sunulur. Ama siz 2000 TL alarak insanları kandırıyorsunuz. Dolayısıyla ne kadar kazandırırsa kazandırsın.... O sistemi de kazandırdığı "haram" paraları da istemeyiz biz! Merak etmeyin, bu yazıyı okuyan insanlar saçma ve yanlış yargılara kapılmıyorlar. Tam tersine, gerçekleri görüyorlar. Bir çok kişi de gerçekleri bizden öğrendiği için bize teşekkür ediyor. Umarım yol yakınken sen de girdiğin bu yanlış yoldan geri dönersin.

  YanıtlayınSil
 27. bana ulaşır mısınız neri_altun23@outlook.com

  YanıtlayınSil
 28. Saydığın her şey Blogger, WordPress, İsimtescil.net gibi siteler üzerinden yılda sadece 30-40 TL'ye yapılıyor. EasyBuilder dediğiniz sistemi kullandım ben ve hayatımda gördüğüm en dandik sistemlerden bir tanesi olduğunu sana söyleyebilirim. 2000 TL, 5 kuruş bile vermem o dandik sisteme.

  YanıtlayınSil
 29. Şuradaki iletişim formu üzerinden bize yazabilirsin Gözde : http://www.tipadam.com/2009/09/iletisim-adresimiz.html

  24 saat içinde sana geri dönüş yapılacaktır.

  YanıtlayınSil
 30. Açabilirim. Bunu çok ucuz fiyatlara yapmak mümkün.

  YanıtlayınSil
 31. Bana tavsiye ettiler kafam allak bullak oldu yorumları da okuyunca sizce ne yapmaliyim

  YanıtlayınSil
 32. Kesinlikle uzak dur ve GİRME! Sana anlattıkları veya vaad ettikleri her şey yalan ve hayal ürünü. Kendileri 2000 TL verip sisteme girdikten sonra, kendi KIÇLARINI KURTARMAK için başkalarını kandırmaya çalışıyorlar ve bunu yapmak için de her türlü yalanı da sana söylüyorlar. Bir sürü para kazandım diyen arkadaşın hesabını inceledim geçenlerde. Adam sisteme girmiş. 1 yılda sadece 900 TL kazanmış. Zaten girişte 2000 TL veriyor. Yani 1 yıl olmasına rağmen halen zararda. Hep yalan-dolan-kazık ve haram para! O yüzden hiç bulaşma.

  Sana anlatılanlar veya gördüğün şeyler hep hayal ürünü. Yalan dolan şeyler yani. İnanma. Facebook'ta fotoğraflar çekip paylaşmalarına bakma sen. İnsanların dikkatini çekip daha iyi kandırabilmek için yapıyorlar o hareketleri. Arkadaş ortamında 2 çay içip karı-kız muhabbeti yapıyorlar. Daha sonra Facebook'tan "güzel bir toplantıydı" deyip insanları kandırıyorlar. Hiç bulaşma derim ben. Kendine hakim ol ve onların yalanlarla süsledikleri, gerçek dışı olan hayal dünyalarına kapılma. Hepsi gerzek sürüsü. 1-2 tane büyük ve sözde zengin olmuş adamı örnek gösterip duruyorlar sürekli salak gibi. Onları da sırf gaz olsun diye koymuşlar ki zaten onlar en tepedeki adamlar.

  YanıtlayınSil
 33. Admin sana ne kadar tşk etsem azdır,az kalsın büyük bir hata yapıp sisteme dahil oluyordum. Belki para kazanırdım ama bu helalinden olmayacağı için vicdan azabı çekerdim,dahası bana en yakın insanları da kendimle bu harama dahil edeceğimi düşününce ne kadar şükür etsem azdır diyorum. Buradan herkese sesleniyorum,eğer zerre kadar vicdan sahibi iseniz ve dürüstlük taşıyorsanız bu günah zincirine girmeyin,helal kazanmak ve dürüst olmak en doğrusu,saygılar...

  YanıtlayınSil
 34. sen önce işin nasıl oldunu anla canım kardeşim meyve veren agac taşlanır bir işi bilen yapar bilmeyen camur atar cok bilipde yapmıyan yanlış anlatmışlardır senle tartışmaycam çünkü iş hakkında hicbir bilgin yok bida araşdıt oyle yaz burya

  YanıtlayınSil
 35. evet kardeşim dolardıryolar benide dolandırdılar 7 ay önce 2000 bin tl para aldılar şimdiye kadar 25 bin dolar kazandım yani 7 ayda 50 milyar para verdiler haram diyosanız araba galeriside komusyon alıyo bizde calışdını hak etdini alırsın benim ust kolumdaki insan 800 dolar kazandı ben 25 bin dolar alt kol ust kol yok bu işde yorumlara bakdım sadece sacmalıyolar bu işe gircek insanları sovutuyolar kendiniz girmeyceksiniz başkalarının ekmeyle oynamayın ben bu yorumları görmeden girdim görseydim bende girmezdim ama iykide görmemişim cünkü boyle bir işle tanışamıycakdım 16 yıllık el kapısında calışıyodum ama şimdi 22 mayıs dan bu yana zadece magaholdigs de calışıyom beni bu işe tanışdıran arkadaşımda allah binlerce kes razı olsun kim ne yazarsa yassın umrumda deyil onlar bu işi bilse önce kendileri gircekdir kulakdan duyma gidiyolar araşdırın kardeşim bilmedin bir iş hakkında nasıl yorum yazıyonuz vep sitesi cok güçlü facebookla aynı sörvenler koruyo ucuz etin yahnisi yavan olurmuş ben zenginmiyim ucuz mal alıyım

  YanıtlayınSil
 36. Defol git it. Yorumları iyi oku neler bildiğimi anlarsın.

  YanıtlayınSil
 37. İyi ki sisteme girmeden öönce yazımızı okumuşsun dostum. Sayemizde 2000 TL paran cebinde kaldı ve büyük bir kazık yemekten kurtulmuş oldun. Sakın bu sisteme girme ve eğer girmek isteyen arkadaşların olursa onlara engel ol. Sitemizi öner gelsinler tüm akıllarına takılanları bize sorsunlar. Verilmeyecek cevabımız yoktur. Mega Holdings kazıkçı bir titan zinciridir.

  YanıtlayınSil
 38. YALAN SÖYLEME GERİZEKALI !!

  İşiniz gücünüz yalan dolan. Benim de kuzenim bu işin içinde. 7 aydır bu sistemde. Milyarlarca kazandığını iddaa ediyordu bize. Sırf bizi kandırmak için. Geçenlerde sitesini yapmam için şifresini verdi bana ve sitesini düzenlerken adamın hesabını da inceledim. Ödediği para 2000 TL. 7 ay sonunda kazandığı para sadece 960 TL olarak gözüküyordu. İşiniz gücünüz yalan dolan. Defol git ufak çocukları kandır sen.  Zaten insanları kandırarak paralar kazandığınız için kazandığınız paraların 1 kuruşu bile helal para değildir. Kazma kürek mi vuruyorsun, çalışıyorum diyorsun bide. İşiniz gücünüz kafelerde sürtmek. Kafelerde sürterek insanların sırtından para kazanmak. Bu mu lan helal para. Denyo!

  YanıtlayınSil
 39. ARKADAŞLAR YAPILAN YORUMLARA BAKTIM YAZILIMCI OLANLAR YAZILIMDAN ANLAYANLAR KENDİNCE HAKLI BOŞ KONUŞANLARDA VAR ÜŞENMEDİM BÜTÜN FORUMU OKUDUM HERKES KENDİNE GÖRE HAKLI ANCAK QNET İN SEMİNERİNEDE GİTTİM MEGA HOLDİNGS İN SEMİNERİNEDE GİTTİM 2 FİRMANIN SUNUMUNU YAPANLARI KIYASLICAK OLURSAM
  QNET:
  1- ) BASKICI VE BEYNİNİ YIKARCASINA KONUŞUYOR
  2- ) SÜREKLİ ŞUNU İFADE EDİYOR ARKADAŞININ 2 ARKADAŞ ALMA HAKKI VAR GİRMEK İÇİN ACELE ETMELİSİN DİYORLAR
  3- ) PARA BULMAN ÜZERİNDE TAKTİKLER VERİYORLAR VE BU İŞE GİRMEN İÇİN Bİ KAÇ SEÇENEK SUNUP NEREDEYSE BURADA PARA BULMAN İÇİN ZORLUYORLAR


  MEGA HOLDİNG
  1- ) KESİNLİKLE İŞİ ANLATIP GEÇİYORLAR KESİNLİKLE ZORLAMA BEYNİNİ YIKARCASINA KONUŞMUYORLAR
  2- ) ONLAR GİT DÜŞÜN BU İŞE GİRMEK ZORUNDA DEĞİLSİN BİZ SANA ANLATTIK GİRMEK İSTERSEN BURDAYIZ DİYORLAR
  3- ) GİRMEK İSTERSEN PARANI GETİR GİR (KESİNLİKLE QNET GİBİ ŞÖYLE YAPABİLİRSİN BÖYLE YAPABİLİRSİN GİBİ ŞEYLER YAPMIYORLAR)
  4- ) EN ÖNEMLİSİ BENİM ONA SEN NE KADAR KAZANDIN DİYE SORDUĞUMDA İSE BEN RAKAM SÖYLEMİYORUM DEDİ KENDİN BAK DEDİ SİSTEME GİRİŞ YAPIP SİSTEMİ KURCALADIM VE KENDİSİNE BUNDAN 6 AY ÖNCESİNE KADAR YATAN TOTAL TUTAR İSE YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM 45000 DOLAR CİVARINDAYDI


  O ARKADAŞIN ALTINDA ARABASI VARDI ÇOK İYİ BİŞEY DEĞİLDİ 15000 - 20000 TL LİK Bİ ARAÇTI AMA KENDİ ARABASIYDI DİĞER YÖNDEN ADAM LAR SİNGAPUR'A GİTMİŞLER ÇOK KOMİK Bİ RAKAMA EĞER FOTO MONTAJ YAPMADIYSALAR ORTALAMA 70-80 KİŞİLİK Bİ GRUPLA SİNGAPUR'DA YÜZLERCE FOTORAFLARI VARDI. HİÇ SİNGAPUR A GİTMEDİM FOTODAKİ YERİN SİNGAPUR OLDUĞUNU İDDAA EDEMEM AMA ADAMLARIN SOSYAL YÖNÜ ÇOK KUVVETLİ OLUYOR ASLINDA BAKILIRSA PARA YI DÜŞÜNMEYİP SADECE SOSYAL YÖNÜ İÇİN GİRİLEBİLİR AMA BU ŞEKİLDE GİRECEK ADAMIN BİRAZ KENDİNDEN RAHATLIĞI OLMALI...


  BİR ŞEY DAHA VAR BENİ BİREBİR DAVET EDEN ARKADAŞ 1 SENEDİR PEK BİŞEY KAZANAMAMIŞ OLMASIDA BİR AŞİNADIR ANCAK YUKARIDA BAHSETTİĞİM KİŞİDE BENİ DAVET EDENİN AKRABASI 2 SİNİDE 1 E 1 TANIYORUM BİRİ KAZANIRKEN DİĞERİ KAZANAMIYOR...


  EĞER MEGA HOLDİNGS BİRDOLANDIRICI FİRMAYSA İŞLERİNİ GERÇEKTEN ÇOK İYİ PLANLAMIŞLAR... AMA QNET İLE KIYASLARSAN QNET İN ÇOK ÇOK ÜSTÜNDE BİR FİRMA NETWORK ŞİRKETİNDE BU ŞEKİLDE Bİ FİRMA YOL ALICAK VE BÜYÜK İŞLER YAPACAKSA BENCE BU MEGA HOLDİNGS DEN BAŞKASI OLAMAZ VE DAHA BURAYA YAZMADIĞIM BİR SÜRÜ ŞEYLERİNİ GÖRDÜM AMA OLUMLU YADA OLUMSUZ KİMSEYİ ETKİLEMEK İSTEMEM ANCAK HERKES DE Bİ ÖN YARGI VAR KİMSE BUNDAN KURTULAMIYOR OLAYI BİLMEYEN BİR SÜRÜ İNSAN YORUM YAPIYOR OLUMLU OLUMSUZ ELEŞTİRİLERE YOL AÇIYOR BUDA BENCE Bİ KONU ÜZERİNDE YORUM YAPMAK İÇİN ÖNCE BİRAZ O KONU ÜZERİNDE BİR ŞEYLER ÖĞRENİP SONRA YORUM YAPALIM


  NOT: BEN MEGA HOLDİNGS ÜYESİ DEĞİLİM SEMİNERLERİNE GİTTİM GÖRDÜM GERÇEKTEN KONUŞMAYI BİLMEYEN 2 KELİMEYİ YAN YANA GETİRİP CÜMLE KURMAKTAN ACİZ İNSANLAR VAR AMA GERÇEKTEN BU İŞİ İYİ BİR ŞEKİLDE YAPANLARDA VAR.
  BEN BU İŞE ZAMAN AYIRAMAYACAĞIM İÇİN GİRMEDİM İLK ETAPDA VAAT ETTİKLERİ KADAR PARA KAZANAMIYORSUN ÇÜNKÜ İŞİ GÜCÜ


  BIRAKIP KENDİNİ ÇEVİRMEN GEREKEN KONUMA GELMEN İÇİN 6-7 AY KİŞİYE GÖRE 1 SENE GEÇİYOR.

