Tipadam Dizi ve Film Yorumları

9 Ağustos 2014 Cumartesi

12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Dair Komik Video ve Capsler

Biraz kısa ve belki de değişik bir yazı olacak ama yazmak istiyorum nedense. Kesinlikle tüm duygu ve düşüncelerimi burada aktaramayacağımı biliyorum. Aslında aksine hepsini ''ASIL'' burada paylaşabilmeliyim öyle değil mi dostlarım? Ama değil işte, bazen öyle olmuyor.

Gerçek düşüncelerimi yazıp da sonrasında yaşayacaklarımdan korkar oldum artık. Sadece ben mi durumdayım peki? Hayır Türkiye'nin %48'i bu durumda şu anda. Neden mi 48'i? Çünkü 10 Ağustos seçimleriyle birlikte, 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu; hemde %52 gibi bir oy ile.


Hımmm, daha da konuşmamalısın bence mi diyorsunuz? Sanırım öyle. Artık bu insana saygı duymaktan başka çaremiz yok. 2002'den beri 6 seçim ve 2 referandum; yani toplamda 8 kere sandık başına gidilmesine rağmen, aynı kişi yani Recep Tayyip Erdoğan kazanıyorsa, orada duracaksın artık. Durup, kendini sorgulayacaksın. Sorgulayamıyor musun? O halde sadece o insana, yani Sayın Erdoğan'a içinden gelmese dahi SAYGI duyacaksın. %50'nin üstünde tek başına bir şekilde oy almak herkesin harcı değil. Helal olsun diyor ve yazımın bundan sonraki kısmına daha çok eğlenceli şeylerle devam etmek istiyorum.

Malum sitemin kapatılmasını ya da geleceğimin tehlikeye girmesini istemiyorum. Olur olur, işimi garantiye alayım ben; büyüksün yeni Reis-i Cumhur! Büyüksün Recep Tayyip Erdoğan.

Önce saatlerce anlamsızca güldüğüm ve canım sıkıldıkça da açıp seyrettiğim bir videoyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Sadece dinlemekle kalmayıp, izlemenizi de öneririm. Ha bu arada; bağımlılık yapabilir, ona göre :))


Bunu izledikten sonra haliniz kalırsa da alttaki eğlenceli capsleri inceleyebilirsiniz değerli dostlar. Herkese yeni Cumhurbaşkanımız hayırlı uğurlu olsun!


Anahtar Kelimeler: Recep Tayyip Erdoğan capsleri, RTE'nin komik capsleri, Cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğanın en komik karikatürleri, RTEnin komik resimleri, BB'nin ilginç capsleri, Recep tayyibin en komik capsleri, recep tayyip erdoğan hakkında komik videolar, RTEnin komik animasyonları, 12. cumhurbaşkanlığına dair blog yazıları
12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Dair Komik Video ve Capsler
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top