Tipadam Dizi ve Film Yorumları

30 Temmuz 2014 Çarşamba

Twitter'da Geri Takip Yapmayanları Bulmak, Nasıl Bulunur?


Twitter günümüzde o kadar popüler bir platform haline geldi ki artık insanlarımız zamanlarının büyü bir çoğunluğunu orada geçirir oldular. Twitter kullanıyorsanız eğer, "takipçi" denen olayın çoğu kişi için ne kadar önemli bir ifade olduğunun farkındasınızdır.

Twitter'da takip ettiğiniz kişilerin belli bir süre sonrasında sizin takibinizi bırakmanız hoşunuza gitmiyorsa veya "#takipEdeniTakipEderim" taglarına katıldıktan sonra, gelen bir sürü takipçi sonrasında sizi takip eden herkes sizin takibinizden sonra arkadan size tekmeyi basmışsa ve bunlardan yüzlerce var ise eğer.. Twitter hesabınızda bir anda "600 takip edilen" ve "90 takipçi" ile kala kalırsınız ve bu unfollowcu ordusuyla baş etmenin tek yolu da harici Twitter uygulamaları kullanmaktır.

Bu tarz takipten vazgeçme uygulamalarının, unfollow etme limiti olduğu için tek bir site ile işinizi halledemeyebilirsiniz.  İnternetteki araştırmalarım sonucunda, sizler için 3 tane "Reklamsız Takip Etmeyenleri Görme ve Takipten Vazgeçme" uygulaması buldum. Bu uygulamalar ne kadar reklam yollamasalar bile "Ayarlar --> Uygulamalar " kısmından kullandığınız uygulamları kaldırmanızı öneririm.

1 ) Unfollowcu (Siteye gitmek için buraya tıklayınız.)
Bu site size her gün 50 kişiyi takipten vazgeçme limiti vermektedir. Sizin takip ettiğiniz fakat sizi geri takip etmeyenleri gösteren bu uygulama ile geri takip yapmayan kişiler arasından 50 kişiyi uygulama aracılığıyla takipten vazgeçebilirsiniz. Yani 100 kişi sizi takipten vazgeçmiş olsa bile bu uygulama size 100 tanesini gösterir ama sadece 50 tanesini takipten vazgeçmenize izin vermektedir. Bu limit her gün yenilenmektedir. Bir Türk sitesidir.

2 ) FollowFilter (Siteye gitmek için buraya tıklayınız.)
Yabancıların yaptığı bir site. Üstte yazdığım açıklamaların aynısı bu site için de geçerlidir. Fakat bu sitenin Unfollowcu'dan farkı, size günde 100 kişiyi takipten vazgeçme limiti vermektedir. Günlük limitinizi sıfırlarsanız eğer, ertesi gün için bu limitiniz tekrar 100 olmaktadır.

3 ) ManagerFlitter (Siteye gitmek için buraya tıklayınız.)
Yine yabancılara ait bir sitedir. FollowFilter için yazdığım her şey bu site için de geçerlidir. 


Sitelerin herhangi birinin kapanması durumunda konu yeniden güncellenecektir arkadaşlar. Bu sebeple bu konuyu aradabir takip etmenizde fayda var.

takip etmeyenleri gör, geri takip yapmayanları takipten vazgeç, geri takip etmeyenleri takipten vazgeçme siteler, geri takip yapmayanları görme sitesi, takipçi silme sitesi, reklamsız twitter uygulaması, reklamsız takipten vazgeçme uygulaması, reklamsız takipten vazgeçenleri görme uygulaması, twitter geri takip yapmayanları bulma
Twitter'da Geri Takip Yapmayanları Bulmak, Nasıl Bulunur?
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top