  YanıtlayınSil
 40. SÖZDE DOLANDIRICI !!!29 Ekim 2014 02:12

  HÜRRİYET O HABERİ NEDEN KALDIRDI ARKADAŞLAR BUNU DÜŞÜNDÜNÜZMÜ? ÇÜNKÜ AÇILAN DAVAYI KAYBETTİ. EĞER SİZDE BÖYLE ASIL BİLGİYİ BİLMEDEN KULAKTAN DOĞMA YORUM BİLGİLERİYLE MİLLETİN HAKKINA GİRERSENİZ SİZİNDE SONUNUZ ÖYLE OLUR. (SORSAK KAÇINIZ NEWTORK MARKETİNG SİSTEMİNİ BİLİYOR? KAÇINIZ GELİP SUNUMU ADAM AKILLI BU İŞİ YAPAN İNSANLARDAN DİNLEDİNİZ? )

  YanıtlayınSil
 41. Starbucks kaliteli ürün sunuyor ama mega bunu sunmuyor. Sistemleriniz dandik. Ürün var tamam ama 5 para etmez bir ürünü 2000 TL'ye verdiğiniz için resmen insan kazıklıyorsunuz! Piyasada aynı özelliklere 323 TL'ye var iken neden 2000 TL versin insanlar? Üstelik çok daha kaliteli ürünler sadece 300 TL!!


  Ayrıca Wix, Blogger, WordPress gibi siteler EasyBuilder'den çok daha güzel, kaliteli ve BEDAVA iken neden keriz gibi 2000 TL veriyorsunuz EasyBuilder'e? Üstelik Blogger, Google'a ait bir platform ve arkası da güçlü. Google Sertifikaları ile desteklenmektedir. Biraz kafanızı çalıştırın lütfen. Bu kadar g.rizekalı olmayın. Beyninizi kullanın.

  YanıtlayınSil
 42. Arkadaşlar bu mega holdings çatısı altında dönen Yeni Dünya Düzeni yani insanları dinlerinden uzaklastirip sadece eylence ve tatil yapma hissini yaratiyorlar bu ise girenler veya girmek isteyenler ilk basta su soruyu kendilerine sorsunlar ben bu dunyaya nie geldim ve ben oldukten sonra neyin hesabini verecegim insanlara yalan soylemeyibi

  YanıtlayınSil
 43. Cok karanlik isler degil kardes anlayabilmwk.icin prof olmaya gerek yok. Adam topladikca para kazanican. Sanki holding yonetimi de anlamiyomus

  YanıtlayınSil
 44. Vergi rekortmeni olmalari cok dogal degilmi. Gider yok sadece gelir var. Her giren 2000 tl para veriyor. Direk kar gorunur zaten bu. Sirketi vergi rekortmeni yapanlar bunlar zaten. Sirkete 2 bin ver sora aylarca ugras 100 200 al. Zaten o parayi alabilmek icin buldugun adamlarda 2 ser bin verio. Cok normal sirketin vergi rekortme i olmasi. Kendinizi sirketin buyukluguyle kiyaslamayin. Aklinizi basiniza alin adam gibi sigortali bi ise girin calisin. Gec kalmayin daha fazla.

  YanıtlayınSil
 45. Haklısın ya biz saçmalıyoruz peki sen ne iş yapıyorsun?

  YanıtlayınSil
 46. Takip ettim kardeşim prof. Tekinalp sonradan gönderdiği bir yazıda bana doğrudan olduğu anlatılmamış cevabını vermiş peki bundan haberin var mı???

  YanıtlayınSil
 47. Peki ekstra masrafları niye anlatmıyorsun???

  YanıtlayınSil
 48. Almanyada geldiler jetpa holding dediler milletin anasını ağlattilar bu mega denen şeyde aynısının makyajlı hali inanmayın paranıza yazık

  YanıtlayınSil
 49. Sizin gibi değerli dostları aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz Ersin Bey. Bazı şeyleri gerçekten muhteşem özetlemişsiniz ancak bunu; Megacı zihniyetindeki insanların anlayabileceğini pek zannetmiyorum. Yine de şahsım adına teşekkür ediyorum size; ayrıca sitemizde bulunan ''illüminati'' konulu yazıları da incelemeye sizi davet ediyorum..

  http://www.tipadam.com/search/label/Örgütlere%20Ait%20Özel%20Yazılar

  YanıtlayınSil
 50. H.Mehmet TATAR7 Kasım 2014 00:32

  Adminim boş ver sen o 25 bin dolar kazandım diyen arkadaş sadece 5 bin dolarlık bir ödeme kanıtı koysun :) tabiki koyamaz yaşım 19 belki yorum yapanların bir çoğundan kucuğum... Ama böyle saçmalıklara inanmayacak kadar da zekiyim... Saadet zinciridir bu site işi paravan elde bir şey olsun diye :) güya saadet zinciri adından kurtaracaklar... Bedavaya wordpress var bir çok banka hatta microsoft bile kullanıyor wordpress i... Bunlara sadece host domain veriliyor üstelik lokasyonu bile başka ülkede :) hız desen sıfır maadem vergi var neden Türkiye lokasyonlu yapmıyorlar ? Sitelere bir şey olsa(site işi paravan gerçi kimsenin umrnda değil) muhatabımız kim olacak ben sınırsız host vedomaini 3 yıllık 250 liraya maal ediyorum ... Neyse inşallah bulaşmazlar... Sen de takılma boylelerine sen Müslümanlık görevini yerine getirdin kendi düşen ağlamaz demişler

  YanıtlayınSil
 51. Ben bu işin içinde sayılırım. Çok iyi biliyorum. Bilmesem öyle bir konu açmazdım. Kuzenlerimin hepsi bu işi içinde.

  YanıtlayınSil
 52. Bunların hepsi aynı dostum. Holding falan bahane.

  YanıtlayınSil
 53. Süpersin Mehmet. Çok doğru düşünüyorsun. Desteğin için teşekkür ederiz.

  YanıtlayınSil
 54. Eline sağlık kardeşim güzel bir paylaşım olmuş. Sitenden 326 yönlendirme alınca irkildim. Bir bakayım dedim. :)

  YanıtlayınSil
 55. admin kardeşim senin kuzenin 7 ayda şirketin 7-8 satış yapmasını sağlamıştır 960 tl kazanmıştır (ayriyeten kazancımız dolar üzerinden) musafir arkadaş 7 ayda şirketin 200-250 satış yapmasını sağlamıştır 50 bin tl kazanmıştır ve sen 15 yıldır hostingle uğraşıyorum falan diyorsun da ne iş yapıyorsun sen mesleğin ney?
  bu şirket bana
  *kimseye hesap vermeden çalışma
  *istediğim zaman çalışma
  *ne kadar çalışırsam o kadar kazanma
  *işten çıkarılma ve iflas etme korkusu olmadan çalışma
  *ve diğer insanlara para kazandırma
  *kendim seçebildiğim istediğim insanlarla çalışma
  gibi fırsatları sunduğu sürece 2 bin değil 5 bin istese dahi seve seve çalışırım sen burdan diğer insanların yanlış yargılara sahip olmasına neden oluyorsun.

  YanıtlayınSil
 56. siz ler sadece görmek istediklerinizi görüyorsunuz birde giip yüz yüze konuşun bakın ozaman nekadar yanıldığınızı göreceksiniz sadece sitenin özeliklerin alın ve herhangi bir web site tasarımcısından aynı özeliklerde bir site almak istediğinizi söyleyin ozaman aradaki afrkı görürsünüz

  YanıtlayınSil
 57. Ya krdesim bnde gtti sunuma adam bana diyorki ayda 120 milyar pra kazanicaksin ya ayda 120 milyr kazaniliyora sa herkez bu isi ypsin adam aksama kdar esek gbi calsyo 1500 lra pra kazanio ypmasn o ise girsin o zmn sacma sapan islerle ugrasmayin kardesim ya

  YanıtlayınSil
 58. Arkadaşlar herkez bir konuya değinmiş bütün yorumları okudum.
  Herşeyi bir köşeye atıyorum siz neyi neden tartışıyorsunuz?
  Bugun dünyada ve ülkemizde bir üründen markadan veya bahsetiğimiz gibi bir veb sitesinden memnun kalanda var kalmayanda bayanlar bir kozmetik markası yazın googleye bir ton yorumsuz vardır olumluda.Baylar bir araba markası yazın bir ton olumsuz yorumda var olumluda.
  ve büyük bir yanlış anlaşılmaya açıklık getireyim 2 bin tele ben o siteye vermem diyen arkadaşlar.paketin içinde (veb site,kolay kurulum motoru,kişisel gelişim eğitimleri,sektöre yönelik eğitim setleri ve iş imkanı) bunlar KDV dahil 930 dolar arkadaşlar girişimciler ve yatırımcılar katogorisine geçmek için en iyi başlangıç MLM Multi lvl Marketing tir bunu istediğiniz kadar tartışın değişmeyecek.Megaholdings ise bir çok şirketten biri yeni bir şirket değil 1999 yılından beri hızla sektörde büyüyen bir şirket MLMİA serfitikasına sahip bir şirket ve MLMİA nın onur üyesi hakkını almış bir şirket.Bugun KAZANÇLI FIRSATLAR PROGRAMI İŞ DÜNYASI PROGRAMI ATV AVRUPA ATV ANA HABER Megagrupbilişim türkiye temsilciliğini konu alıyorlar NETWORKER diye bir meslek var arktık arkadaşlar onun için herkez yazdığında haklı herkez kendi işine baksın herkez bu işi yapmıyacak yapmaasında zaten doğrusu bu :)
  kimse yanlış anlamasın hiç kimseye haklısınız veya haksızsınız demiyorum
  ama dünyaya AT GÖZLÜĞÜ İLE BAKARSANIZ BİRİ SİZE ÇÜŞ DER hele bu yüzyılda :)
  bu arada sitende güzel hit alıyor olmadı konuların güncel ve tartışmaya açık güzel fikir :)

  YanıtlayınSil
 59. Yazılım Budur22 Kasım 2014 18:39

  Oncelikle bir programcı ve webmaster olduğumu belirtmek isterim.
  ve türkiyede binary sistem network marketing yazılımı yazan belkide tek kişiyim.

  Meganın kullandığı script "iScripts EasyCreate" 149 Dolara kendi sunucunuza kurarak site satışı yapabilirsiniz. Hatta bu versiyon çok daha güzeldir.

  Meganın kullandığı hidrit binary sistemdir ama hibrit özelliği olan sınırsız kol size birşey kazandırmaz 2 kolunuz ilerlerken bir kol açmanın mantığı ancak salaklıktır.

  Birnary sistem denklik sistemi ile kazandırır 2 satış olur ve siz komisyon kazanırsınız flash out kuralı vardır haftada belli bir kazancın üzerinde kazanamazsınız çünki binary buna uygun değildir.

  Mega sisteminde kendi giriş paranızı çıkartmanız için 128 kişiyi sisteme dahil etmelisiniz. 64 64 denge olmalı.

  Fiyatın fazla olması flash out a bağlıdır.yukarı doğru dağılan 1 e 1 de 30 dolar komisyonlarını arttırlarsa mecburen ürün daha pahalı olmalıdır.

  Binary sistem ile sadece yüksek fiyatlı ürünler satabilirsiniz.

  Usana firmasıda binary sistem kullanmaktaydı ve son açıklamalarında aslında sistemlerinde sadece %3 lük bir kesimin para kazanabildiğini açıkladılar.

  Yani sistem sadece adam toplama amaçlıdır kesinlikle uzak durulmalıdır gibin AVON Herballife filan yapın daha çok para kazanırsınız.

  Sanki paint ile yapışmış gibi kimseye bir hayrı olmayan Adsensenin reklam vermeyi bırak dönüp bakmayacağı günde 3000 kişi girse perte çıkacak bir sisteme bu para verilmez.

  Şimdi birileri çıkacak bana dicek sınırsız kardeşim :) güldürmeyin beni IBM in satılan en harika sunucusu bile içine 500 site kur her birine 300 kişi girsin kaldırmaz bunu çok değişik konfigrasyonlar aklınızı başınıza alın.

  Açın bir blogger bakın keyfinize

  YanıtlayınSil
 60. Yanlışın var kendini üstün zeka sanan arkadaş 128 kişi sisteme dahil ettiğimiz'de, 12.400$ kazanırız! çok bilgini kendine sakla ! sen git okulunu oku hepinizin bilinç altı dolu önce gerçek dünyaya dönüş yapın sonra konuşmayı öğrenin

  YanıtlayınSil
 61. Bende mega sunumu aldım ve araştırdım
  1- Bi kere 14 gün içinde ürün iadesi var şirketin
  2- İçerisinde ki tasarım programının gitti gidiyordaki fiyatı 2350 tl yani şirket veb sitesini daha ucuza satıyor pahalı değil düzgün araştırın
  3- ayrıca dışardan alacağım veb sitesini tasarlatmam gerekiyor veb tasarımcısı bulup program sayesinde herkes kendisi tasarlıyor
  4- bütün tv lerde ekonomi programlarına çıkmış başka hiç bir network şirketi çıkmazken youtube e mega holdings yazınca atv sinden kanal d sine
  5- ayrıca adsense in reklam verdiği bi kaç sitenin linkinide gönderdi arkadaşım sordum burda okuyunca
  6- bu iş yapılır zaman ayırırsan çok güzel para da kazanırsın işe giren herkesde memnun araştırmadan etmeden kimsenin ekmeğine dil uzatmayın

  YanıtlayınSil
 62. Admin bos şeylerle ugrasiyorsun.dünyada her gerçeğin bir de cakmasi var.örn verecek olursak ayakkabidan verebiliriz nike da var Mike var aradaki fark ne admin biliyormusun biri orijinal sağlam dayanikli kaliteli.diğerinde uyduruktan bir marka. İsin aslini astarini bilmeyenler ve bu isi yapamayanlar sadece çamur atiyo başka bisey yok ortada..

