Tipadam Dizi ve Film Yorumları

18 Temmuz 2014 Cuma

WhatsApp'ta Yeni Özellik: Anında Fotoğraf Çekme ve Gönderme Butonu

Gün geçmiyor ki WhatsApp bir yenilikle daha karşımıza çıkmasın. Evet evet yine farklı bir özellikle daha WhatsApp bizlerle! Bu sefer ne mi? Kesinlikle oldukça yararlı ve işe yarayacağını düşündüğüm bir özellik ancak açıklamakta yarar var pek tabi..


Dev mesajlaşma uygulaması ve özellikle biz öğrencilerin dostu WhatsApp, Android ve iOS'ta yeni özelliğiyle dikkat çekti. En azından bizlerin dikkatini çekti diyebiliriz :)) Bugün güncelleme yapanların fark ettiği özellik, anında fotoğraf çekme ve gönderme butonu. Ses kayıt işaretinin yanına eklenen fotoğraf ikonu kullanıcıların işini kolaylaştıracak.

Akıllı telefonlar için geliştirilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp, 200 milyonun üzerinde kullanıcısıyla dünya devleri arasına girmeyi başarmıştı. Geçtiğimiz ay 24 saat içerisinde 27 milyar mesaj ile kendi rekorunu kıran WhatsApp'a güncelleme geldi. iOS ve Android telefonlarda bugün güncelleme yapan kişiler, WhatsApp'taki yeniliği fark etti. Ses kayıt etme ve anında gönderme seçeneğiyle kullanıcılarına pratiklik sağlayan uygulama bu kez fotoğraf özelliğiyle karşımıza çıktı.


Peki ya yeni özellik WhatsApp'ta nasıl çalışıyor? 

WhatsApp Messenger'da ileti yazılan bölümün sol yanında emoji, sağ yanında ise fotoğraf ve ses kaydı özelliği bulunuyor. Yeni eklenen fotoğraf ikonuna tıkladığınızda sizi kameraya yönlendiriyor. Uygulamadan çıkmak zorunda kalmadan kamera seçeneği ile anında fotoğraf çekebilir ve karşı tarafa gönderebilirsiniz. WhatsApp kamerasında flaş ve ön kamera seçenekleri de bulunuyor.

Anahtar Kelimeler: WhatsApp'taki sağ tarafta bulunan buton ne işe yarıyor, Whatsapptaki en son özellikler, Whatsapp hakkında tüm bilgiler, Whatsapp bedava mı, Whatsappta en son çıkan özellikler neler
no image
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top