Tipadam Dizi ve Film Yorumları

10 Ekim 2014 Cuma

Umut Işığım (Silver Linings Playbook) Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..


Bu filmi sevmemizin birçok sebebi var. Bradley Cooper, Jennifer Lawrence ikilisi çok iyiydi, bu filmi bundan iyi oynayacak başka bir ikili var mı? Sanmıyoruz.
Ayrıca filmin her dakikasında yalın ve samimi bir hava vardı. Bu da filmden ayrı bir zevk almamızı sağladı. Romantizmin yanında komediyi de hissettik. Ve böylece bizim için en iyi romantik komedilerden bir tanesi de Silver Linings Playbook oldu.
Filmde yıkılan hayatlarını yeniden inşa etmek isteyen iki insanın zamanla birbirlerinin Umut Işığı'na dönüşmesini izliyoruz.

Sevdiğimiz Replikler
-Biliyorum, bunu sürekli yapıyorum. Başkaları için bir şeyler yapıyorum ama sonra eli boş uyanıyorum elime hiçbir şey geçmiyor.

İmdb Puanı: 7.9               Bizim Puanımız: 8.0

Yazıyı özenle hazırlayıp, sitemize kazandıran; Umutcan Şahin ve Alperen Güler'e sizlerin huzurunda tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.

Anahtar Kelimeler: Umut Işığım filmi izlenmeli mi, Umut Işığım hakkında izleyici yorumları, Umut Işığım (Silver Linings Playbook) filmine dair her şey
Umut Işığım (Silver Linings Playbook) Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top