  YanıtlayınSil
 63. Bunlara karşı beraber savaşacaz dostum. İnsanlara fahiş fiyatlarla 5 para etmez sistemler satarak kandırmalarına izin yok. :) Senin de ellerine sağlık. :)

  YanıtlayınSil
 64. usta anlamadığı mtek bir konu site almak isteyen kim !!!!!!
  by işi banada sölediler site almak bile dşünmedim sadece satıp para akzanmkak amacım by sektör yeni yeni ve çökmesine daha çok var bak ne akdar açık konuşuyorum belki dediklerimi anlıyamıyacak bi web tasarımcısındır artık her neysen ama neden hep ezilen biz olalım neden artık bizde rahatlamayalım neden bizde iyilik yapmayalım belki alttaki 7-8 kişinin canı yanıp üsteki 7-8 kişinin tamamen zengin oratadki 7-8 kişininde karlı olcağı bi iş seçmeyelim yani bazen öyle düşünüyonusunuzki şu içinde bulunduğumuz sistemin bundan farklı olduğunu sanıyosunuz ve sadece dolondırıcılığı burdan yediğinizi sanıyorsunuz elektrik faturasında biel kazıklanıyosunuz haberiniz yok bu dedikelrimi anlamanı beklemiyorum anlaman normal çünki ebnim yaşadıkalrımı yaşaman lazım

  YanıtlayınSil
 65. Arkadaşlar bunlar için bir video hazırlayacam destek verirmisiniz bana.?

  YanıtlayınSil
 66. talastayasam.com gir bak kardeşim ;) bilmiyosun bok atma işi bilmiyosun bari kopyala yapıştırla buraya yazı yazmaya çalısmıssın acınası haldesin emın ol bılmeyen insanları bu konuda ınandırabılırsın ama bzlerı ınandıramzssın.sadece sana sunu diyecegım madem daha ucuza sıteler oldugunu düşünüyosun,neden nokıa 33 10 degılde iphone samsng falan kullanıyorsun gıbı neyse sen kendını kandır anlasılan bı kuyruk acın var kesın bı akadsın ıyı yerlere gelmiş onu kıskanıyorsun sende haklısın ben olsam bende çekemezdim :)

  YanıtlayınSil
 67. Haram mi eminim siz sayısal loto oynuyor belki de at yarısı belki de milli piyango belki de kazı kazan o zaman sizin yaptiklariniz helal mega holdigsden aldığınız para haram olemi simdi sen kopek gibi çalışıp ayda 1500-2000 aliyosun dogrumu hakkının o olmadığını bile bile eyeallah cekiyosun peki öğretmen cami imamı sadece anlatıyor para alıyor yadaaaaaa emekli oldukdan sonra aldığını emekli maaşı çalışmadan aldığın para ise sen direkc cehennemliksin haberin olsun

  YanıtlayınSil
 68. bu işe 1 haftadır katıldım ve gerçekten büyük dostluklar gördüm ben konyadayım ve sadece bana eğitim vermek web site hakkında bilgilendirmek için Kocaeliden ekip geldi başka yerden web site alınca size eğitim verme olanağını geçtim sadece tasarımı için 2000 den fazla para veriyorsunuz admin bunuda açıkla bakalım :)

  YanıtlayınSil
 69. Bugün beni de seminere çok yakın bir arkadaşım çağıracak. Ama admin beyin anlattıkları ve devletin veri tabanından araştırdıklarım bu sistemin tam bir kitabına uydurularak dolandırıcılık yapma işi olduğunu gösteriyor. Bu arada tabi hukukun buna göz yumması kapitalist sistemin içine ne kadar düştüğümüzü de göstermiş oluyor. Şayet bana yasa dışı otomobil yarışlarından milyonlarda dolar kazanacaksın deseler Japonyada olsa yarış gider yarışır kazanarım. Birincisi bu işte Aydın Tuning olarak yarışçılardan para istenmediğini ve iyi yarışçıların bu işe seçildiklerini biliyorum. Ama insanlardan 2000 TL isteyip (özellikle yakın çevremizden) onları zengin olma hayalleriyle avutmak ve bu işte bütün sevdiklerini yada masum insanları karıştırmak bana çok saçma geldi doğrusu. Üstelik bu işleri niteliksiz insanlar yapıyor. Sonuç olarak para kazanacaksam niye başkalarına dil döküp onlardan 750 dolar gibi uçuk fiyatlar isteyip onlarıda zengin olma hayalleriyle avutup para kazanayım ki. Bu bana çok aykırı olan bir sistem. Atalarımız iş başka arkadaşlık başka demişler.
  Not: Bu şirketi ve çalışanlarını kesinlikle kötülemiyorum. Sadece kişisel yaşam deneyimlerime dayanarak kişisel yorumumu yaptım. Kim olduğumu merak eden olursa Ugur Elektronik Corp. şirketinin patronuyum. Japonya'dan Türkiye'ye ünlü firmaların elektronik ürünlerinin ithalatını yapıyorum. Özellikle Oto Ses ve Görüntü sistemleri alanındaki ürünlerin ithalatını yaptığım için adımız duyulmamış olabilir sektör dışında. Bu işe 1 sene önce başlayan genç bir arkadaşınızım. Yani demem o ki arkadaşlar daha gerçekçi somut işlerle uğraşırsanız emek verirseniz zamanla ne kadar büyüyeceğinizi sizlerde göreceksiniz.

  YanıtlayınSil
 70. 2000 TL hakeden ürünler vardır, bir de haketmeyen ürünler vardır. Sizin MegaHoldings'in verdiği paketler 2000 TL para etmeyen paketler. O yüzden pahalı diyorum. Eşdeğer olan paketler piyasada 3 yıllık ancak 300 TL civarı bir para. Sisteminizde Mysql veritabanı yok. Şablon kodlama, asp, php ile yapılan tema editlemelerimizi sisteminize atacağımız bir paneliniz yok. Daha bir sürü eksiği var paketinizin. 2000 TL etmeyen bir paket alıp da kazık yemeyin diye yazıyoruz onca şeyi. Mega Holdings sitelerinin ederi ancak 50-60 TL'dir. En fazla 100 TL olsun. Daha fazla etmez. Dandik çünkü. Bir sürü özelliği içinde barındırmıyor.

  YanıtlayınSil
 71. İletişim kısmındna bizimle iletişime geçebilirsin dostum.

  YanıtlayınSil
 72. Güzel yorumunuz için teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 73. Güzel ve değerli yorumunuz için çok teşekkürler. Böyle yorular görmek bizi sevindiriyor.

  YanıtlayınSil
 74. En iyisi hiç bulaşmamak dostum.

  YanıtlayınSil
 75. Öyle yada böyle, herkes çalışarak bir şekilde kazanıyor. Ama siz çalışmadan, insan kandırarak. Kafelerde gece gündüz takılarak "çalışıyoruz" diyorsunuz. Arada büyük fark var. Siz çalışmıyorsunuz. Koyduğunuz parayı kurtarmak için başka insanları kendi bataklığınıza çekmeye çalışıyorsunuz sadece.

  YanıtlayınSil
 76. ADMİN KARDEŞ ÖNCELİKLE SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BENİ BİLİNÇLENDİRDİĞİN İÇİN BUGÜN DE BENİM YANIMA 2 KİŞİ GELDİ RESİMLER GÖSTERDİ BAK BU 800 BİN LİRALIK ARABAYA BİNİYOR BU ŞU KADAR KAZANDI BENDE Bİ ARAŞTIRIYIM DEDİM ARAŞTIRIYIM DEMEMDEN RAHATSIZ OLDU SAKIN DEDİ İNTERNETTE YAZAN TİTAN ZİNCİRİ YAZILARINA İNANMA SANA 50 LİRAYA SİTE YAPARIM DERLER BİZ DEVLETTEN İZNİMİZİ ALDIK SONRA Bİ BAKTIM DSD DE İZİNLERİ YOK 2000 LİRAM CEBİME KALDI

  YanıtlayınSil
 77. Onlara kanmayarak en doğrusunu yapmışsın dostum. Böylece sen aslında 2000 TL kazanmış oldun. Onlar ne kadar hava atarlarsa atsınlar sen sakın onlara kanma. Değerli yorumun için ben de sana teşekkür ederim.

  YanıtlayınSil
 78. Bana bi kaç tane açsana facebooka kayıt olacam ulen admin komik adamsın :) dostum işin doğrusunu söyleyimi 7aydır işin içindeyim network marketing gerçekten başka bişey haram olayına güldürme beni öyle bişey yok kanıtla ben bırakacam en önemlisi bizim toplum cidden çok karamsar işte pozitif bakmak istiyosan git iyi bilen birinden dinle ve not hangi iş olursa olsun bilmeyen yapamaz.

  YanıtlayınSil
 79. Üst kol dedikleri kişiye inanarak tam 3 hesap birden girdim, 2 hesabın
  parasını karşılamam için bana telefon aldırdılar, şu aveanın
  kampanyaları telefonlarda zararına sattık, zararım toplam sadece 3 hesap
  için 9000 Tl'ye ulaştı, megada bir lider azcık vicdana gelmişte bir
  eğitimde bize arkadaşlar 20.000 TL para alan var bir kişiden yapmayın
  yanlış dedi, düşünün olayın nerelere gittiğini görülmeyen çok şey var
  insanlar utancından kendini enayi hissetmekten sesini çıkaramıyor,
  verilen hiç bir söz tutulmadı, arkdaşlarıma aileme rezil oldum 6 ay
  boyunca ne dedilerse yaptım, gördüm ki biz sadece yalan anlatıyorruz,
  sigara içiyordum kısa 2001 ona bile karıştılar, neymiş sunuma giderken
  malboro yada parlament içecekmişiz yoksa içmeyecekmişiz, bu iş sadece
  düzmece, para iadesi söz konusu bile değil sözde var ama oyalıyorlar,
  binlerce genç mağdur, mağdur olanlardan sesini çıkartamaz haldeler,
  büyük bir baskı var, içinde yaşayan bilir. ne yapayım diye araştırırken
  başka bir firmayla karşılaştım yerli bir firmaymış şu paha biçilmez
  ürünleri var ya 2200 Tlye sattıkları, o firma 300 tl ve 900 tlden
  satıyor, ve içerisinde özel yazılımlar konulmuş ve diyorlarki yeterli değil, başladık, 6 ay içinde 10 larca özel yazılım eklenecek bizim liderlerimize çok
  soylediğimiz herşeyi yapmışlar, onlarlada görüştüm, bakış açıları çok
  farklı, dolandırıldığımı o zaman daha iyi anladım, firmanın adı hedef
  network , Websitesi ile network marketing yapacağım diyen arkadaşlara
  kıyaslayıp bakabilirler, hani bu herkes website satıyor ama bizim gibi
  kazanç özgürlük sağlamıyor diyen liderlere güzel bir kapak, neyse,
  araştırsınlar en azından milleti kazıklamamış olurlar. malezyaya 500 tl
  etmeyen işe yalanlara para yatırılmalarına gerek yok, ben artık network
  marketingle uğraşmıyorum mega yüzünden hayattan soğudum, hala borçları
  ödemeye çalışıyorum, umarım üniversiteyi bıraktırdığınız ailesine
  çevresine rezil ettiğiniz, o zorla telefon aldırıp yarı parasını
  sattırdığınız arkdaşlar'ın ahı çoluk çocuğunuzdan çıkmaz, sadece benim
  bildiğim mega sayesinde icralık olan çok insan var, yazık, devlet umarım
  el atarda bu işten gençler kurtulur, sizlerede allah kolaylık versin bunlar, çok sever insanları bastırmaya çalışmayı, size söz geçmedikçe dönüp duruyorlar olduk yerlerde..

  YanıtlayınSil
 80. benim çok yandı bu sistemden araştırın görün illa websitesi satacaksınız network yapacağım diyorsanız yerli firma var artık, yarı fiyatından daha ucuz adamlar 10 katı hizmet veriyorlar daha yetmez diyorlar, benim ağzım yandı, megadan 9 bin tl borç kaldı hala ödeyeceğim diye uğraşıyorum, bu kadar insanın emeğine yazık günahtır ey megacılar, bu toprağın sade üstü yok altıda var

  YanıtlayınSil
 81. Hep aynı masalı anlatıyorsunuz, sizde suç yok size öğreten öyle öğretiyor ama girin araştırın demişsin ki" peki admin arkadasim sen bize birkac site önerdin, ürünü daha ucuz
  alabilecegimiz yerler. peki sen bu öneri icin prim kazaniyormusun o
  sirketten? bence hayir. ama mega holdingsde kazaniyorsun. " Şu çok övündüğünüz işte başka şirket tavsiyeden para vermiyor diyorsun ya kazanç planı git görüş adamlarla hedef network. yarı fiyatınıza site satıyorlar daha fazla prim dağıtıyorlar, ve 10 larca ürün var, gözünüzü açın..

