Tipadam Dizi ve Film Yorumları

23 Ocak 2015 Cuma

American Horror Story 5. Sezonu Ne Zaman?

Çok eşsiz bir korku deneyimine hazır mısınız? American Horror Story: Freak Show sizlere bu deneyimi yaşatmaya şimdiden hazır.

 
American Horror Story:Freak Show sizleri bir yandan korku deneyimi yaşatırken diğer yandan da toplum tarafından dışlanan insanların ne denli acımasız davranıldığını gösteriyor. Yani bizlere bir yandan da çok harika dersler veriyor. Konumuza dönecek olursak dizinin 4. sezonunda 1950'li yıllara iniyoruz . Amerika'da gösteri yapmak için gelen bir grup palyaçonun (ucubelerin) gelmesi ile ortaya karanlık bir güç çıkar ve korku dolu gözlerle diziye eşlik ediyoruz.

 Şimdi sizlere daha ilginç bir şey söyleyeyim 4.sezonda izlemiş olduğunuz veya izleyeceğiniz tüm hikayeler gerçek (Spoiler vermemek için zor tutuyorum kendimi :D). Yani gerçek hayatta bu olaylara benzer şeyler daha önce de yaşanmış. Umarım bu sizi korkutmamıştır. 4 sezondur başarılı bir şekilde izleyicilerin karşısında olan dizi 5. sezon içinde onay aldı. Fakat bunun için bir süre beklememiz gerekiyor. 4.sezonun şuanda 13.bölümü ile sezon finaline girdiğini de söylemeden geçmeyelim. Eğer American Horror Story dizisini hiç izlememişseniz bir an önce izlemeye başlasanız iyi olur. Çünkü korku-gerilim tazı sevenler için eşsiz bir eser olduğu açıkça ortada .

Ryan Murphy'in kaleme aldığı dizi , 4.sezonun ilk bölümün de 10 milyon izleyiciyi başına topladı ve bir çok ödülün sahibi oldu.  5.sezonu ise Ekim 2015 te karşımıza gelecek.
American Horror Story 5. Sezonu Ne Zaman?
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

4 yorum:

 1. bekleyemediğim için biriktirip izleyenlerdenim. her bölümü harika. bayılıyorum bu diziye.

  YanıtlayınSil
 2. ellerinize sağlık. başarlı bir anlatm olmuş. dizi olarak izlenebilecek türden bir dizi olduugnu anladım yazıyı okuduktan sonra ama korku filmleri beni kötü etkiliyo ya. pek izleyemiyorum

  YanıtlayınSil
 3. Serkan Uğur24 Ocak 2015 20:41

  Yorumlarınız için teşekkür ederim. İşin zaten tadı orada korku insanlara daha iyi bir enerji getiriyor :)

  YanıtlayınSil
 4. adını ilk defa duyduğum bir dizi. izlemeye değer bir dizi gibi duruyor

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top