Tipadam Dizi ve Film Yorumları

14 Aralık 2014 Pazar

South Park Nasıl Bir Dizi? Görüşlerimiz..


South Park dizisi; 18 yaşından büyükler için uygun olan bir animasyon yapımdır. Bu dizi Colorada eyaletinde küçük bir kasaba olan South Park'ta geçmektedir. Eric Cartman(ekrandaki karakter), Kenny McCormick, Stan Marsh ve Kyle Broflovski adında dört küçük çocuğun başından geçen olağanüstü ve akılalmaz olayları konu alıyor.
Görüntüdeki karakter ismini de gördüğünüz üzere Kenny McCormick. Bu karakter diğerlerine göre daha pasif nitelikte görünüyor. Ancak en az Eric Cartman kadar takipçisi bulunuyor. Ona bu takipçiyi kazandırma olgusu ise her bölümde farklı şekillerde ölmesi ve yüzünün dizi başladığından beri sadece bir kez görülmesidir.
Gördüğünüz bu dört haylaz, kasabayı her bölümde karıştırmayı başarıyorlar. Bu muhteşem dörtlü; aralarında geçen gayet absürd ve adult muhabbetleri kaçırmamanızı öneriyorum.

Anahtar kelimeler: South Park, Eric Cartman repklikleri, Kenny ölüm sahneleri, South Park hakkında bilgi, south park dizisi izleyici yorumlarıSouth Park Nasıl Bir Dizi? Görüşlerimiz..
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top