  YanıtlayınSil
 82. daha bırkac yukarıdakı yorumunda gırme demıssın lo

  YanıtlayınSil
 83. BU SEKTÖR 100 MİLYON DOLARLIK SEKTÖR HERKES ÇENESİNİ KAPATSIN

  YanıtlayınSil
 84. Bide adamın kardeşim para bulma yöntemi konusunda şöyle bi fikir veriyorlar 36 ay taksitle iPhone 6s al 2300 e 2000 e SAT diyorlar sakin arkadaşlar alin kendiniz kullanın telefonu bunlar her turlu yolu deniyorlar kandırmak için

  YanıtlayınSil
 85. benim arkadaşımda bu işte bende helal olduğunu düşünmüyorum. ama ne desem vazgeçiremiyorum. dinine çok bağlı insanlar dahi girmiş durumda. onları görünce de ikilemde kalıyorum acaba iyi mi ben mi yanlış düşünüyorum diye. ama bunca insan karşı çıkıyorsa bir şey var demektir.. ateş olmayan yerden duman çıkmazmış.. ortama bakınca da cok düzgün bi ortamda değil.. kamplar oteller vs. cok rahat bi ortam.. şahsen bir bayan olarak ben eşimin oyle bir ortamda bulunmasını istemem.. etkilenmemek zor. güçlü bir irade ister. velhaasıl kelam arkadasımı vazgeçirme konusunda ne yapacağımı bilmiyorum. bu duruma cok uzuluyorum :(

  YanıtlayınSil
 86. Admin :) yalan atma diye insanları niye yargılıyorsun. Birde görgüsüzce bir üslup ile beraber ! Kişisel görüşüm diyorsun bu doğrudan satış şirketinede bir düşmanlığım yok demenin yanında düşmanca yorumlarla niyetini bir hayli belli etmişsin zaten.
  Öncelikle olarak bu firmada çalışan kişiler bağımsız distrbitördür. Yani yapılan herşeyi şirkete mal edemezsin. Kişisel yaptıkları hatalar, yalanlar olabilir, zaten böyle kişiler yanlış anlaşılmalara sebebiyet veriyor.
  (1.)
  CİAO TELECOM isimli bir network şirketinden bahsedeceğim. Kurumsal mlm sertifikası olan, piramit olmayan yani sizin beyninizle saadet zinciri olmayan bir şirket. ABD, Portekiz ve Brezilyada iyi bir şekilde çalışıyorlar. Akıllı telefon, cep telefonu, tablet bilgisayar gibi elektronik cihazlar satıyorlar. Kendi CİAO markası adı altında. Aynı zamandada Samsung ve Apple telefonlarınıda piyasaya eşdeğer fiyatlarda satıyorlar.
  Bir soru- Telefon piyasasının en iyi markası hangisidir ?
  Cevap - Apple yada Samsung olur. Çünkü net bir şekilde bellidir.
  Apple markasını ele alırsak IPhone 6 maksimum 3000TL olsun.
  Ciao Telecom markası Samsung ve Apple'n yanında Multi Level Marketing uygulayan bir firma demiştim. Ve ürün paketlerinden akıllı telefon paketi 3000 küsür dolar ! olarak sunuluyor. En iyi marka dediğimiz apple ile karşılaştırdığınızda çok pahalı değilmi. Bunu türkiyede yapmış olsaydı bu firma dünyalar başımıza yıkılırdı şuan yaptığınız gibi :) ama adamlar MLM bilincini kavramışlar ve bu kadar önyargı yapmıyorlar çünkü bunun bir iş planı olduğunu biliyorlar.


  Az önce sorduğum soruyu web piyasası için sorduğumuzda en iyi marka hangisidir ?
  Net şekilde verilebilecek bir cevabı yok! İlla ki çıkıp bir kaç isim verip admin gibi bilmişlik yapacaklarda olacaktır.
  Fiyatı net olarak kıyaslanabilecek bir piyasa değil çünkü !
  (2.)
  Ürünün bedelini yanlış söylüyorsunuz 2000 TL değil arkadaşlar 750 dolar.Ne mi farkedecek bu şirket bu ürünü almanyada sattığında yada isveçte sattığında belkide sana geldiği gibi pahalı gelmeyecek. Sonuçta bu dolar kurunu ayarlayanda megaholdings ya ondan çok pahalı ! Bugün Doların 2.41 olduğu bir Türkiyede yaşıyoruz gözünüzü seveyim.
  (3.)
  Bu ürünü zaten profesyonel insanlara satamazsınız diyorsunuz ya sorunda orada zaten ürün amatörlere sunulan bir ürün. Web sitesini tasarlamayı bilmeyen öğrenmek isteyen insanlara. Bunun yanında da bir iş imkanı verilmiş görüş sizin görüşünüz sonuçta sonsuza kadar tartışamayız ama birileri paralar kazanırken bir şeyler başarırken bir şeyler için çabalarken birileri de hiç bir başarısı olmayan insanlar olarak büyük işler başarmışlar gibi (herhangi bir iş te olabilir) sadece blog sitelerinden konuşuyor.
  Son olarak yazık şirket kapanırsa napacaksınız demişsiniz ya bu bir meslek her ne kadar kabul etmiyor olsanızda bu şirket kapanırsa farklı bir network firması kalmadı değil ya orada başarıya ulaşmaya çalışırlar.

  YanıtlayınSil
 87. "çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." mantıklı düşünme kavramından, yapılan bir hareketin arkasından gelen sonuçları düşünme eksikliği olan insanların "bana para ver, sana daha çok kazandırayım." sözüne inanmamalarını beklemek büyük hata. adam sadece oksijen israfı olarak gelmiş dünyaya, en son ilkokulda okuma fişlerini okumuş, düşünme yeteneği yok, ama ne diyor?: çok para kazancam. buyur kazan... bırakın efendim, kazansın(!) batsınlar, sürünsünler. müstehak bunlara.  teşekkür ederim kendi adıma bilgilendirici yazınız için.

  YanıtlayınSil
 88. helal olsun kardeşim her zaman arkandayım
  admin

  YanıtlayınSil
 89. haklsınn kardeşimm

  YanıtlayınSil
 90. abicim gerçekten haklısın benim yaşım daha küçük olmasına rağmen birçok kez bu batağa sürüklenmeye çalıştım web tasarım öğrencisiyim az çpk anlıyorum 2000tl ye site mi olur taş çatlasa 50 tl masrafı hostu falan yukarıdada yok şu kadar para kazandım diyen kişiler az mantık bişey yapıcaksanız önceden hakkında araştırma yapın sonra böyle yalanlarla dolanlarla iş olmaz tebrik ediyorum yazın içinde en azından işe girmek üzere olupta içinde şüphe olanları geri çevirebiliyosun .

  YanıtlayınSil
 91. Admin bugün bana da anlattılar ama anlattırken bile hiç içime sinmedi bu site işi. Ve gerçektende içime sinmeyen şey para alıp ortam oluşturmak ve bu ortamdan zevk alan insanlar söyliyorum bence mantıklı bir insan düşünür bugüne kadar bu kadar holding geldi geçti . Hangisi insan gibiydi. Onlar sizin bu enayi gibi verdiğiniz paralarla eğlence yapip eğleniyorlar siz ise gidip bir cafede toplantı yaparken orda ki ücreti cebinden ödüyorsun. Yanii bu işçiye bile yapilmiyor hele ki siz holding eli altındayım diyorsanız neden bunu holding karşılamiyor zaten ayda 100 200 kazaniyoruz diyorsunuz ama o içtiğiniz çayın parasını bile çıkarmaz kardeşim. Uyanık olun bu hayatta kimseye güvenmeyin bu hayat sizi süründürür. Alın teriyle kazanılan paranın tadı hiç bir para da yoktur. Adam olun 2000 tl yi oraya vereceğine gidin bii üniversite okuyun açıktan en azından orda size bir diploma veriliyor ve biliyorsunuz ki elinizde belge var. Bir de yorumları okudum açık söylemek gerekiyor admin çok güzel konuşuyor helal olsun. Kimse onun kadar iyi konuşamamış şimdi burda bulunan mega holding piyonları verdiğiniz örnekler kadar saçmak örnekler duymadım araba örneği en saçma örnekti. Sizin bu örneğiniz bile kalitenizi ortaya koydu. Bence bunlar en son safhada herkesi dolandırıp parayla beraber kaçacaklar. Göreceksiniz toz pembe hayattan vazgeçin parayı çok istemeyin ve hayat bir kere yaşanır temiz para kazanız az olsun ama iyi olsun hak yemekle para kazaniliyorsa hiç kazanmayın hada iyidir.

  YanıtlayınSil
 92. Sen 15senedir milleti dudukledin 2750 5000 arası fiyatlara web sitesi kurdun dayadin simdi devran değişti kedi amini gördü yara sandı hesabi seninki kangrene dönmüş anlıyorum seni normaldir titan deyip durmanda normal anormal olan yapan insanlara saygı duymaman bak ben sana birsey soyluyeyimmi sen sen ol adminsen orda millete yaptığı isten dolayı hakaret etme fikrini şöyle fikirlere saygı böylelikle saygın bir kişiliğe burunebilirsin

  YanıtlayınSil
 93. Sen gerçek anlamda VİCDANSIZ bir insansın. İnsan demeye bile dilim gitmiyor ya neyse, uzatmak istemiyorum. 2.750 TL ile 5.000 TL arasında para alıp herhangi bir kardeşimizi ya da büyüğümüzü kazıkladığımızı senin aklın alıyor mu acaba? Merak etme Emre efendi, biz senin o şakşakçı patronların gibi para delisi değiliz. Gerektiğinde yardım amaçlı gereken her şeyi yapar, para da almayız ''hayır duasından'' başka. Çok şükür ki durumumuz iyi, kimseciklere de muhtaç değiliz.

  O bozuk ağzında var ya hani, şu an ağza alınmayak küfürler eden ''gereksiz'' ağzın; işte onu, o kandırmaya hayatlarıyla oynamaya çalıştığın adamlarla düzenlediğin 'çok gizli' birebir toplantılarda da kullanmayı ihmal etme sakın! Et et ki, insanlar senin o gerçek pis yüzünü görsün.

  Önce sen saygın olmayı öğren, ondan sonra gel buraya bana nasihat ver. İnsanların hayalleriyle oynayan ve tek amacı onların üstünden para kazanmak olan hiçbir kişiliğe benim saygım olmaz, OLAMAZ!

  YanıtlayınSil
 94. admin adam olan biri cevap veremeyeceği yazıları kaldırmaz :)

  YanıtlayınSil
 95. hürriyet yazısını gösterip insanların aklına girme :) mahkemeden çıkan tekzip kararını da kaynak olarak göstersene ! yada o avukatların söylediklerini mega holdings e değil titan saadet zincirine yönelik söylediğini anlatan mahkeme açıklamalarını, yada o haberi çıkaran kişinin network marketinge ön yargılı olan ve buna benzer bir kaç tane vukuatı olan biri olduğunu! en basitinden avukatların açıklamalarına bak hangisi konuşurken şirket isminden bahsetmiş ! aptal olma kardeşim adam ol buradaki her iddiana net yanıtlarım var

  YanıtlayınSil
 96. Admin her şey bir yana senin bunu haram olarak anlatman bile insanlığa faydadır. ALLAH razı olsun. Benimde başımda böyle bir dert var, arkadaşlarım sağolsun. Ama üç günlük dünya için harama el uzatmaya niyetim yok. Başlarındaki kodamanlar sefasını sürsün bakalım nereye kadar..!

  YanıtlayınSil
 97. Desteğiniz için teşekkürler Levent bey.

  YanıtlayınSil
 98. Çok güzel yazmışsınız İbrahim bey. Ellerinize sağlık. Bu faydalı yazınız bir çok kişiye faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

  YanıtlayınSil
 99. Desteğin ve tebriğin için ben de sana çok teşekkür ederim Öğrenci dostum. Yazdıklarında son derece haklısın. Adamlar piyasayı araştırsala nasıl bir kazık yediklerinin farkına varacaklar belki ama herkes de senin gibi yada bizim gibi mantıklı düşünemiyor maalesef. Mantıklı düşünemeyenlere de biz bir yol göstermeye çalşıyoruz işte bu yüzden. :)

  YanıtlayınSil
 100. Desteiğiniz için asıl ben teşekkür ederim. Ayrıca çok değerli Mustafa Kemal Atatürk'ten yapmış olduğunuz alıntı da son derece güzel. Tam da yerine oturmuş yani. Onun dışında da yazdığınız her şeyde son derece haklısınız. Asıl sorun da burada zaten. Normal hayatta bir dikiş tutturamayanların ve çoğunluğun okuyamamış veya belli bir yere kadar okuduktan sonra devam ettiremeyenlerin, bel bağladığı bir topluluk olmuşlar. Sırf düşünce ile çalışmadan çok para kazanma derdine düşmüş bu insanlara biz ne desek boş. Sonuçta adam parasını kaptırmış bir kere. O kadar para verdiği bir yeri kötülemek istemez. Bizim asıl amacımız, girmeyi düşünenlerde bir farkındalık yaratmak ve yol yakınken bu işe bulaşmamalarını sağlamaktır. Sizin gibi aklı başında ve destekleyici yorumlar görmek, Tipadam ailesi olarak bizi sevindiriyor.

  YanıtlayınSil
 101. Bu sayfanın linkini atın kendisine. Hem yazıyı okusun hem de buradaki yorumları okuyarak gerçekleri görüp, buna son kararı kendi versin. Eğer aklı başında biri ise doğru kararı verecektir zaten. Umarım yol yakınken vazgeçirebilirsiniz. Bize olan desteğiniz için teşekkürler...

  YanıtlayınSil
 102. Çok yazık. Gerçekten çok yazık. Borcu olmayan adamı zorla borca sokar bunlar, daha çok kazanacaklarını vaad ederek. Siz onların gösteriş yapmalarına bakmayın. Gidip bilgi sahibi olun, okuyun, insanlara faydalı olun. Edindiğiniz bilgileri kullanacağınız sağlam bir işe girin. Gerçek bir meslek edinin. Cahil kalıp, arkadaşının parasına göz dikerek para kazanmak hiç mantıklı bir iş değil zaten. Ne kadar dil dökerlerse döksünler siz uzak durmaya devam edin.

  YanıtlayınSil
 103. Kardeş ben sadece yorumları okuyorum araştırma yapıyorum. helal haramdan dolandırıcılıktan falan bahsetmişsin ama sitende yurtdışı sanal bahis sitesinin ( en büyük sanal dolandırıcılar) reklamı var ! Sen ne yapmış oluyorsun bu durumda cevabını bekliyorum dört gözle :)

  YanıtlayınSil
 104. Kardeş ben sadece yorumları okuyorum araştırma yapıyorum. helal haramdan dolandırıcılıktan falan bahsetmişsin ama sitende yurtdışı sanal bahis sitesinin ( en büyük sanal dolandırıcılar) reklamı var ! Sen ne yapmış oluyorsun bu durumda cevabını bekliyorum dört gözle :) forvetbet in sanal kumarhanenin reklamı var !!!

