Tipadam Dizi ve Film Yorumları

21 Aralık 2014 Pazar

Patron Mutlu Son İstiyor Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..

  Arkadaşım Hoş Geldin programıyla adını duyuran Tolga Çevik bu kez karşımıza sinema filmi ile çıkmıştır. Tolga Çevik Patron Mutlu Son İstiyor adlı filmde başrolü Ezgi Mola ile paylaşmıştır. Komedi tarzında çekilen filmimizin konusuna bakalım şimdide.


  Flmin konusu yapımcısının senaryo yazması için Ürgüp’e gönderdiği Sinan otele yerleştikten sonra otel işletmecisinin kızı olan Eylül’e karşı aşk hissetmesi ve senaryo için konu bulamayınca kendisinin içinde bulunduğu durumu yazmasıyla başlar. Bu sırada Eylül’ün nişanlısı olan Faruk ile düğün hazırlıklarına başlamaları ve Faruk ile Sinanın önceden birbirlerini tanıması ile olaylar başlar.  Eylül’ü Faruk’a kaptırmak istemeyen Sinan sürekli Eylül ile yalnız kalma çabasındadır. Balon gezisine Eylül’ün ısrarlarına dayanamayarak katılan ve bir aksilik sonucunda balonda Eylül ile Sinan’ın  başka bir yere düşmesi her şeyi körüklemektedir. Bu durumdan gayet memnun olan Sinan, bir türlü içinde bulundukları durumdan korkan Eylül’e yaklaşamamaktadır. Bir mağraya sığınan karakterlerimiz orada bir gece geçirir ve Sinan da fırsattan istifade ederek Eylül ile yakınlaşır. Bu sırada kurtarma ekipleri gelir ve kurtulurlar. Fakat yaşananların aksine Eylül, Faruk ile düğün hazırlıklarına başlar. Bu duruma canı sıkılan Sinan geri dönünce yapımcısı Mutlu son istediği gerekçesi ile düğünü bozmaya gelir ve yapamaz. Ancak kalemin yazmadığı gerekçesiyle Eylül gelir ve kahramanımız Sinan’ı seçer. Evlenirler.


Anahtar kelimeler:patron mutlu son istiyor, tolga çevik, ezgi mola, ürgüp, arkadaşım hoş geldin, patron mutlu son istiyor filmi hakkında izleyici yorumları
Patron Mutlu Son İstiyor Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

2 yorum:

  1. Eskisi gibi güncel filmleri yorumlamıyor oluşunuz üzüyor bizleri adminlerim. Tamam bu filmlerde güzel ve analizlerde yerinde ama bu kadar eskilere gitmeyin lütfen. Özellikle yakında vizyona girecek filmleri yazınki bilgi sahibi olup öyle gidelim. Olmuyor böyle üzgünüm. Eski modunuza gelin artık. Can Günay isimli admin bıraktı mı siteyi?

    YanıtlayınSil
  2. Bırakmak mı? Olur mu hiç öyle şey.. :) Diğer yorumunuzda da belirttiğim gibi yoğunluktan dolayı biraz aksattım siteyi sadece Sevgili Buse. Yoksa halen biz bizeyiz yani, o konuda içiniz rahat olsun lütfen.. :) Ayrıca tüm görüşlerinize de katılıyorum, yavaş yavaş o moda da giriyoruz. Daha da sıcak paylaşımlar gelecektir, kuşkunuz olmasın.


    Yazar kadromuzu daha da sağlamlaştırdık. Değerli yazar dostlarımızla, bomba gibi geliyoruz! Takipte kalın...

    YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top