Tipadam Dizi ve Film Yorumları

16 Aralık 2014 Salı

Hızlı ve Öfkeli 7 Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..

            Hız tutkunlarının ve maceraperest izleyici kitlesinin tercih edeceği bir film önümüzdeki günlerde izleyiciyle buluşarak meraklılarını beyaz perdeye çekecek. Bu film tabiî ki Hızlı ve Öfkeli 7’dir. Son filmde Paul Walker’ın çekilen son sahnelerinin de bulunduğundan daha fazla izleyiciye salonların kapılarını açacağa benziyor. Arabalarla sınırları zorlayan ve zamanla bir suç şebekesi olan ekibimiz bu bölümde intikam için bulunuyor.

             Japonya’da Han’ın ölümüne sebep olan Ian Shaw’ın peşine düşecek olan ekibimizi yine hareketli saatler bekliyor. Koltuklarınıza yapışarak izleyeceğiniz ve gözlerinizi ayıramayacağınız bu filme kalbiniz de filme ayak uydurarak hızlı bir şekilde atmaya devam edecektir.Filmin önceki versiyonlarında da sürekli gördüğümüz aksiyon sahneleri ve planlanarak yapılan hareketler karşısında ağzımız açık kalıyor.

            James Wan’ın yönetmenliğindeki bu filmde Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jason Statham, Paul Walker ve Tyrese Gibson’un paylaştığı film son derece sürükleyici ve adreanilin yüksek bir yapım olarak karşımıza çıkacaktır. Şimdiden olumlu tepkiler alan bu film vizyona gireceği günü bekliyor.

Anahtar kelimeler: Fast and Furious 7, Hızlı ve Öfkeli /, Paul Walker'ın ölümü, Paul Walker'ın son sahnesi, Hızlı ve Öfkeli Serisi
Hızlı ve Öfkeli 7 Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top