  YanıtlayınSil
 105. Admin Haklısın benim çevremdede yok gel katıl bize büyürsün falan Facebookta birbirine başarırsın o ışığı görüyorum sende birbirlerine neyin gazını veriyorlarsa toplantı yapıyorlar o toplantıyı yapan masrafları karşılıyor böyle bi saçmalık yok yazık insanlık yazık sen 2000 tl verirsin bunu 1 yıl sonra alırsın Buda senin o 2000 tl nin sana Parça Parça geldiğini gösterir sonra bi masraf daha çıkarırlar eminim çünkü bizim ülkemizde paranın bugünkü Değeri gelecekteki değerinden daha büyüktür gidin boş hoş kafelerde duracağınıza çalışın hafta sonu sevgiliniz dostunuz veya arkadaşınızla konuşursunuz en azından iş diye en yakın çevrenize gel katıl die yalan söyleyip bosa ah almazsınız..

  YanıtlayınSil
 106. bu megaya katılanlar hiç mi ticareti bilmez aynı sistemi gelsinler bende pazrlasınlar site başı onlara helalınde 300 dolar:) hatta 400 ulan hatta 500 dolar daha ne diyim :P kardeşime dedim o kadar girme girdiği yetmezmiş gibi birde mevcut işindende çıktı sonra fiyasko.olan 3000 tl ye oldu bir sürü arkadaşıylada kötü oldular sonra zaten siteyi alanların çogu pc kullanmayı bile bilmiyor .işte laf ola beri gele site mi neeeee ünlü olacaz lan falan hesabı gariplerim. hadi yiyosa bu iş web sitesi pazarlama işidir.işin özü satış pazarlamadır desenize yok söyle para yok böyle para hee kazanmıyorlarmı kazanıyorlar ama o paralarda yine toplantı salonu kiraları ulaşım bedelleri konaklama bedelleri yeme içme vs vs gidiyor yani sana yine kocaman bir sıfır kalıyor. ya ben kafam rahat 2500 tl maaşla çalışırken daha kazançlıyım bu megacılar neyin kafasını yaşıyor sanıyorlar ki onlar birgün bu işi bırakacak ordan halen para gelecek. diğer işler gibi ordada çalıştıgın kadar varsın ..birde sloganları var ya bitiyorum resmen ı love megaaa puhahahaaaa asıl mega sizi seviyor yavru kuşlar . hadi geçmiş olsun ben kaçar :)))

  YanıtlayınSil
 107. yeni kazıklanmış biri :)23 Aralık 2014 16:17

  Arkadaşlar; ben bu ürün dedikleri web sitesini alalı sekiz gün oluyor. daha ürünü görmedim, hoş görsem de pek bişey anlayacağımı sanmıyorum ya :) neyse gelelim asıl konuya admin çok iyi analiz etmiş olayı! bütün yorumları tek tek okudum ve admin in yazdıklarının çoğuna yani anladıklarıma yürekten katılıyorum. benim bu konuda anlamadığım tek şey web sitesidir yani internet le ilgili pek bi bilgim yoktur ama insanları kandırıp ürün sattıkları ve bu ürünü alanların %95 i benim gibi teknoloji cahilleri olduğu ve kısa yoldan zengin olma hayalleri peşinde koşanlar topluluğu doğrudur. Faturayı vergi levhalarını gösterip benim gibi cahilleri kandırıyorlar işte bu adam 9 ayda bu kadar para aldı bu adam üç yılda milyoner oldu gibi... eee bizimde en zayıf noktamız ya emek harcamadan milyoner olmak :) aman diyeyim ben bi halt etim 930 dolar verdim siz vermeyin yazıktır emeğinize! yaklaşık iki ay çalışıp emek verdiğim parayı kredi çekerek ödedim. ve iyi ki bunları okudum da bu işten vazgeçtim yoksa bana güvenen en yakınlarımın günahına girecektim. giden benim iki aylık emeğim olsun ama başkaları da benim düştüğüm hataya düşmesin diye bunları yazıyorum. hepinizi saygıyla selamlıyorum.

  YanıtlayınSil
 108. Yaa admın kardeş kimseye laf anlatma boşver sen insanları internet üzerinden bilgilendirerek en iyisini yaptın bırak beyni yıkanmışlar yıkanmaya devam etsin bide onların stresini çekme ;)

  YanıtlayınSil
 109. Aynı şeyi bende söyledim yazıyı yazan adminimize ama elinden geldiğince yorumlara cevap vermeye çalıştı yine de sağolsun. Ama artık çoğu yoruma cevap vermeyi düşünmüyor sizin de dediğiniz gibi çünkü artık sorular da kendini tekrarlamaya başladı. Yani olumsuz atılan yorumların %90'ı birbirinin tekrarı ve gereksiz.


  Zamanında verilen cevapları, o olumsuz yazan ya da yazacak arkadaşlar okuyabilir ve gerektiği miktarını da üstlerine alınabilir.. :) Biz elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam edeceğiz.


  Umalım ki, bundan sonra hiç kimse kandırılamasın...

  YanıtlayınSil
 110. Bu haram para dolandırıcılık diyenlerin megaya verecek 2000 tl leri yok belliki beyler belkide ondandır bütün iftiralar geleceklerini kazanacak hayallerini gerçekleştirecek 2000 tl leri yok belliki

  YanıtlayınSil
 111. Normalde olumsuz yorumlara kapatmaya karar vermiştim konuyu ancak sizin yorumunuza ciddi anlamda İÇTENLİKLE kahkaha attığımı belirtmek isterim.. :)

  Zamanında bir arkadaşım vardı, bundan 2-3 yıl evvel. Bana ilk defa Mega şovunu o yapmıştı sağolsun ve devamı da gelmeye başlamıştı. O zamanlar arkadaşa bilgisayarın neden böyle dökük halde diye sorduğumda, ''bu iş için sattım ama değer, yakında yenileceğim. Şimdilik idare ediyorum'' şeklinde bir cevap vermişti. Ama daha da fiyakalı bir cevaptı yani ve sonuç mu? Geçen ay gördüm kendisini, garibim hala aynı leptop ile dolaşıyor. Demem o ki bir kaç ayda, hadi geçtim bir kaç yılda milyarlar kazanacağını düşünen ve bana saatlerce sunum yapan o arkadaşın haline gülmeli miyim ağlamalı mıyım bilemedim; içim acıdı sadece ve sizlere de sövmekle yetindim. Daha doğrusu bu ADİCE sistemin kurucularına...

  Gelelim aynı arkadaşın, başka bir ''kız arkadaşımı'' duygularıyla oynayarak kandırmasına. Henüz geçen yıl yaşanmıştı bu olay ve kız hala KULLANAMADIĞI bir telefon için fatura ödemektedir. Çocuğu çok sevdiği ve lise arkadaşı olarak da güvendiği için, ne isterse yapmış ve Turkcell'den kendi adına Note-3 ya da S5 almıştır. Alınan bu telefon kutusu dahi açılmadan çocuk tarafından satılmış ve o parayla yine başka biri Mega ağına kazandırılmıştır. Peki ya sonra mı? Kızı aylarca oyalamış, sadece ilk ayın ödemesini yapmış ve daha sonra telefonlara dahi çıkmamıştır. Kız ailesinden yaptığı bu işi mecburiyetinden dolayı çocuğun ailesine ulaşarak gidermeye çalışmış, sağolsun aile insaflı çıkmışta kıza destek olmuştur. Ve olurken de annesi kıza bu iş yüzünden ''OĞLUNU ARTIK TANIYAMADIĞINI'' belirtmiştir. Devam edeyim mi ha Malik hocam?

  Hani nerede o zenginlik? Hani nerede o karakter ''en azından''? Hani nerede o saygı, insanlık? Çocuk bunu yapa yapa kaç aileye hayatı zehir etmiş ve hala hem okuyup hemde bu boku yapmaya çalışıyor! Kandırmayın milleti artık, AYIPTIR!

  YanıtlayınSil
 112. ahahahahh admin güldürdün beni valla :)))

  bu admin bu tavsıye işine haram diyor ya .

  kendiside hergün iddaa oynuyordur .

  hatta yılbaşı için 4 tane de ceyrek bilet almıştır .

  ama adminin yaptıgı kesinlikle haram degıldır ha. :)

  şimdi kardesim bak ; sen istediğin sirketi ötuleyebılırsın fakat insanların aklına girme bırak onlar kendı kararını versin . Allah bile insanlar hakkında ki hukmunu öldukten sonra verırken , sen kım oluyorsunda insanlara yapma etme dıyorsun . haşa allah tan buyukmusun?

  web site uzmanı AHMET ATANER ŞAPÇI , DR.seref MENTESE bir mega holdıng çalısanıdır magdurda değiller takip edebılırsınız.. biz insanlara işi anlatırız gırıp gırmemek onların kararı sen kimsin. söyle dusun müslümanlık hak din degıl mi ? -evet - neden herkes müslüman degıl herkes bu işi yapmayacak zaten m.etme bu ulkenınn amıre,memura, hademeye, polise, ogretmene, cöpcuye de ihtiyacı var .

  birazda ürün hakkında konusalm .

  ürünün sunucuları ALMANYADA 540 gbits hızı var 9 backbone .tr 14 kat daha hızlıdır.

  bir ürün alman önemli degıl önemli olan o ürünün sana verdiği destektr ve onun sana ne katacagıdır .

  - 300 tl ye bır websıtesı aldın sana ne katacak?

  - ticaretinden faydalanabılecekmısın .

  -karıyer sahıbı olabıleckmısın .

  - seyehat edebılecekmısın

  - maddı özgurlugune ulasabılecek bır adım saglıyacakmı .

  - lıderlık vasfı saglar mı.

  - kişisel gelişim egıtımı alabılecekmı .

  - yenı ınsalarla tanıstırırmı ????

  bizim bu iştekı amacımız

  1- insanların amacı para kazanmak ise daha ıyı yol oldugunu göstermek .

  2- insanlara kendı web sıtesini tasarlamayı ögretmek ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak .

  1. maddes-yı acıklayım . bir garson nasıl gülüşünü satarak para kazanıyor.- ögretmen bilgisini satıyor.- inşaat işcisi fizik gucunu satıyor ise bizde web sitesi satıyoruz .

  2. madde cok prof olmayabılır fakat elıyle kulagını zor bulan bırısı bıle egıtımlerını aldıktan sonra tasarım yapabılır .
  bır insan bir işi yapamıyorsa bılmediği içindir ögrendikten sonra seri imalata gecer . bu işinde egıtımlerı var m.etmeyin .

  YanıtlayınSil
 113. Admin kardeşim öncelikle bizi bilgilendirdiğin için teşekkür ederim banada 1 hafta önce geldiler çok büyük bir İş var çok para kazanacaksın dediler üstelik bunu yapanda çok yakın akrabam. Peki ne oldu bana bir sunum yaptılar sunumu yapan kişinin babası sürekli buna senden bi bok olmaz diyormuş güya burdan kendisini herkese kanıtlayacakmış babasının ne kadar haklı olduğunu içimden geçirdim bi an sonra kaç yıldır bu işi yapıyorsun dedim 1 yıldır dedi neyse sonra bana seviyeleri göstermek için siteye giriş yaptı ve gördüm ki bu adamın 1 yıl boyunca kazandığı para 1091 tl sonuç olarak tamamiyle çok para kazanıuormuş gibi görünürler ama hepsi aç gezerler

  YanıtlayınSil
 114. Allah razı olsun dayı herkesten,girip girmeme konusunda düşünürken iyi denk geldimm mantıklı olan tarafı admin abimin yolu bencede haktandır,götü başı oynuyor bu milletin fazlası zaten zarar bu paranın.

  YanıtlayınSil
 115. Dün aksam benıde cagırdılar bı arkadaım vasıtasıyla anlatılanlar ınsanın basını donduruyor. Sabah ısyerıme geldım gelen bı musterım web master ona sordugımda sakın aldanma dedı. Detaylarını anlatmam cok uzun suan ama tam bır sacmalık. Internetten bana bıkac link gonderdıler sırf ınandırmak ıcın leadermıdır nedır bısey dedıklerı cakma ıs adamı tıplı ınsanlar abuk subuk kıyafetlet gıymısler lan lı lunlu mılletı resmen azarlar gıbı bı tavırla konusma yaptıklarını sanıyorlar ınananlar vardır elbet cunkı ınananlarda kendılerı gıbı vasıfsız nıtelıksız ıssız gucsuz ınsanlar. Dıyolarkı lıderız arkadsım ozaman gıt bı egıtım alda o diksıyonunu duzelt Allah akıl fıkır versın ne dıyelım

  YanıtlayınSil
 116. Önce konuşmayı yazmayı öğren. 2 kelimeyi bir araya getiremiyorsun ayda 25 bin dolar kazansan ne yazar. Milletin yazısını eleştireceğine beynini geliştir

  YanıtlayınSil
 117. Konuyla alakam yok. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Çevremde mega holding'e kayıtlı arkadaşlar var. Merak ettim ve araştırdım. Bu siteye ulaştım. Abartısız tüm yorumları okudum ve bir çok mağdur arkadaşa üzüldüm. Admin kardeşim seni gerçekten yürekten tebrik ediyorum. Linki kaydediyorum Mega duyduğum her yere yapıştıracağım. Emeğine yüreğine sağlık.

  YanıtlayınSil
 118. admin korkmakta haklısın bu işe dahil olmadığın için ekmeğinin elinden gideceğini düşünüyorsun bir gün gelecek senden site tasarlamayı isteyecek kimse kalmayacak çünkü her birey bu ticaret sayesinde kendi sitesini kendisi tasarlayabilecek seviyeye gelecek

  YanıtlayınSil
 119. Bilgilendirici yazı için teşekkürler. Görülen o ki websitesi bir maske olarak kullanılıyor ve türkiye sartlarında asgari ücretle geçinen yurdum insanını "zengin olma vaadiyle" kandırıyorlar. Yazık çok yazık..

  YanıtlayınSil
 120. ben bir mağaza sahibiyim. firmamın reklamı için web sitesi alacak olsam bu işi profesyonel olarak yapan kişilerden alırım. neden megayı tercih edeyim?

  YanıtlayınSil
 121. Çok haklısınız Bora bey. Tebrik ederim sizi bu konuda. Mantıklı olan da budur.

