Tipadam Dizi ve Film Yorumları

24 Ağustos 2014 Pazar

Flash TV'de Satılan Türk Malı iXperia X8! Ayrıntılı İnceleme Sizlerle..

Selamlar TipAdam okuyucuları,

Yine dehşet verici, akılları durdurucu bir yazıyla daha sizlerleyim. Evet evet başlığı yanlış okumadınız, bu sefer kendi blogumuzda yeni yeni başlattığım ''telefon incelemelerinde'' bir farklılık oluşturdum ve sırasıyla; onlarca çakma telefonun inine inmeye karar verdim!

Özellikle ''Teknolojiye Atarlanan Adam'' isimli şahsın büyük bir takipçisi olarak, bu yazıları yazmak ve devamında da ona ait olan videoları eklemek; benim için oldukça mutluluk verici olmaya başladı diyebilirim. E adam da boş değil hani, her sahtekara hak ettiğini veriyor sağolsun. Özellikle onunda dediği gibi, en çok sevdiğimiz sahnelerden biri; videonun sonlarına doğru başlayan, özel taşımızla birlikte o pislik telefonları paramparça etme sahneleri :)) Bak bak düşününce bile zevk aldım, ehehe.


Neyse, belki bir çoğunuz denk gelmiştir Flash Tv'deki inanılmaz telefon ve tablet satışlarına. Adamlar reklamlarda öyle şovlar yapıyor, öyle sözler ediyorlar ki; izleyen 100 kişiden 70'i hipnoz oluyor resmen. Böyle bir ortamda, bir de üstüne teknolojiden bihaber teyzelerimiz, yengelerimiz, amcalarımız, dedelerimiz bu reklamları izliyorsa; buyurun cenaze namazına. Tabi lafın gelişi öyle söylüyorum, söz ettiğim şey; çöpe atılan onca para. Her ne kadar, sözde bu 1.000 liralık telefonlara bile taş çıkartacak telefon 189 TL olsa da.

Neyse neyse daha fazla gerilmeden, bu aptalca telefonu; yani Iphone-Samsung ve Sony çakması iXperia'mızı inceleyelim diyorum artık. Merak edenlerimiz illaki vardır ;) Hemen her teknoloji sitesinde incelemelerini görebileceğiniz iPhone, Samsung S serisi, Sony Xperia serisi gibi telefonlardan farklı olarak Flash TV gibi kanallarda ballandıra ballandıra anlatılıp, ucuz fiyatlarıyla da teknolojiye yakın olmayan insanları cezbeden telefonlardan biri dürüstçe incelemeye alınıyor bu videoda. Hem de başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz şekilde içi dışı inceleniyor. Teknolojiye Atarlanan Adam'ın eşsiz üslubuyla en başarılı incelemelerinden biri. Hadi bakalım hep beraber izleyelim değerli dostlar...


Anahtar Kelimeler: Flash tvde satılan ürünler orjinal mi, flash tvdeki ürünlerin incelemeleri, flash tvde satılan telefonların incelemeleri, türk malı telefonlar neler, türk malı iXperia X8 incelemesi, flash tvde satılan ve deri kılıf hediye edilen telefon, sahte telefonların incelemeleri, teknolojiye atarlanan adam videoları, xperia x8 telefonuna dair blog yazıları ve incelemeler
Flash TV'de Satılan Türk Malı iXperia X8! Ayrıntılı İnceleme Sizlerle..
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

6 yorum:

 1. Bu adamın bazı videolarını bende izliyorum. Gayet samimi bir uslübu ve yorumlama tarzı var. İnsanları gülümseten türden. Dostum biz de mi bu inceleme işine girsek ne yapsak. :)

  YanıtlayınSil
 2. Hayranıyım kendisinin bende, oldukça sağlam bir iş yapıyor; helal olsun vallahi. Telefon tanıtım işine girmeyi bende düşündüm ama bayağı bir masraflı oluyor dostum, biz anca eski telefonlarımızı (20 tane var yaklaşık) alır; içini açar ve inceleyerek enteresan yazılar yazabiliriz.. :))

  YanıtlayınSil
 3. Senin Ben.... Neyse..

  YanıtlayınSil
 4. bu adamın videolarına bayılıyorum arkadaş sürekli izliyorum :)

  YanıtlayınSil
 5. telefon sonucta türk malı degil mi şimdi baska telefon taklit edilerek yapılır ileride daha iyisi yapılır

  YanıtlayınSil
 6. Kardeşim SAR değeri var alet kalkmaz he söyliyim .

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top