Tipadam Dizi ve Film Yorumları

12 Ağustos 2014 Salı

iPhone 6 Fotoğrafları ve Kutusuyla Beraber İnternete Sızdırıldı!

Bu sefer maketi yada olması düşünülen photoshop görselleri değil, orjinal iPhone 6'nın kendisi internete, kutusuyla beraber sızdırıldı!

Apple markasının son amiral gemisi olan iPhone 6'nın Eylül ayında tanıtılması beklenirken, henüz tanıtımı olmadan resmen görüntülendi! Steve Jobs zamanlarında en ufak bir bilgisi bile sızmayan cihazlar, Steve Jobs'tan sonra rahatlıkla piyasaya sızdırılmaya başlandı. Sanırım bu yüzden de artık iPhone tanıtım konferansları eskisi gibi heycanlı olmayacak gibi duruyor.

Yeni iPhone 6 cihazının, önceki iPhone stillerinden hiçbir ödün vermediği fotoğraflarda açıkça görülmekte iken, önceki modellerden tek farkı daha geniş bir ekrana sahip olduğu görsellerde açıkça görülmektedir.

Apple'ın iPhone 6 modeli boy ve incelik olarak iPhone 5S ile birebir aynı iken, iPhone 5S'ten tek farkı daha geniş ekranlı olmasıdır. 5S'teki ekran genişliği 2,31 inç iken, iPhone 6 cihazın 4,7 inçlik bir ekrana sahip olduğu söyleniyor.

İşte iPhone 6'nın internete sızan o görselleri :

iphone 6, ne zaman çıkacak, iphone 6 fotoğrafları, iphone 6 görselleri, iphone 6 ne zaman çıkacak, yeni iphone, en son çıkan iphone hanigisi
iPhone 6 Fotoğrafları ve Kutusuyla Beraber İnternete Sızdırıldı!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top