  YanıtlayınSil
 122. Websitesi bahane ortam şahane denilebilecek titan zinciridir. Network marketing sisteminde ürünler piyasa fiyatlarında olmalıdır ve müşteriler "ihtiyaçları doğrultusunda" ürünlerin siparişini verirler. Mega holdings denen titan saçmalığında ise size herşeyiyle sınırsız denilen içi boş ama temel birçok özellikten yoksun hazır şablonlu site satarlar. Müşteri memnuniyeti, fiyat/performans gibi kavramlardan yoksunlardır terk dertleri daha fazla site satıp daha çok ciro elde ederek en kısa sürede zengin olmaktır. Mega holdingsten website alanların hemen hemen hepsi websiteyi sadece "para kazanıp zengin olabilmek, sisteme dahil olabilmek" için alır ve öylesine 3-5 sayfa açıp birkaç yazı yazıp bırakırlar. APTAL OLMAYIN!!! Kullanmayacağınız uyduruk bir websitesi almak sisteme girmek için 2000 tl para verip enayilik etmeyin. Bir website ihtiyacı duyuyorsanız "ihtiyacınız doğrultusunda" 50-300 tl arası herşeyiyle sitenizi tasarlar paşalar gibi kullanırsınız. Bu yeni nesil "yasal titancılara" artık paranızı kaptırmayın.

  YanıtlayınSil
 123. Işte sigorta yok diyosun ama lider kariyerine geldiğin zaman devlet sigortası yapıldığını bilmiyorsun bu kadar arastirmissin cok fazla akıllısın sen !

  YanıtlayınSil
 124. Peki fiyat ucuz diyosunda sen bir site dizaynına designer ların ne kadar para istedikleri hakkında bir bilgin var mı ? Bu sistemde işe giren kişilere designer lık eğitiminide verdiklerini biliyor musun ?

  YanıtlayınSil
 125. Önyargı cok kötü birşey yıkmak ise imkansız bunlar eleştirmeyi çekememeyi pek severler o yüzden sen ne yaparsan yap cahil ile cahil olmaz boşver kardeş

  YanıtlayınSil
 126. Adamın kardeşim. Teşekkürler iptal için nasıl bir yol izlemeliyim

  YanıtlayınSil
 127. kardes bu dunyani kurtardinda ya obur taraf? sanal bir mal var ortada resmen saadet zinciri

  YanıtlayınSil
 128. Doğrucu Davut4 Ocak 2015 23:50

  Arkadaşlar. Yazıda anlatılanlar tamamen doğru. Bu işe girip para yatırıp tek kuruş kazanamayıp pişman olan çok kişi tanıyorum. Tamamen aldatmaca ve hiyerarşi sistemi. Seni kazıklıyorlar. Ve paranı kurtarmak için sende birilerini kazıklıyorsun. Yemin ederim babasını anasını abi kardeş vs sisteme sokup parasını kurtarmaya çalışanlar var. Eğitim dedikleri organizasyonlara bende katıldım, cidden merak ettim çünkü. Aman allahım, öyle konuşuyorki adam, dersin apple ı satın alacak, ayda 9000$ kazanıyorum dedi, bende bl bulunup yırtık ayakkabısını sordum bana tasarruf etmeyi sevdiğini söyledi. Bakın sevgili arkadaşlar bu tarz işlere girmeyin, daha yaşamın ilk ayağında yatark para kazanma hırsına bürünmeyin, alın teri dökmeden ele geçen paradan hayır gelmez. Haa illahada giricem dersenizde, şimdiden geçmiş olsun. Herkese selamlar!!!

  YanıtlayınSil
 129. Yaaawww bunlar tam mal. Girmek isteyenlere bir ipucu vereyim!!! Sistemden çok para kazanacaksın 2000₺ vermelisin diyen elemana şunu söyleyin'''' tamam giriyorum ama bana 2000 tl borç ver, ben nasılsa kazanınca sana paranı veririm'''''''. İşte o zaman görün bakın ne oluyor!!!!

  YanıtlayınSil
 130. kadir hanoğlu5 Ocak 2015 00:04

  Girmek isteyenlere bir ipucu, sisteme girince çok para kazanacağınızı söyleyenlere şu teklifi yapın, tamam ben sisteme gireceğim ama sen bana 2000₺ ver şimdilik, nasılsa benim bu işten çok kazanacağıma eminsin, bende kazanınca sana paranı vereyim!!!!!! Aha o zaman görün neyle karşılaşıyorsunuz. Yahu gençler akıllı olun nolur. Yukarıdaki yazı çok açıklayıcı ve objektif. Kanmayın bu işlere. Yıllar önce bu tarz organizasyonları farklı isimlerde çok gördü bu ülke. Siz para kaptırıp eşinizi dostunuzu dolandırdıkça, tepedeki adamlar malibu içip maldivlerde güneşleniyor olacak. Hepimizin çevresinde bu işe girmiş gariban insanlar var. Yemin ederim çırpınıyorlar çıkmak için ama nafile. Yapmayın arkdaşlar sadece akıllı olun lütfen.

  YanıtlayınSil
 131. yazı yazmayı dahi bilmiyorsun cahillikten ölmüşsünüz haberiniz yok... Sörvenler nedir... Ve daha bir çoğu

  YanıtlayınSil
 132. ADMİN kardeş ben mega holdings bünyesinde çalışıyorum yazdıklarının saçma sapan olduğundan eminim çünkü bizim laboratuvara babam 3-4 ay önce bi web sitesi kurdu toplam 4 bin TL'ye mal oldu ve mega'dan almadık siteyi yüreğin varsa yazdığım mail adresine iletişim bilgini at senden en ucuza bir site istiyorum hadi bakalım! umarım cevap verip bana site ayarlarsın.:
  info@hikmetercanpaker.com

  YanıtlayınSil
 133. Bunlari okuduğum iyi oldu benimle görüşeceklermiş gelsinler bakalım yeterince bilgi aldım sayenizde.teşekkür ederim.

  YanıtlayınSil
 134. I LOVE MEGA HOLDINGS6 Ocak 2015 04:01

  Ozaman Tübitak a sor kardes web sitesine ne kadar fiyat vermis ben soyliyeyim (6840 tl) ayip ayip admin ayip yaptığın git ulusal kanallari izle yavrucugum birde tema lar var şu tanesi 15 dolar olan temalar varya ama dışarıdan aldığında 20 dolar olan hatta daha fazla biliyorum :) iste o temalardan mega holdings web sitesinde tam 287 tane var hesapla bakalım ne kadar yapiyor ama siz durun sizi çalışmaktan aciz pislik ler sizi sizi web master lar sizi millete sokup cikardiniz simdi mega holdings size sokup cikartacak hiiic merak etmeyin HURIYETTE GELINCE INCIR ADINDA NETWORK FIRMASI ACTI Mega HOLDINGS daha iyisini yapınca herkez fora sadece mega nin seslerinin dinleyin :) opuyorum admin cocuksun belli eger parani istiyorsan ben vereyim :)

  YanıtlayınSil
 135. Ulan daha web,server kelimelerini yazamıyosun kim inanır senin network marketing yaptığına ne satıyosinuz siz bu kadar para kazanmak için.. yada senin anlıyacağın şekilde söyleyeyim indirgiyorum hazırmısın cahil kardeş.. network marketing işi pratikte bi pazarlama işi olmalıdır pazarlamanında ana unsurları vardır ürün,fiyat,dağıtım ve tutundurma sen ne sattın güzel kardeşim domain,hosting? ürünün re web sayfasımı sattın ? eğer web sayfası sattım diyorsan büyük ayıp 20 liralık siteye 2000 lira iyi ticaret gibi gözüküyor dimi kandırıyorsunuz milleti helal bunun neresinde?

  YanıtlayınSil
 136. oylesine biri7 Ocak 2015 00:05

  biri avukata sordum diye yazmış bana da teklif gelince savcılığa sordum ve cevap olarak network yolu ile para kazanmak türkiye'de kesinlikle yasak olduğu söylendi.

  YanıtlayınSil
 137. admin öncelikle sana teşekkür ederim.Yaklaşık 2 aydır benimde yakamdalar bu dolandırıcılar bulaşmayın arkadaşlar.Bu sistemde herzaman en üstteki birkaç kişi para kazanır er yada geç bir yerde tıkanıp kalacaklar bulaşmayın kendinize bir altın bilezik bulun ve helal yoldan ekmeğinizi kazanın.

  YanıtlayınSil
 138. Öncelikle herkese merhaba diyorum.Amacım Megaya katılanları kötülemek değil lütfen saygısız kelimeler içeren şeyler yazmayın.Ben sadece kendi gördüklerim ve bildiklerimden bahsedeceğim.Bu iş bana yaklaşık 1 buçuk yıl önce teklif edildi.Teklif eden de o zamanlar bana asılan bir kızcağızdı,üniversiteyi daha yeni kazanmış,hedefleri olan biri.Bir cafede 2 erkekle buluşturdu,öğrendim ki onlar onun üst koluymuş(yani allayıp pullamada,gözünü boyamada usta),önce bana hayalimi sordu,sonra ne kadar para lazım filan,sonra okulundan ne zaman mezun olucaksın ve ne kadar sürede biriktiriceksin (kendimi bir an sınavda gibi hissetmedim değil).sonra bana işin sağ ve sol kol sisteminde ilerleyişini anlattı ve her iki kol tamamlanınca ne kadar kazanıldığından.Yani anlayacağınız bayağı ince ayrıntısına kadar biliyorum işi(ve bir dipnot:Her şey bitince bana site sattığını söyledi.yani size para kazanmayı teklif ediyorlar başta,site işi değil,o sadece bir kılıf açık ve net).Evet bu işten iyi para kazanan ''Bir'' arkadaşım da var iş teklifini benden 5-6 ay sonra alıpta,bana teklif edenden fazla kazandı orası da bir gerçek.Ama beni inanmaktan alıkoyan etmenlerden birincisi şuydu,ben bir öğrenciydim ve Allaha şükür geçinip gidiyoruz ama bi kerette o kadar para veremezdim,o yüzden madem o kadar kazanılıyor bana borç para verirsen sana öderim demiştim(Tabi cevap hayal senin hayalin,para da senin olmalı).Bir diğer etmen ise gözümü para hırsı bürümemesi,alın teri.Sakın bana biz de terliyoruz insan toplamak için koşuyoruz demeyin lütfen.Alın terinin anlamını herkes bilir,sizinkisi sadece kalori harcama,bir efor bence.Yani şunu düşündüm,ben 2000 TL gibi bir şey vereceğim,sonra efor harcayıp alt kolumu tamamlayacağım ama aldığım para 25 dolar gibi bir şey olacak,e iyi de kol tamamlamam için 2 kişi toplamam yani 5000 lira bulmam gerek ki 25 dolar kazanayım,peki o para nereye gidiyor?Şimdi diyeceksiniz ki e üst kollara gidiyor,ben de sizi şunu diyeceğim e hani herkes kendinin bir patronu idi.Burda besbelli bir çelişki var,alttaki kazanırken üstteki sizden geçinir,buna hayır derseniz o zaman o para nereye gidecek bunu söylemek gerek.Dediğim gibi evet bu işte 1-2 yıla iyi para kazanılır.Ama ya o parada kaç kişinin hakkı var? Ve ne kadar süre kazanılacak.Bu iş besbelli ki dolandırıcılık.Farz ı misal bu hükümetten sonra gelecek kişi bu yasayı değiştirirse ne olacak?Görüşmelerde her zaman konu para para para oluyor ve diyorsunuz ki para kazanmak istiyorsan siteyi al.O site sadece paravan.Ve şöyle bir gerçek var,sürekli çalışanlar ya okumuyorlar işsiz güçsüz kişiler,ya da çok kötü bir yerlerde okuyorlar.Size bir kitap öneririm ismi ''ŞU HORTUMLU DÜNYADA FİL YALNIZ BİR HAYVANDIR'' fiyatı ise 15 16 lira gibi bir şey(ORJİNALİ).Kişisel gelişim için,orada öyle şeyler anlatıyor ki emin olun ne iş yaparsanız yapın parayı her şekilde kazanacağınızı anlayacaksınız ve işten zevk almayı öğreneceksiniz.Ha illa çok çok para istiyorum diyorsanız gidin okul okuyun yada sertifika alın bir şey yapın.Yeter ki hak yemeyin.Okuduğunuz için ve anlayışınız için teşekkürler.Hoşçakalın..

  YanıtlayınSil
 139. cok dogru admin sonuna kadar haklısın

  YanıtlayınSil
 140. selahattin ergin7 Ocak 2015 23:22

  Öncelikle network marketing sisteminin ne olduğunu öğrenmenizi tavsiye ederim. Ben sizin için kısaca açıklayayım network marketing sadece bir ticari modeldir üreticinin ürünlerini tüketicilere ulaştırmak için kullandığı bir pazarlama stratejisidir ve sistem şu şekilde işler; firma ürettiği malları son kullanıcıya ulaştırmak için geleneksel yöntemlerde depolar, aracılar, reklam, transfer vs. gibi birçok kalemde harcama yapar, network markettingde ise mallar kullanıcılara yine o malı tüketen kişiler tarafından ulaştırılır. Network marketting sistemi iktidara dayalı olan bütün sistemler gibi tabandan aldığı güç ile varlığını sürdürür, nereye baksanız bu sistemin varlığını görürsünüz örneğin: devlet daireleri, şirketler, takımlar buradan hareketle piramit sisteminin aslında yaygın olarak kullanıldığını görebiliyoruz. Network marketingi öcü olarak görmektense biraz açık fikirli olmak araştırmak ve öğrenmek yüzyılın iş fırsatı olan bu sistemi daha iyi bir şekilde anlamaya çalışmak bence sadece mantıklı.

