Tipadam Dizi ve Film Yorumları

14 Ekim 2014 Salı

Felekten Bir Gece (Hangover) Nasıl bir Film? Görüşlerim..


Bizim çok eğlenerek ve severek izlediğimiz bir film J Diğer komedi filmlerine kıyasla özgün bir senaryosu olan birbiri ile uyumlu ve yetenekli oyuncuları olan eğlenceli bir filmdir Felekten Bir Gece. Canı sıkılanların ya da arkadaşları ile film izlemek isteyenlerin seçebileceği ve bizim önerebileceğimiz bir filmdir. Filmde 4 arkadaşın bekârlığa veda partisi amacıyla gittikleri Las Vegas’da başlarından geçen olaylar anlatılmaktadır.

Belki de bu film kadar güldüğüm başka bir yapım daha yoktur diyebilirim. Kişisel görüşümü sunmam gerekirse yani. Birçok kişi abartı vs. diyebilir ancak öyle ince espriler, öyle mükemmel oyunculuklar var ki; dişçimizden, şişkomuza, evlenmeye hazırlanan efendi adamımızdan, yakışıklığımıza hatta çinli psikopatımıza kadar tüm oyuncular, tüm tiplemeler efsane.. J


Sevdiğimiz Replikler

-Alan: Bana bu kadar yakın birinin ölümünü bir daha kaldıramam, bu çok canımı yakıyor. Büyükbabamın ölmesine çok üzülmüştüm.

Phil: Başın sağ olsun, Nasıl öldü ki?

Alan: İkinci Dünya Savaşı'nda...

Phil: Savaşırken mi öldü?

Alan: Hayır, Vermont’da (ABD) kayak yapıyormuş. Sadece İkinci Dünya Savaşı’na denk geldi.
J


İmdb Puanı: 7.8                  Bizim Puanımız: 8.8

Anahtar Kelimeler: Felekten bir gece filmi izlenmeli mi, Felekten Bir Gece (Hangover) hakkında izleyici yorumları, the hangover serisine dair her şey, Felekten Bir Gece (Hangover) filminin tüm müzikleri
Felekten Bir Gece (Hangover) Nasıl bir Film? Görüşlerim..
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top