Tipadam Dizi ve Film Yorumları

13 Aralık 2014 Cumartesi

Star Wars Sith'in İntikamı Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..


Serinin devam filmi çekileceği haberi, tutkunlarını sevince boğan Star Wars serisinin en son çekilen filmini bugün inceleyeceğiz. Hedef kitlesi olağanüstü bir seviyeye ulaşan bu kurgusal filmde, macera ve aşk temaları bir arada inceleniyor. Genel olarak Jedi Şövalyeleri ile Sith Lordlarının mücadelesini konu alır. Farklı bir evrende, bilinmeyen bir zamanda geçen olaylar dizisinin anlatığı filmlerde Cumhuriyet'i ele geçirmek için taktiksel savaşlar yapan iki karşıt görüşün mücadelesine tanık oluyoruz. İyilik ile kötülük kavramını simgeleyen bu iki oluşum; bize mükemmel savaş sahneleri izlettiriyor.
Resimde gördüğünüz karakter Evan McGregor'un canlandığı Obi Wan Kenobi; kendisi usta bir jedi olup, savaş zamanlarında generallik rütbesi verilen Jedi Konsey Üyesi'dir. Birazdan tanıtacağım Anakin Skywalker ile birlikte pek çok maceraya koşmuşlardır. Zamanla sanki kocaman Jedi Konsey'inde sadece iki jedi varmış gibi gelebilir. İyi tarafın daim savunucusu olan bu kahraman jedi, muhteşem performans sergiliyor.
Bu resimde ise az önce bahsettiğimiz Anakin Skywalker (Hayden Christiansen) ile Padme Amidala (Natalie Portman) bulunuyor. Bir jedi olan Anakin ile senatör Padme arasında geçen duygu dolu dakikaların sayesinde bu filmi kız arkadaşınızla beraber de izleyebilirsiniz. sonuç olarak aksiyon dolu sahnelerden sıkılmayacak, zevkle size eşlik edecektir. Anakin'in karmaşası üzerinde oluşan  olaylar dizisine öncelik verilen bu filmi nefesinizi tutarak izleyeceksiniz.

Anahtar kelimeler:Star Wars Sith'in İntikamı, Star Wars 3'ün konusu, Anakin Skywalker,Hayden Christiansen,Natalie Portman, Evan McGregor, Star Wars serisi hakkında izleyici yorumları


Star Wars Sith'in İntikamı Nasıl Bir Film? Görüşlerimiz..
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top