Tipadam Dizi ve Film Yorumları

12 Aralık 2014 Cuma

The Misfits Nasıl Bir Dizi? Görüşlerimiz..


2009 yılında başlayan İngiliz bilimkurgu ve komedi dizisi The Misfits; tuhaf bir eletrik fırtınasının ardından sıra dışı güçler kazanan bir grup hükümlünün başından geçen trajikomik maceraları anlatıyor. Genelde 5 bölümlük sezonlar halinde ekrana gelen dizide Robert Sheenan ve Iwan Rheon göz önüne çıkıyor.

Robert Sheehan; diziye ekstra performansıyla katkı sağlıyor. Mimiklerini son derece etkili kullanan Robert Sheenan'ın diziye etkisi son derece fazla görünüyor. Ölümsüz olma özelliğine sahip karakter zaman zaman kendine zarar vererek elde ettiği tepkiye rağmen el üstünde tutuluyor. 3.sezondan itibaren diziden ayrılıyor ve The Misfits dizisi kitlesinin büyük oranda kaybediyor.


Diğer ele alacağımız karakter ise Iwan Rheon'un canlandırdığı Simon. Bu karakterimiz zaman atlayıcısı özelliğine sahip. Rolü gereği duygusuz gibi görünen Simon'un duygusal çalkantıları ön plana çıkıyor.

Fazla bölüm yayınlamayarak izleyiciyi sürekli diri tutan bu yapım; küresel bir kitleye sahip olmasıyla övünüyor. Sizin de bu kitleye mensup olmanızı tavsiye ederim.

Anahtar kelimeler: The Misfits Robert Sheehan, The Misfits dizisi,The Misfits Iwan Rheon, the misfits dizisi hakkında izleyici yorumları
The Misfits Nasıl Bir Dizi? Görüşlerimiz..
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top