Tipadam Dizi ve Film Yorumları

11 Ağustos 2014 Pazartesi

Ersun Yanal'a Ait Olduğu 'İddaa Edilen' ŞOK Ses Kaydı! [Küfürlü +15]

Fenerbahçe'ye geldiği ilk senesinde, takımı şampiyonluğa ulaştıran Ersun Yanal, medyada okuduğumuz üzere başkan Aziz Yıldırım ile olan sorunları sebebiyle istifa ettiğini biliyoruz. Henüz istifasının üzerinden çok geçmeden, bunun kim tarafından yapıldığı bilinmesede, yine iddaalara göre Fenerbahçe kulübünden birilerinin Ersun Yanal'a ait olduğu iddaa edilen bir bu ses kaydını internete sızdırdığı söyleniyor.

Soyunma odasında söylediği bir takım argo ve küfürlü lafların var olduğu bu ses kaydını kimin sızdırdığı tam bir muamma olsa da Fenerbahçe kulübü içinden birilerinin olduğu düşünülüyor. Zira soyunma odasında çekilen bu ses kaydının Fenerbahçe Spor Kulübü yetkilileri, şampiyonluk öyküsünde kullanmak üzere sarı-lacivertli takımın soyunma odası görüntülerini her maç öncesi ve sonrasında kayıt altına alıyordu. Soyunma odasında yaşananları, Fenerbahçe TV'de 'Şampiyonluk Öyküsü' belgeseli adı altında yayınlanan Fenerbahçe Spor Kulübü'nün bu görüntülerin bazılarını montajladığı biliniyordu. Ersun Yanal'a ait olduğu iddia edilen ses kaydının da 'montajla dışarı atılan' görüntüler arasında olduğu ve dolayısıyla bir gizli çekim yapılmadan kayıt altına alındığı iddia edildi.

İşte o ses kaydı!
ersun yanal, ses kaydı, izle, dinle, ersun yanal ses kaydı dinle, ersun yanalın şok ses kaydı, soyunma odası, ersun yanal soyunma odası ses kaydı, fenerbahçe
Ersun Yanal'a Ait Olduğu 'İddaa Edilen' ŞOK Ses Kaydı! [Küfürlü +15]
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top