Tipadam Dizi ve Film Yorumları

24 Ocak 2015 Cumartesi

Beyaz Show, Candan Erçetin - Beyaz Atışması (Mutlu SON) - (Tüm Videolar)

Aslında bu tarz yazılar pek yayımlamam ama bu atışmaları gerçekten o kadar sevdim ki, sonunda dayanamadım ve final de yapmışlarken TipAdam ailesinin de bünyesinde bulundurmak istedim.. :) Şöyle ki, zamanında büyük bir Beyazıt Öztürk hayranıydım ve neredeyse hiçbir cuma gecesini atlamazdım ama hayranlığım devam etse de; programa olan bağlılığımı maalesef ki kaybetmiştim. Ancak ne yalan söyleyim, bu tatlı atışmaların başlaması ve benim de 2. videoyla birlikte bunu fark etmiş olmam; son 1 aylık süreci kaçırmamama neden olmuştur.. :)


Yazıyı görür görmez anlamsızca ''yahu geçin bu ayakları eşek misiniz siz, bunlar hep oyun/reklam'' gibi sözler söyleyecek ve bizi saflıkla vs. itham edecek arkadaşlar olabilir. Ancak şunu da belirtmek gerekiyor arkadaşlar, varsın hepsi OYUN ve reklam amaçlı olsun; ne olacak ki yani? Bizleri her hafta ortalama 4-5 dakika güldürmeyi ve gerçekten eğlendirmeyi başarmış; bir gıdım bile egoya sahip olmadıklarını 'tekrar tekrar' göstermiş bu büyük isimlere gerçekten saygı duymamız gerektiğini düşünüyorum. Özellikle bu tatlı atışmanın finaline 'Cem Yılmaz, Ata Demirel, Yılmaz Erdoğan, Emel Sayın, MFÖ' gibi isimlerin de dahil olması gerçekten efsane bir çalışmanın yapıldığına ve tüm bu büyük isimlerin birbiriyle ne kadar da iyi anlaştığına bir gösterge niteliğindeydi. Şahsen, özellikle bu isimleri de gördüm ya; ''işte budur be!'' dedim ve anlamsızca sevindim.. :)

Sosyal alemde bu atışma, beğenildiği kadar belki de eleştirildi ancak içten söylüyorum; Avrupa'daki şov programlarında yapılsa, ''adamlar yapıyor bee, helel olsun sizlere!'' şeklinde tepkiler verirdi bu arkadaşlar ama yine de herkese saygımız sonsuz tabi. Umarım bu tarz tatlı atışmalar ya da türevleri, tüm şov programlarında dönmeye başlar. Kavga, dedikodu, skandallar değil; eğlence istiyoruz artık EĞLENCE!

Baştan sona kadar tüm atışma videolarını ''sırasıyla'' ekliyorum. İyi eğlenceler dostlar...

 

Anahtar Kelimeler: beyaz showdaki candan beyazıt kliplerinin tamamı, beyaz show candan erçetin beyazıt öztürk atışmaları, candanın beyaza 2. cevabı, beyazın candana 2. cevabı, beyaz show candandan beyaza kadın dayanışması klibi, beyazın candana haykolu klibi, beyaz showdaki tüm candan ercetin ve beyazıt öztürk şarkıları, candan ve beyazın 23 ocaktaki son atışması, beyaz ve candan erçetinin git düeti
Beyaz Show, Candan Erçetin - Beyaz Atışması (Mutlu SON) - (Tüm Videolar)
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

8 yorum:

 1. haha bu ikili süper. Beyaz show sayesinde cuma günleri çok eğlenceli geçiyor günümüz.

  YanıtlayınSil
 2. Çok iyilerdi keşke bitmeseydi

  YanıtlayınSil
 3. Kırşehir Güncel24 Ocak 2015 18:58

  Güzel bir atışmaydı beyazıt ve candan ercetin iki güzel showmen

  YanıtlayınSil
 4. Bu tatlı kavga güzeldi :D keşke son bulmasa Beyazda güzel işler çıkarıyordu.

  YanıtlayınSil
 5. Artık sıkmaya başlamıştı bu muhabbet. Sonunda barıştırlar bizde kurtulduk onlarda.

  YanıtlayınSil
 6. Şahsen, hiç sıktıklarını düşünmüyorum ama tadında bıraktılar ve oldukça iyi bir şekilde final yaptılar.. :) Daha fazla uzasa ''belki'' sıkabilirdi, o da şarkı melodisinin tekrarlanmasından kaynaklı.

  YanıtlayınSil
 7. Beyaz gerçekten harika biri, efsane atışmalara tanıklık ettik desek 'çokça' abartıya kaçmamış oluruz herhalde.. :)

  YanıtlayınSil
 8. Cuma geceleri Beyazıt, cumartesi geceleri de Okan'la coşuyoruz. İyi ki varlar gerçekten, sevilesi-samimi tipler.. :)

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top