Tipadam Dizi ve Film Yorumları

22 Ağustos 2014 Cuma

Swing Copters Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır? Nereden İndirilir?

Bir zamanlar başta Twitter olmak üzere çoğu sosyal medya platformu kullanıcılarına konu olan Flappy Bird'ün yapımcısı, hatırlayacağınız üzere Flappy Bird popüler olduktan sonra mağazalardan oyunu kısa bir süre sonra kaldırmıştı.

Flappy Bird'ü Zaten Biliyorduk da Peki Nedir Swing Copters Oyunu?
Swing Copters oyunu, Flappy Bird'ün yapımcısı tarafından yapılan bir oyundur. Flappy Bird'ün daha da gelişmiş bir hali diyebiliriz. Flappy Bird oyununda yalnızca sağa doğru ilerleyip engelleri aşar iken, Swing Copters oyununda ise yukarı doğru yukarı doğru ilerleyerek oyunu oynuyorsunuz. Ayrıca Swing Copters oyununun Flappy Bird'den çok daha zor olduğunu belirtmemizde fayda var.


Swing kelimesi salıncak, Copter ise helikopter anlamına gelmektedir. Bu iki kelimeyi birleştirince ise Swing Copters oyununun Türkçe meali olan "Salıncak Helipkoterler" kelimesi olduğunu da söyleyelim.

Swing Copters Oyununu Nasıl Oynayabilirim?
Swing Copters oyununu Android veya iOS işletim sistemine sahip cihazlardan oynanabilmektedir. Eğer Andorid veya iOS işletim sistemine sahip bir telefonunuz veya tabletiniz var ise bu oyunu cihazınıza indirebilirsiniz. İndirdikten sonra da aşağıdaki videoda da görüldüğü gibi engelleri takılmadan yukarı dooğru ilerleyerek oyunu oynayabilirsiniz.


Swing Copters Oyununu Nerden İndirebilirim?
Eğer cihazınız Androdi ise, Google Play'den indirebilirsiniz. Eğer iOS yani Apple kullanıcısıysanız AppStore'dan indirebilirsiniz. Arama kısmına oyunun adını yazıp aratmanız yeterli olacaktır.


flappy bir 2. oyunu, swing copters oyna, swing copters nasıl oynanır, swing copters indir, swing copters nedir, swing copters flappy bird, flappy bird oyunu, swing copters oyunu
Swing Copters Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır? Nereden İndirilir?
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top