Tipadam Dizi ve Film Yorumları

20 Aralık 2014 Cumartesi

Düğün Dernek Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..

  Düğün Dernek sizinde bildiğiniz gibi komedi tarzında seyircisiyle buluşan ve 2013 yapımlı bir filmdir. Özenle seçilen oyuncu kadrosunda ünlü komedyenler olarak bilinen Ahmet Kural ve Murat Cemcir  baş sıralarda bulunmaktadır. Seyircisiyle buluşan film çok fazla vizyonda kalmakla beraber gişe rekorları da kırmıştır. Bu filmin ikincisini de beklediğimiz bu zamanlarda yine aynı etkinin yaratılacağı konusunda fikirler oldukça fazladır.


  Konu olarak Düğün Dernek filmi, Sivas'ın Esenyurt köyünde yaşayan İsmail’in oğlu Tarık’ın yurt dışından dönmesi üzerine ve evlenmek istemesi üzerine olaylar başlar ve düğün gecesi olaylar tavan yapar. Babasına yalan söyleyen ve mafyanın elinde olan kızı kaçıran Tarık’ın düğününü yapabilmek için arkadaşlarından yardım alan babası ve takımı düğünü en az zararla yapmak peşindedir ve başaramazlar. Esnaftan borç isteyen takım aradıkları ve umdukları yardımı bulamayınca bir bankaya kredi almak için başvurup takım arkadaşları olan Saffet öğretmeni kefil olarak göstermişlerdir.   Krediyi alan takım düğün hazırlıklarına başlar ve aldıkları tüm takılar sahtedir. Bu durum karşısında düğünde bir çok davetli zehirlenir ve ölürler. Bu sırada gelin tarafı, yani mafyanın adamları düğünü basarlar ve Tarık ile Yılmaz kaçmaya başlar.   Bunları sonradan fark eden Çetin ise onları kurtarır ve düğünü bir başka yerde yapmak üzere Sivas Esenyurt’tan Tarı ve sevgilisi kaçarlar. İkincisinde de evlenen gençlerimizin çocukları için yapacakları sünnet düğününün konu olarak alınacağı bilinmektedir.Anahtar kelimeler: düğün dernek, murat cemcir, ahmet kural, sinema filmi, düğün dernek komedi filmi, düğün dernek filmi hakkında izleyici yorumları
Düğün Dernek Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

2 yorum:

  1. Herkesin çok fazla övdüğü fakat benim, abartılacak kadar güzel bulmadığım hatta ve hatta sıradan bir türk komedisi olarak gördüğüm bir film diyebilirim.

    YanıtlayınSil
  2. Oyuncu kadrosu yeter, hepsi ADAM ADAAAMMM.. :)

    YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top