Tipadam Dizi ve Film Yorumları

25 Ağustos 2014 Pazartesi

Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa Maçı Saat Kaçta ve Hangi Kanalda?

Her derbi gibi bu derbinin de ayrı bir heycanı olacaktır tabikide. Fanatik takım taraftarları veya takımına gönül verenler olarak kim kazanır tartışmasından çok elbetteki bu önemli maçın saat kaçta daha da önemli bir bilgi olarak "hangi kanalda" oynanacağını merak etmeyenimiz yoktur sanırım.


Her sene olduğu gibi bu sene de süper kupa maçı yine ATV'den canlı ve "şifresiz" olarak verilecektir. Şifresiz kelimesini özellikle tırnak içerisinde belirttim. Bazı paralı platformlar yüzünden ne yazık ki bu tarz şifresiz olarak verilen maçları özler olduk. Maçın saati ise 20.30'dur.

Buraya kadar her şey tamam ama anlayamadığım en büyük saçmalık ise bu maçın "pazartesi" günü oynatılmasıdır. Benim bildiğim böyle önemli maçlar cumartesi günleri saat 19.00 veya 20.00'da oynatılır ki herkes işinden gücünden çıktıktan sonra haftanın yorgunluğunu ve stresini maç çoskusuyla atabilsin ve ertesi gün "eyvah, yarın erkenden kalkmam gerek ve işe geç kalmamam lazım!" derdi olmadan rahatlıkla izleyebilsin. Ne yazık ki başımıza öyle lanet bir demirören federasyonu geldik ki... Yaptığı her türlü icraat ayrı bir olay. Ayrı bir saçmalık. Yabancı sınırlamasından tutun da bu tarz önemli maçları saçma sapan saatlerde ve yerlerde oynatmasına kadar. Hatta belirledikleri cezalara kadar yaptıkları her şey faul ve attıkları her adım tam bir hayal kırıklığıyla sonuçlanıyor ne yazık ki


Maç İle İlgili Kısa Bilgiler
-------------------------------------------------------------------
Maç: Galatasaray – Fenerbahçe
Yer: Manisa 19 Mayıs, Manisa
Tarih: 25.08.2014 Saat: 20.30
Yayın: ATV (Canlı)

TFF Süper Kupa Tarihi
2005-2006 sezonundan itibaren lig şampiyonu ile kupa şampiyonu TFF Süper Kupa maçında karşı karşıya gelmeye başladı. TFF Süper Kupa’yı 3 kez ile en çok Galatasaray kazandı. Fenerbahçe’nin iki, Beşiktaş ve Trabzonspor’un ise birer şampiyonluğu bulunuyor.

2005-06 Beşiktaş-Galatasaray 1-0
2006-07 Fenerbahçe-Beşiktaş 2-1
2007-08 Galatasaray-Kayserispor 2-1
2008-09 Fenerbahçe-Beşiktaş 2-0
2009-10 Trabzonspor-Bursaspor 3-0
2011-12 Galatasaray-Fenerbahçe 3-2
2012-13 Galatasaray-Fenerbahçe 1-0 


süper kupa maçı, hangi kanalda, galatasaray, fenerbahçe, derbi hangi kanalda, final maçı hangi kanalda, galatasaray fenerbahçe süper kupa maçı saat kaçta , fenerbahçe galatasaray  süper kupa maçı saat kaçta
Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa Maçı Saat Kaçta ve Hangi Kanalda?
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top