Tipadam Dizi ve Film Yorumları

10 Ekim 2014 Cuma

17 Ekim 2014 İtibari İle Vizyona Girecek Türk Yapımı Filmler

İncir Reçeli 2
Filmin önceki yayını genel bir kesim tarafından çokça beğenilirken özellikle de  müzisyen ve oyuncu Halil Sezai Paracıkoğlu'nun filmde seslendirdiği özgün şarkılar ile gündeme oturan İncir Reçeli filmi, konusu gereği de birçok kişi tarafından beğeni toplamıştı. 2011 yılında vizyona giren ilk İncir Reçeli filmi İçine kapanık Metin ve hayata cıvıl cıvıl bakan Duygu'nun hüzünlü aşk hikayesini konu alan ilk filmin ardından üç yıl sonra gelen ikinci yapımda yine Halil Sezai başrolde oynuyor.


Bu sefer Metin'i Duygu ile yaşadığı aşkın ardından, gelen yoğun yalnızlık dönemi içinde izleyeceğiz. Yine acıklı sahneler film severleri bekliyor. Duygusal aşk filmlerini sevenlerin kaçırmak istemeyecekleri türden bir film olacağını düşünüyorum.

İncir Reçeli 2 için hazırlanmış fragmanlara buradan ulaşabilirsiniz.


Üç, İki, Bir... Kestik!
Üç, İki, Bir... Kestik filmi Türk yapımı bir komedi dizisidir.  Yakup Yavru ,  Gülnihal Demir ,  Evren Maral ,  Recep Yener ,  Yiğit Dören gibi isimlerin yer aldığı filmde, başrol olan gencin tek hayali sinema filmi çekip dünyaya sesini duyurmaktır.


Başrol oyuncusu ve aynı zamanda filmdeki adı Süleyman olan bu idealist genç, bir çekilişten kazandığı kamerayla harekete geçen Süleyman, en yakın arkadaşı Galip'le küçük bir ekip kurup film çekimlerine başlar. Türlü zorluklar yaşayan ekibin başına gelmeyen kalmaz. Trakya ağzıyla çekilen bu filmde eğlenceli sahneler sizleri bekliyoruz diyebiliriz.

Fragman :Balık
Türk yapımı bir drama filmi olan Balık filmi hakkında pek bir detay bulunmayan filmin nasıl bir şey olacağı hakkında bir fikir yürütmek oldukça zor. Tamamen kapalı bir kutu olan bu filmin senarist ve yönetmeni Derviş Zaim'dir. Filmi izlemeden önce film ile ilgili daha iyi bir izlenime sahip olabilmemiz açısından fimi izleyen birilerinin görüşlerini aldıktan sonra bilet kesmek daha mantıklı olacaktır bence. Drama tarzı filmlerden hoşlananların ise ilgisini çekebilecek bir film olabilir diye düşünüyorum.

Balık filmi ile ilgili fragman ve daha ayrıntılar için buraya bakınız.

17 Ekim 2014 İtibari İle Vizyona Girecek Türk Yapımı Filmler
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top