Tipadam Dizi ve Film Yorumları

10 Ekim 2014 Cuma

Sıkıysa Yakala (Catch Me İf You Can) Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..


Genç, zeki ve cin gibi bir dolandırıcı ile bir FBİ ajanı arasındaki kovalamacayı anlatan Sıkıysa Yakala gerçek bir hikâye de sahip olunca izlediğimiz en iyi polisiye filmlerinden biri haline geliyor. Leonardo Dicaprio filmdeki yaramaz bir çocuk rolünde Tom Hanks i de bir FBİ ajanı olarak izliyoruz.

Yönetmen koltuğunda da Steven Spielberg var bu üçlüden kötü film çıkabilir mi hiç?

Sevdiğimiz Replikler

1964’ten 1967’ye kadar Pan Am Havayolları pilotu kimliğine başarıyla bürünüp yaklaşık üç milyon kilometre bedava uçtum. Aynı dönemde Georgia’da bir hastanenin pediatri bölümünde baş pratisyen doktor ve Louisiana eyaletinde savcı yardımcılarından biri oldum. Yakalandığımda ABD tarihinin en genç ve en cüretkâr dolandırıcısı kabul edildim. Sahte çeklerle,26 yabancı ülkede ve 50 eyalette yaklaşık 4 milyon dolar götürdüm. Bütün bunları daha 19 yaşıma basmadan yaptım. Adım Frank William Abagnale.


İmdb Puanı: 8.0                       Bizim Puanımız: 8.3


Yazıyı özenle hazırlayıp, sitemize kazandıran; Umutcan Şahin ve Alperen Güler'e sizlerin huzurunda tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.

Anahtar Kelimeler: Sıkıysa yakala filmi izlenmeli mi, sıkıysa yakala hakkında izleyici yorumları, sıkıysa yakala filmine dair her şey, sıkıysa yakala filmi eğlenceli mi
Sıkıysa Yakala (Catch Me İf You Can) Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top