  Mega holdingse gelince

  Yazınızda o kadar çok hatalı bilgi vermişsinizki bu yazıyı referans alarak cevap yazmak sadece komik olur o yüzden çok kısa bir şekilde mega holdingsin aslında ne oldugunu paylaşmak istiyorum, bunu yapmamın tek nedeni sade vatandaş olan bizlerin çılgınca bir hızla değişen bu dünyada hayallerimizin peşinden koşabilmek hayalimizdeki hayatı yaşayabilmek için iyi bir fırsatı kaçırmasını istemememdir.

  Mega Holdings 1999 yılında kurulmuş merkezi Honkongda olan ve hali hazırda 28 avrupa ülkesiyle birlikte asyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren network marketing sistemini kullanan bir bilişim şirketidir. Müşterilerine hosting hizmetinin yanında websitelerini tasarlamaları için easybuilder adında birde program sunar ve bu hizmetin yıllık bedeli 250 dolardır. Türkiyede sunulan 3 yıllık paketlerde 750 dolar + kdv ile ücretlendirilir.

  Ben mega holdingsin bunların yanında başka birşeyde sunduguna inanıyorum o da çok ciddi bir kariyer planı. Bu kariyer planı 1999 yılından beri uygulanmakta ve başarısı kanıtlanmıştır, verilere ulaşmak biraz zahmetli olabilir ama yeterince araştırırsanız firmanın sunduğu kariyer planı ile hayallerine ulaşmış insanların oldugunu ve hayallerindeki hayatı yaşayan insanların sandıgınız gibi birkaç kişiden oluşmadıgını goreceksiniz. Bence mega holdings network marketing pazarlama stratejisini benimsemiş kar amacıyla kurulmuş bir şirkettir ve diğer şirketler gibi bir kariyer planı vardır, yani enerjisa nın ceo su olmak için işe başvurmakla mega holdingsde bir mevki sahibi olmak için bu işe girmek %100 aynı şeydir sadece yaptıgınız faaliyetler farklılık gösterir. Ceo oldugunuzda köşe ofisinizde oturup görüşmeler yapıp maaşla çalışırken, network marketing size sınırsız potansitelinize ulaşmak ve hayallerinizi yaşamak için hiçbir firmanın sunamayacagı bir kariyer planı verir.  Yanlış tahmin edilecegi üzere ben mega holdingste degilim ben sadece bir girişimciyim ve girişimciliğin özgür ruhunun yansıtılmasından yanayım. Sadece insan oldugumuz için dahi öğrenmek zorundayız lütfen bu kadar pervasız olmayın ve hayatınızı anlamlı kılabilecek network marketing fırsatını öğrenmeye ve anlamaya çalışın.

  YanıtlayınSil
 141. sen o kazandığın 25 bin dolarla önce bi türkçe dil eğitimi al, ulan aranızda bir tane tipi düzgün insan olsa bende parayı basardımda alayınız at hırsızı gibi.

  YanıtlayınSil
 142. ashadvvdyvda olm sizle ağır testis geçiyolar haberiniz yok

  YanıtlayınSil
 143. mega pismanlik9 Ocak 2015 03:24

  Beni de kazıkladılar 2000 tl verdim kazanç 0 3 tanede arkadaş getirdim

  YanıtlayınSil
 144. Çaresiz gençler ve cahil insanların zengin olma hayaliyle kandırıldıkları bir düzmece. Emeğine sağlık admin üşenmemişsin insanları bilgilendirmek o kadar yazmışsın. Adamsın. Kahrolsun kapitalizm.

  YanıtlayınSil
 145. Geçmiş olsun. Bir an önce kurtulmak faydanıza olacaktır.

  YanıtlayınSil
 146. Çok güzel yorumlamışsınız. Ellerinize sağlık. Böyle güzel yorumlarla insanları bilinçlendirip bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

  YanıtlayınSil
 147. Rica ederim. Cümlenizi çok güzel bitirmişsiniz. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

  YanıtlayınSil
 148. Kesinlikle öyle. Avukatlar da bu sistemi önermiyor zaten. Desteğiniz için teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 149. Çok zekice :) Madem çok kazanıyorlar 2000 TL'yi de kendileri versinler. :) Ama kendileri bile o kadar çok kazanacaklarına inanmıyor ki versinler. Amaçları sırf yalan dolan ile başkalarını kandırmak. :)

  YanıtlayınSil
 150. Destekliyici ve insanları bilgilendirici bu güzel yorumun için teşekkür ederiz Davut.

  YanıtlayınSil
 151. Önerileriniz ve konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için yol gösterici bir yazı olmuş sayın boss22. Desteğiniz için teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 152. Kesinlikle haklısınız. Desteğiniz için ben teşekkür ederim.

  YanıtlayınSil
 153. gerçekler acıdır arkadaşlar bende qest net vardı şimdi q net 1 sene kaldım 5 bin dolarda para kazandım ama benden çıkan 15 bin dolar oldu başta alınan 2000 tl den hariç masraflar bitmiyor şirin gözükmek yasal gözükmek için falan .ama şirket büyükmüş istifa mektubu yazdık paramızı geri yatırdı ve ürün vardı bizde. burda ürün de yok sıkıntılı bir iş. unutmadan dünyanın en zor işi bu işler şimdi en yakın arkadaşlarımın yüzüne bakamıyorum hepsi benim yüzümden girdi ve zarar etti. unutmadan bende kanun adamıyım ama çok para insanı cezbediyor uyanınca iş şde geçiyor sana güvenip geleni bırakamıyorsun admine saygılar tavsiyem sakın girmein kollar bir yerde tıkanıyor iş bitiyor o paralar hayel hep

  YanıtlayınSil
 154. amedli sosyalıstt12 Ocak 2015 15:53

  by isimsiz sizler titan zincirisiniz kan emicilersınız dolandırıcınız sizin web sattıklarınızın kaç tanesı bu siteyı kullanıyor geri zekalılar grubu
  koyun sürüsüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

  YanıtlayınSil
 155. 1.cisinde Hürriyet gazetesi özür yazısı yazmıştır yanlış suçlama yaptığı için2.sinde ise site piyasa değerlerinin altında bir sitedir bunu websitesinden anlayanlar bilir.3.sü kazanılan para helaldir hiçkimse durduğu yerden para kazanmıyor4.sü ise kazanan bir çok kişi var ama siz anlayasıya bu iş çoktan dünyayı sarmış olacak

  YanıtlayınSil
 156. sizin gibi insanlığı köreltmek için uğraşanlar olmasa bizlerin kıymetı olmaz kardeşim devam edin allah heryerde ve bızım kazancımızıda goruyo helallıgımızıde allah sızdende razı olsunkı dogru ıs yaptıgımızı bellı ettınız arkadaslar sızde bu gun en guvendıgınız bır kurulusun ısmını yazın bakalım googleye neler okuyacaksınız ve bu arada google bır araştırma degıl arama motorudur ne ararsanız onu bulursunuz ;)

  YanıtlayınSil
 157. sikdir git o.ç o çocuk aklinla git başkalarina akil ver

  YanıtlayınSil
 158. KARDEŞLERIM BU MEGA HOLDING MI NE KARIN AGRISI BUNLAR TAM DOLANDIRICI BIZZAT ŞAHIT OLDUM PARAYI UST KADEME KAZANIYO ALTTALER SURUNUYO UZAK DURUN GORDUNUZMU YA KA KACIN YADA SIKDIR EDIN

  YanıtlayınSil
 159. İşte senin bu dediğin tam anlamıyla saadet zinciri oluyo ve çok büyük bi çoğunluğunuz bu amaçla giriyo sisteme. Bakanlık yaptığı incelemede bunu tespit ettiği an şirket, sen ve senin gibiler tespit edildiğinde nitelikli dolandırıcılıktan yargılanacaksınız. Patlak veren sistemlere baktığın zaman ürün satmak yerine zenginlik hayali sattığını ve bunun suç unsuru olarak tespit edildiğini, tespit edilen suçluların da nitelikli dolandırıcılıktan hüküm giydiğini görürsün.

  YanıtlayınSil
 160. Sydney Ethan14 Ocak 2015 06:21

  Merhaba,

  Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Biz muhtaç yardım ana amacı ile sertifikalı akredite kredi kredi şirketi vardır. Biz 2% faiz oranı $ 15,000.000,00 maksimum kredi aralığı $ 5,000.00 minimum kredi sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız Yani, sadece e-posta yoluyla bize ulaşın: Sgrmarketers@outlook.com

  Web sitesi: Sgrmarketerscompany.webs.com

  içtenlikle

  yönetim

  YanıtlayınSil
 161. Mehmet SAKAR14 Ocak 2015 11:43

  ben de dolandırıldım. yaklaşık bir sene önce girdim. ne para kazandık ne reklam aldık . ne deyim HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.Benden size tavsiye kesinlekle bulaşmayın...

  YanıtlayınSil
 162. Yazdiklariniza katiliyorum

  YanıtlayınSil
 163. Murat Azğın15 Ocak 2015 14:55

  Ağzına sağlık mehmet çok doğru söylemişsin

  YanıtlayınSil
 164. Admin ben bu sistemin içerisindeyim. Burada ki hiç bir arkadaşıma cevap vermeyeceğim , gerek duymuyorum. Allah yukarda senin gibiler yüzünden kaç kişinin Rıskı kapanıyor. Sen acaba allaha nasıl hesap vericeksin. Allah affetsin seni.
  Siz burda ismi cismi belli olmayan insanların yorumlarına inanin , cok akillisiniz. Sizi davet eden arkadaşınıza inanmayın. Ulan arkadasin davet ediyor ona bak ona. Burda ki 1 2 , malın yorumuna değil. Gir birsey olursa bu malların dediği gibi çıkarsa döv arkadaşını.
  Ve ayrıca burası fanı dünya , uçak pilotu belki aylık 10.000 tl alıyor. Herkes neden pilot olamıyor He ? "Vay amk ben dershane gittim pilot olcaktm kandırıldı beni parami çaldılar sınavı kazanamadm ."diyen var mı . Yok !
  O zaman Mega girip basaramamis insanlarda olabilir . Herkes yapacak die zaten bir kaide yok bizim garson, işçi, vs ihtiyacimiz var.
  He bu arada emin ol ben 2005 den beri aspx, asp, php,mysql, vb 6.0, swf, html kodlar ile iç içe bir insanım mesleğim bu!

  YanıtlayınSil
 165. Artık mega holdings ve diğer network marketing sistemini benimsemiş şirketlere ifitra atamıcaksınız çünkü artık resmi gazetenin 6. Bölümünde tamamen yasallaşmıştır.

  14 Ocak 2015 ÇARŞAMBA
  Resmî Gazete
  Sayı : 29236

  YÖNETMELİK

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığından:

  İŞ YERİ DIŞINDA KURULAN SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ

  İşi duyanın ilk işi googla mega holdings yazmak oluyor ve bu siteye kadar geliyorsunuz.Ama bilmediğiniz birşey var bu yazıyı (iftira) yazan arkadaş başarısızlıkla dolu hayatında bir bilgisi olmayan çamur at izi kalsın mantığını güden bir insan olduğu bellidir.Siz arabanız bozulunca kasaba mı gidiyosunuz?Bilen birine götürüyorsunuz tabiki.İşte tamda bu yüzden şuan yanlış yerdesiniz.Şimdi yasallık problemi çözüldü artık birilerinin başarmasını istemeyenler şimdide başka iftiralarla gelebilirsiniz elbet onlarıda gün yüzüne çıkartırız.Mesela haram olduğunu iddia edin çünkü din üzerinde bu millet çok sömürüldü sizde yapabilirsiniz.Allah iftira atanlara fırsat vermesin.

  YanıtlayınSil
 166. eger amacınız sadece site yapmaksa mega holdıngs in 2000 tl ye vaad ettıgı urunu tam 3 yıllıgına 550 tl ye yapabılırsınız...ama amacınız dolandırıcılıksa yok arkadasımı ıse sokım onun altına adam atalım bnde kazanım dıyosanız baska dolandırıcılık sektorune gecın bunda o kdr para yok

  YanıtlayınSil
 167. Haksiz yere mega hodingsi karaliyorsun

  YanıtlayınSil
 168. kazma kürek diyorsun değil mi insanlar bu güne kadar kazma kürek vurarak ne elde ettiler ki.artık devir kas gücü değil beyin gücüdür.bu sektörde bir kişiyi dahi hayallerine ve hedeflerine ulaştırabildiysem ne mutlu bana bur da asıl kendini kandıran sensin.senin dünyan gördüğün yer kadardır.bu sektörde biri bana ALLAH sen den razı olsun desin bu bana dünyanın servetinden daha iyidir.ha burda bi gerizekalı varsa k.bakma ama o da sensin.biz burda boş hayal satmıyoruz hayalleri hedeflere dönüştürüyoruz.

  YanıtlayınSil
 169. ADMİN KENDİNCE HAKLI OLABİLİRSİN .HAYATAN COK KAZİK YEMİSSİN BELLİ KİMSEYE GUVENİN KALMAMİS. MADEM BU KADAR TOPLUMU ÖNEMSİYORSUN DOLANDRICILIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSUN NEDEN GİDİP İSTANBUL BAŞSAVCİLİGİNA İNSANLAR MEGA HOLDİNGS SİRKETİ TARAFİNDAN DOLANDİRİLİYOR DİYE SİKAYETTE BULUNUP BUNU BURDA BELGELEMİYORSUN.SİKAYET DİLEKCENİ VE MAHKEME BELGELERİNİN BURADA RESİMLERİNİ GÖRMEDEN KUSURA BAKMA KİMSE TİNLAMİYOR.İNSANLAR DUSUNDUGUN KADAR APTAL DEĞİL...

