Tipadam Dizi ve Film Yorumları

19 Ekim 2014 Pazar

Film İçerikli Sitesi Olanlar Site Tanıtımlarını Nasıl Yapabilirler? [AdWords]


İnternet dünyasındaki onlarca dizi ve film içerikli sitesi arasından sıyrılıp, ön sıralarda yer almak zordur. Hele ki film içerikli site işinde yeniyseniz, tanınmak ve arama motorlarınada üst sıralarda yerinizi almak için çok çalışmak ve bu alanda içerik olarak rakiplerinize göre farklılıklar sunmalısınız.

Sunulan farklılıklar kadar, sitenizin aşinalık kazanması ve akıllarda yer edinmesi için, iyi ve akılda kalıcı bir isme, bir slogana ve bir de iyi bir reklama ihtiyacınız vardır.

Buraya kadar anlattığım her şey tamam, sağlam bir alt yapıya sahip ve uzun soluklu bir işin içine gireceğinizden de artık eminseniz, dizi film içerikli sitenizin reklamını çeşitli şekillerde yapabilmeniz mümkün. Gerek dizi ve film içerikli başka sitelere reklamlar vererek gerekse de bir reklam kuruluşuyla anlaşarak, reklamınızı yaptırabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere internet dünyasının devi Google'dır. Yapılan aramalardan tutun da sitelerde çıkan reklamlara kadar her alanda Google'ın sunduğu hizmetleri görmek mümkündür ki zaten Google'ı da bilmeyen yoktur. Günde milyonlarca kişinin Google arama motorunu kullandığını ve özellikle de yine milyonlarca kişinin film içerikli aramalar yaptığını düşünüerekten Google aramalarında, hem de üst sıralarda yer almak sizin için hem ayrıcalıklı olacaktır hem de tık almanızı kolaylaştıracaktır. Elbette ki reklamınız sadece arama sonuçlarında çıkmakla bitmiyor. Ayrıca milyonlarca Google yayıncısının websitesinde, kendi reklamlarınızı görebilmeniz Google AdWords ile mümkündür.

Google AdWords'ü ilk defa duyuyorsanız yazıyı okumaya devam edin. Adwords, reklamını yapmak isteyen website sahiplerinin reklamını yapan, Google ait bir hizmettir. İstediğiniz kadar bütçe ayırarak Google'a ödeyeceğiniz miktar karşılığında birçok sitede reklamınızın görüntülenmesini sağlayabilir ve daha çok ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi edinmek için;

Google AdWords'un çalışma mantığı için buraya tıklayabilirsiniz.
Ayrıca Google AdWords resmi sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Film İçerikli Sitesi Olanlar Site Tanıtımlarını Nasıl Yapabilirler? [AdWords]
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top