Tipadam Dizi ve Film Yorumları

17 Ağustos 2014 Pazar

TiPADAM, Filmler & Diziler Hakkında Kendine Güvenen Bireyler Arıyor!

5 yıldan uzun bir süredir yayında olan ve son olarak 17 Eylül 2013 yılında Tipadam.com adıyla yayına devam eden sitemiz film ve dizi konularında her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Film ve Dizi yorumları, en iyi film listeleri ve en iyi dizi listeleri gibi konularda sanal alemin 1 numaralı sitesi olarak yoluna devam eden Tipadam.com, bu alanda daha da iyiye gidebilmek adına yazar kadrosunu daha da genişletmeyi planlıyor. Sen de ekibimize katılmak istiyorsan eğer, hızlı bir şekilde yazıyı okumaya devam et.

Ne İstiyoruz?
 • En beğendiğiniz filmlerin listesini paylaşarak kendi listenizi herkese gösterin istiyoruz. 
 • Beğendiğiniz filmleri başkalarına önererek, Türkiye'nin dört bir yanındaki diğer filmseverlere yol gösterici olun istiyoruz. 
 • İzlediğiniz filmlerle ilgili eleştirilerinizi yapın ve sesinizi herkese duyurun istiyoruz.
 • İzlediğiniz filmin neden iyi veya neden kötü olduğunu ayrıntılarıyla yazıp içinizi dökün ve bunu yaparken de insanlarla karşılıklı bilgi alışverişinde olun istiyoruz.

Yıllardır Film ve Dizi İzledin, Artık Bu Birikimini Paylaşmanın Zamanı Gelmedi Mi?
 • Google'da aratılınca, başkasının yaptığı liste değil, sizin top10 listeniz görüntülensin.
 • Oluşturduğunuz listeyi tüm Türkiye görsün, eleştirsin.
 • İzlediğin diziyle ilgili yazdığın yorumu Tipadam'ın onlarca takipçi eleştirsin. 
 • Film ve Dizi alanında yol gösterici olarak, sanal alemin elle gösterilen kişisi olabilirsin. 
 • Ne kadar iyi bir film veya dizi izleyecisi olduğunu gösterebilirsin. 
 • Film ve dizi içerikleri konusunda beğeni toparsanız eğer yüzlerce takipçiniz olabilir ve sanal alemin en çok aranan yazarlarından biri haline gelebilmeniz
*Beğendiğimiz yazarlara, sürekli bizimle çalışmaları adına ücret ödemesi yapmaktayız. Kendini göstermeye var mısın?

Tipadam ailesi olarak okurlarımızı fazlasıyla seviyor ve önemsiyoruz. Bu yüzden de en iyi şekilde hizmet vermek adına yazar kadromuzu genişletmek istiyoruz. Özellikle yazdığımız Dizi ve Film yazılarında bizleri hunharca eleştirmekle yetinmemeniz gerektiğini düşünüyor, bu yüzden de bu projeyle karşınıza çıkıyoruz. Artık sadece eleştirmeyecek, aynı zamanda da eleştirileceksiniz.

Günde yaklaşık 10 bin kişi tarafından okunmak ve yorumlanmak nasıl bir duygu, bunu hiç düşündünüz mü? Eğer düşünmediyseniz, şimdi tam sırası! Sizde aramızda yer almak istiyorsanız eğer son olarak aşağıdaki paragrafı okumanız gerekecektir.

Nasıl Yazar Olurum?
Tipadam dahil olmak son derece kolay! Herhangi bir yerden icazet almanıza, kendinizi kanıtlamanıza gerek yok. Herkesin içinde bir cevher olduğuna inanan kişilerin bulunduğu bu platformda yazar olmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki yorum formunu doğru bir şekilde doldurmaktır.

Ad-Soyad ve Mail adresinizi doğru bir şekilde girdikten sonra "Mesajınız" kısma yazar olmak istediğinizi belirtin. 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız! Bu sebeple doğru bir mail adresi yazın ve size yapacağımız geri dönüşü dört gözle bekleyin. Mail kutunuzun gelen kutusunu yenilemekten aşındırmayın, aman ha!


no image
 • Yorum Yap
 • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top