  YanıtlayınSil
 170. Bu kadar kolay olmamali insanlarin gercekten helal yoldan kazandiklari hatta bi memurun calistigi zaman ve bi networkerin calistigi zaman arasindaki hem zaman hem maddi kazanc farkini kotulemek sigorta yok demissin sigorta var ve en yuksek primden yatiyor siteyi kotulemissin kendi siteni herseyini aldin diyelim ki tasarlamasini eklemememissin memmissin memissin kardesim sen hicbisey ogrenememissin :) herkes kendi isine baksa insanlar dayanamiyo kendilerinin yapamayacagi isleri baskalarinin yapmasina kardes o kadar kolay bi is degil ama yeterli iktidarli calismayla senin 10 yilda kazanacagin parayi ben bir yilda kazabirim bi internet sitesimi dedin evet gercekten 21. Yy in urunu benim hayatimi degistirdi

  YanıtlayınSil
 171. Keke Holdings20 Ocak 2015 11:07

  Ben gram acımıyorum bu enayilere 1, 2 sene sonra sistem patladığı zaman görücem ben onları. O beğenmedikleri garsonluk, kasiyerlik gibi işlere tekrar dönecekler.

  Bir yorumda mega holdings'e dahil olan kafası olup, beyni olmayan arkadaşa bir şeyler söylemek istiyorum; Sevgili enayi kardeşim 25.000$ kazandım da ettim gibi şeylerin burada tutmaz emin ol siz zaten verdiğiniz parayı çıkarabilseniz daha durmazsınız o sistemde bilmiyor muyuz sanki?

  En güzel parayı enes olgun kazandı tam ölü sevici nerede bu tarz antib, kuntin işler var orada yani anlayacağınız RESMİ DOLANDIRICI bunlar girmeyin oğlum paranızı kaptırmayın.

  YanıtlayınSil
 172. Sabitcan Çağlar20 Ocak 2015 15:16

  Bilgiler için çok teşekkürler bu sitede de ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz arkadaşlar. http://sabitcancaglar.com

  YanıtlayınSil
 173. qnet sonra şimdide bu mu cıktı?

  YanıtlayınSil
 174. Merhabalar arkadaşlar normalde bu tür tartışmalara katılmam ama yanlış bilgi vermenin ve şahsi düşüncelerle başkalarïnı etkilemenin büyük bir yanlış olduğunu insanların hakkına girmiş olduğunuzu belirtmek isterim.
  NETWORK MARKETING YUZYILIN TICARI MODELI.
  Herhangi bir şirketi temsilen yazmıyorum sektöre yönelik detaylı bilgi vericem sadice MLM Multi lvl Marketing çok katlı pazarlama,dünyada Iki türlü satis var arkadaşlar biri reklam ile biri ise tavsiye ile bu ispatlanmıştırki tavsiye uzerine yapilan satislar oranla daha yüksektir.NETWORK ise tavsiye üzerine düşünülmüş büyük bir ticaret modelidir günümüzde her ürünün bu ticari yapılmakta bankalar bile network yapmakta.
  TITAN
  arkadaşlar MLM ticareti 1952 yilindan buyana yapılıyor 90 lı yıllarda yapılmis bir sahtekarlikti sadet zinciri yani networketler titan yapmiyor sadet zinciri bu sektorden esinlenilerek modeli çok farklı bi şekilde illagalleştirmişler sonlarını hepiniz biliyorsunuz doğru olan yapildi 've hepsi cezalandirildi.
  GERCEKLER
  Megaholdingsi kötüleyenler için bir düşünün bir şirket ful donanımlı bir Veb sitesiyi insanların hizmetine sunuyor içinde sinirsiz hosting alani genış band özelligi sinirsiz Veb mail imkani 've günden güne geliştirilen kolay kurulum yazılımı sunuyor doğru 10 tl ye sadice domain alınabilir.kiralik bir üründür Veb sitesi 1 yıllık geniş band sınırsız hosting saglıyacak bir server sınırsız Veb mail özelliği ve kişilerin kendi Veb sitelerini kendileri dizayn edebilecekleri içinde e ticaret paketide google CEO lukta olacak bir kolay kurulum paneli 3 degil bakin 1 yıllık bu özelliklerde olan paketlere bakin birsürü kaynak var Ben söylemiyecem bana inanmayın araştırın.
  SADICE VEB SITE SUNMUYOR
  paket full donanımlı bir Veb sitesi+kolay kurulum paneli+Veb dizayn eğitimleri+kişisel gelişim eğitimleri+ve eğitim paketi kitaplar + iş imkanı bunlar paket dahilinde bu fiyata demek istediğim zaten piyasa değerinin çok altında üstünde değil.
  NEDEN BASARISIZ OLANLAR VAR
  bu bir ticarettir eğitim gerektirir disiplin gerektirir.Ben bu sektöre sıcak bakmayanlara SAYGI DUYUYORUM Rica ediyorum sizlerde saygı gösterin.sektörü bilinçsizce yapanlar iş gibi bakmayanlar hak yiğenler vicdani olmayanlar 've kendi bildigini yapmaya calisanlar başarisiz olmuyorlar vazgeçiyorlar başarisizlik vazgecmekten kaynaklaniyor.sonra magdur oldum diyorlar halbuko o kendini mağdur etti.ticarette garanti yoktur yaptiginin karsiligini kalirsin 8 kariyer mevcut her kariyerin gerektirdigi gorevler işler mevcut isini yapacaksin insanlara yanlis bilgi vermiyeceksin kendini gelistireceksin 've iletisim kurmayi bileceksin öreniceksin öğreticeksin 've öğretmeyide öğreticeksin.bunlari yapamiyosan bu sektörde basarisiz olman normal.
  Sizlerden ricam şu bu yorumdan sonra kimse sektore yonelik iyi yada kotu bir yorum yapmasin herkezin fikri kendine böyle bir tartisma yaratmanda o zaman bende arz niyet ararim iyide gösterim alır bu konu demekki sirket buyuk ses getirmiş bide bunu düşünün ticari modeller surekli olarak degismekte seyirci kalmayin guzel bir tavsiyem Buda kisisel bir msj degildi kimse ustune alinmak zorunda degil.

  YanıtlayınSil
 175. Ya ben yıllardır ekip biciyorum allaha Şükür helalinden kazaniyorum bencede Sahtekarlık bu yollarla para kazanan bir sürü firma var ve ancak Türkiye gibi ikinci sinif ülkelerde cogalir bu şirketler eğitim şart bu kafayla daha çok sahtekarlar gelir bu ulkeye

  YanıtlayınSil
 176. benim anlamadıgım ne biliyormusun admin yazdıklarını ve yorumları okudum tamam web tasarım işindede iyisin anladım ve mega holdingside kötülüyorsun ne için anlayabilmiş değilim sen sitene her giren cıkan her yorum vs.den kazanıyorsun madem o kadar cürretkarsın neden kazanıyorsun senin kötü dediğin yön kazanmakmı şirketmi sitemi site diyorsan ben 30 yılllık web tasarım işiyle ugrasan bir abime megadan bahsettim onn kullandıgı siteler ve yaptıgın seylerle maliyetini hepsapladık 10 bin tl ydi tersinki şirket neye göre şirket öle olsa 11 yıldır neden kimse onu durdurmadı ve türkiyede neden artık tamame yasallastı ve kazanmaksaki herkez gerekirse esrar satarak kazanıyor ama kazanıyor simdi kimin yediği haram kimin yediği helal anlatrmısın adam gibi iş anladım bu bir fırsat degerlendirmek senn elinde demekmi yoksa dgerlerimi sence insanların ekmegine tas koymamınınmı hesabı sorulacak yoksa senn dediğinmi

  YanıtlayınSil
 177. admin bana ÖSYM nin neden sınavlar açıklandığında ulaşılamaz bir wep sayfası olduğunu ama facebook un milyarlarca ınsanın girip türlü türlü şeyler yapmasına rağmen hiç bir donma kasılma yasamadını açıklaya bilirmisin ve bahsediğin gibi ucuz yollu bir siteyi ben hiç bir bilgim olmamasına karşın kendim tasarlaya bilirmiyim

  YanıtlayınSil
 178. Emin Iskander24 Ocak 2015 03:40

  Merhaba,

  Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Biz muhtaç yardım ana amacı ile sertifikalı akredite kredi kredi şirketi vardır. Biz 2% faiz oranı $15.000.000,00 maksimum kredi aralığı $ 5,000.00 minimum kredi sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız Yani, sadece e-posta yoluyla bize ulaşın: Sgrmarketers@outlook.com

  Web sitesi: Sgrmarketerscompany.webs.com

  içtenlikle

  yönetim

  YanıtlayınSil
 179. Mega holdingsi kötüleyen arkadaşlar olmayan beyninizle insanların beynini asıl siz yikiyorsunuz ulan geri zekalı mahluklar bu iş Titan olsa yolsuzluk olsa 11 senedir bu sektörde 5 senedir türkiyede olmazdı. Ayrıca her ay televizyonlarda atv ye kanal 7 ye ülke TV'ye halk TV'ye çıkıp bakanlıklar teşekkür etmez kuş beyinleri.

  YanıtlayınSil
 180. ben turgut akdeniz 29 yaşindayım 208.9 yılında istanbulda bahcelı evlerden calışıydım bırı yle tanıştık gerceyı obızle tanıştı sonra yavaş yaavaş acıldı holdın işine gırmeye nedersiniz teklif eti bızde hıcandan kalbimiz duracak kadar hıcanlandı hemen iş konuştuk ne iş dedik oda holdınk bekı holdınke ne gurev vereceklerbize size gurev iş yok sadece bara kazanacaksınız 100 dolarlar 1.000 dolarlar anlam weremedık bw kı şimdi holdınle işgurumemiz nezamandır dedik işguruzmesiyok nasılgireceyz dedik sadece holdınden bi urun alacağsınız mesele neurun saat alın takarsınız saatın deyeri nekadar 5tl bız ılsak nekadar 3.0000 tl sebeb dedık şırketın kuralıymiş tamam bekı ondan son ra sadece gezeceksınız miletı bu şırkete kazanacaksınız eee esi onları kandırıkca kazan eee esi uok bukadar takım elbıseli kıratlı ıle sacmalıklar bızı bubatalıka davet eden ama bahcelı evlerden hıkah salondan fotoğraflık yabidi işini biraktı şirken işiyle ilgilen şimdise amam şirketidebıraktı şufurlukyabi yani bildiğin hebsıde dolandiriçilik hebsıde yalan sen sen ol bulaşma boş koy gitsın

  YanıtlayınSil
 181. boş teneke çokk ses çıkarır adam akıllı araştırın gelin istanbulda ki şirketimizede bekleriz beyler sallamakla tutsaydı herkes balıkçı olurdu dersinizi iyi çalışın milletin hakkına girmeyin biz hakkımızla network yapıyoruz ve kazancımızıda en iyi şekilde alıyoruzzz....

  YanıtlayınSil
 182. meraba ben rabia bizzat bu işin içindeyim böylesine mükemmel başka bir iş bul 930 dolar ben veriyim başka yok kardeşim hiç kaçırma

  YanıtlayınSil
 183. bence hiç bişey yapmayın ben basıma gelenlerı sızlere kısaca anlatmak ıstıyorum ben bi markette calısan kasıyerım guzel ısımde 1.5 sene calıyordum devamlı musterımız olan bir beyfendı vardı ve bana dedıkı ızın gununde gel sana da ıs anlatalım bılgı sahıbı ol dedı bende kabul ettım bır kafaye geldik ve ıkı kısı bana ıs anlatmaya basladı ve senınde katılmanı ıstıyorum dedı bende 2000 tl oldugunu duymadım orda tam olarak ama kıtaplar gelıcek ve okumaya baslıyacaksın dedıler tmm dedım bankamatıkten 70 tl para yatırdık kıtaplarım elıme geldıkten sonra arkadaslarıma sordum ve boyle bı sacmalık dolanıyor bence gırme falan dıye bana yorum yaptılar ben bı dusundum bıraz ınternetten arastırdım sızlerın ve admının yazdıklarını gordum kıtapları oku ve 2000 tl yı getır yatır deyınce ben sasırdım cunku ben 950 maas alan bı bayanım nasıl yapıcam deyınce onlarda bana kredı cek dedıler ben baya bı dusundukten sonra liderlerımı ne geldı elınde bı ıphone telefon vardı el haretlerıyle ben bunu nasıl alıcam falan fılan dıye yorum yapıyordu yanı ısın acıkcası sızın verdıgınız orneklerını bıre bır yapıyordu admın burda kotu bısey yazmıyor bende onu korumuyorum asla sadece bılgı sahıbı olun dıye yapıyor neyse benden bu kadar yol yakınken bence bulamayın derım ıyı gunler dılerım

  YanıtlayınSil
 184. bız burda admını korumuyoruz asla ama yapılanlar cıdden dogru yorumu yazdım saolsunlar yayınladılar ama ınanmayın derım

  YanıtlayınSil
 185. Benim bir teorim var dünyada 15 kişi olsaydı biri mega holding e üye yapsaydı 15 kiside uye olsaydı en son uye olan kişi sayisi 8 olurdu yani rakamlara bakarsak 15-8 yarısı bu işten yarisı kazanir yarısı kazıklanır. Birde bu yabanci şirket ülkeye h8cbir yatırım yapmiyor fabrika vs kurmuyor her üye olan kişiden fazla bir kısminı sirket alıyor buda devletin cari açığını arttırır recep tayip erdoğan ve hukümeti buna izin veriyor ben bunu onlara söyledim cevap veremediler

  YanıtlayınSil
 186. Benim bir teorim var dünyada 15 kişi olsaydı biri mega holding e üye yapsaydı 15 kiside uye olsaydı en son uye olan kişi sayisi 8 olurdu yani rakamlara bakarsak 15-8 yarısı bu işten yarisı kazanir yarısı kazıklanır. Birde bu yabanci şirket ülkeye h8cbir yatırım yapmiyor fabrika vs kurmuyor her üye olan kişiden fazla bir kısminı sirket alıyor buda devletin cari açığını arttırır.

  YanıtlayınSil
 187. Öncelikle merhabalar ! ! bu teklif banada geldi.. bir araştırayım dedim ve burayı buldum çok sağolun...

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top