Tipadam Dizi ve Film Yorumları

11 Ekim 2014 Cumartesi

Benim Adım Khan (My Name is Khan) Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..


Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, izlemeden yorum yapamayacağınız ve izlemediğiniz her saniye için de ''izledikten sonra'' pişmanlık duyacağınız filmlerdendir kendileri. Bollywood Sineması filmlerinin güzel konular işlediğini ve güzel mesajlar verdiğini düşünüyoruz. (Tabi bazılarının hepsinin değil) My Name İs Khan da düşüncemizi destekleyen sağlam filmlerden birisi. Film çok sakinleştirici ve etkileyici.  Kısaca Filmde her şey Mandira'nın Khan'a yardım etmesi ile başlar.

Shahruhk Khan harikaydı. Ayrıca My name is Khan film izlemeyi 1 numaralı hobi olarak edinmemi sağlayan filmdir. Shakh Khan ve Kajol'un başrollerini paylaştığı 4. film olan ''Benim Adım Khan'', tartışmasız Blollywood sinemasının global anlamda en çok ses getiren yapımlarından biridir.

Her şeye senle başladım sen her zaman benim için farklısın Khan. Hayır, yanlış telaffuz ediyorsunuz Khan değil Gırtlaktan Khhhan.. :))


Sevdiğimiz Replikler

-My name is Khan and i’m not a terrorist.

-İnsanlar sadece 2’ye ayrılır; iyi insanlar ve kötü insanlar. Başka Hiçbir fark yoktur.

İmdb Puanı: 7.9           Bizim Puanımız: 8.4
Benim Adım Khan (My Name is Khan) Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

2 yorum:

  1. izledigim en iyi filmlerden benimde. ya bi sey sorcam site artık film sitesi faan mı olacak? mesela bu filmleri burada izleyebilcek miyiz. cok tatli gorunuyor :)

    YanıtlayınSil
  2. Sitemizi ''ağırlıklı olarak'' film ve dizi sektörüne çevirmeye karar verdik Sevgili Tansu. Ancak bu demek olmuyor ki, sitede online filmler yayımlanacak ya da indirme linkleri vs. olacak. Sitemiz tamamen LEGAL bir şekilde yoluna devam edecek. Daha çok dizi ve filmlerle ilgili yorumlarımızı, listelerimizi falan göreceksiniz bundan sonra. Tasarımı da yavaştan düzenliyoruz, daha hazır halde değil. Yakında çok daha tatlı olacaktır diye düşünüyoruz.. :))

    Bizi takipte kalın lütfen.

    YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top