Tipadam Dizi ve Film Yorumları

2 Ocak 2015 Cuma

Mega Holdings Yorumları [Mega Holdings İtirafları - 1]

Uzun zamandır bu sistem ile ilgili insanlara doğruları gösteren Tipadam sitesi, bu konu hakkında olumlu veya olumsuz bir sürü tepki aldı. Bu tepkiler arasından özellikle de bizi destekleyici yorumlar görmek çoğu zaman bizi mutlu etti. Bu gelen tepkiler arasından en çok dikkatimizi çekenler ise, Mega Holdings denen sisteme girip de mağdur olanların yorumlarıydı.

Daha önceki yazılarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz :


Bu yazı ise biraz daha farklı. Bu başlık altında tüm okuyucularımıza "Mega Holdings"e girip de mağdur olanların mesajlarını ve bize atılan mailleri paylaşmaya karar verdik. Sizden gelen bu tür maillerin devamını bekliyoruz. Eminim bu içerikler, Mega Holdings'e girmeyi düşünen bir çok kişinin dikkatini çekecektir.

Not : Kullanıcların kişilik hakları sebebiyle, bize atılan mesajlarda ziyaretçilerimiz kişisel bilgilerini gizledik. (Ekran görüntülerinden de göreceğiniz üzere mail adresleri ve IP bilgilerinin üzerleri çizilmiştir.)


Kullanıcı Adı : yeni kazıklanmış biri
Mesajı : 

Ekran görüntüsünün metni : 
Arkadaşlar; ben bu ürün dedikleri web sitesini alalı sekiz gün oluyor. daha ürünü görmedim, hoş görsem de pek bişey anlayacağımı sanmıyorum ya :) neyse gelelim asıl konuya admin çok iyi analiz etmiş olayı! bütün yorumları tek tek okudum ve admin in yazdıklarının çoğuna yani anladıklarıma yürekten katılıyorum. benim bu konuda anlamadığım tek şey web sitesidir yani internet le ilgili pek bi bilgim yoktur ama insanları kandırıp ürün sattıkları ve bu ürünü alanların %95 i benim gibi teknoloji cahilleri olduğu ve kısa yoldan zengin olma hayalleri peşinde koşanlar topluluğu doğrudur. Faturayı vergi levhalarını gösterip benim gibi cahilleri kandırıyorlar işte bu adam 9 ayda bu kadar para aldı bu adam üç yılda milyoner oldu gibi... eee bizimde en zayıf noktamız ya emek harcamadan milyoner olmak :) aman diyeyim ben bi halt etim 930 dolar verdim siz vermeyin yazıktır emeğinize! yaklaşık iki ay çalışıp emek verdiğim parayı kredi çekerek ödedim. ve iyi ki bunları okudum da bu işten vazgeçtim yoksa bana güvenen en yakınlarımın günahına girecektim. giden benim iki aylık emeğim olsun ama başkaları da benim düştüğüm hataya düşmesin diye bunları yazıyorum. hepinizi saygıyla selamlıyorum.
________________________________________________________________________


Kullacıdı Adı : emrah3305
Mesajı :

Ekran görüntüsünün metni : 
bu megaya katılanlar hiç mi ticareti bilmez aynı sistemi gelsinler bende pazrlasınlar site başı onlara helalınde 300 dolar:) hatta 400 ulan hatta 500 dolar daha ne diyim :P kardeşime dedim o kadar girme girdiği yetmezmiş gibi birde mevcut işindende çıktı sonra fiyasko.olan 3000 tl ye oldu bir sürü arkadaşıylada kötü oldular sonra zaten siteyi alanların çogu pc kullanmayı bile bilmiyor .işte laf ola beri gele site mi neeeee ünlü olacaz lan falan hesabı gariplerim. hadi yiyosa bu iş web sitesi pazarlama işidir.işin özü satış pazarlamadır desenize yok söyle para yok böyle para hee kazanmıyorlarmı kazanıyorlar ama o paralarda yine toplantı salonu kiraları ulaşım bedelleri konaklama bedelleri yeme içme vs vs gidiyor yani sana yine kocaman bir sıfır kalıyor. ya ben kafam rahat 2500 tl maaşla çalışırken daha kazançlıyım bu megacılar neyin kafasını yaşıyor sanıyorlar ki onlar birgün bu işi bırakacak ordan halen para gelecek. diğer işler gibi ordada çalıştıgın kadar varsın ..birde sloganları var ya bitiyorum resmen ı love megaaa puhahahaaaa asıl mega sizi seviyor yavru kuşlar . hadi geçmiş olsun ben kaçar :)))
_________________________________________________________________________


Kullacıdı Adı : Mega Mağdur
Mesajı :Üstteki ekran görüntüsünün metin şeklinde yazılmış hali : 
Üst kol dedikleri kişiye inanarak tam 3 hesap birden girdim, 2 hesabın
parasını karşılamam için bana telefon aldırdılar, şu aveanın
kampanyaları telefonlarda zararına sattık, zararım toplam sadece 3 hesap
için 9000 Tl'ye ulaştı, megada bir lider azcık vicdana gelmişte bir
eğitimde bize arkadaşlar 20.000 TL para alan var bir kişiden yapmayın
yanlış dedi, düşünün olayın nerelere gittiğini görülmeyen çok şey var
insanlar utancından kendini enayi hissetmekten sesini çıkaramıyor,
verilen hiç bir söz tutulmadı, arkdaşlarıma aileme rezil oldum 6 ay
boyunca ne dedilerse yaptım, gördüm ki biz sadece yalan anlatıyorruz,
sigara içiyordum kısa 2001 ona bile karıştılar, neymiş sunuma giderken
malboro yada parlament içecekmişiz yoksa içmeyecekmişiz, bu iş sadece
düzmece, para iadesi söz konusu bile değil sözde var ama oyalıyorlar,
binlerce genç mağdur, mağdur olanlardan sesini çıkartamaz haldeler,
büyük bir baskı var, içinde yaşayan bilir. ne yapayım diye araştırırken
başka bir firmayla karşılaştım yerli bir firmaymış şu paha biçilmez
ürünleri var ya 2200 Tlye sattıkları, o firma 300 tl ve 900 tlden
satıyor, ve içerisinde özel yazılımlar konulmuş ve diyorlarki yeterli değil, başladık, 6 ay içinde 10 larca özel yazılım eklenecek bizim liderlerimize çok
soylediğimiz herşeyi yapmışlar, onlarlada görüştüm, bakış açıları çok
farklı, dolandırıldığımı o zaman daha iyi anladım, firmanın adı hedef
network , Websitesi ile network marketing yapacağım diyen arkadaşlara
kıyaslayıp bakabilirler, hani bu herkes website satıyor ama bizim gibi
kazanç özgürlük sağlamıyor diyen liderlere güzel bir kapak, neyse,
araştırsınlar en azından milleti kazıklamamış olurlar. malezyaya 500 tl
etmeyen işe yalanlara para yatırılmalarına gerek yok, ben artık network
marketingle uğraşmıyorum mega yüzünden hayattan soğudum, hala borçları
ödemeye çalışıyorum, umarım üniversiteyi bıraktırdığınız ailesine
çevresine rezil ettiğiniz, o zorla telefon aldırıp yarı parasını
sattırdığınız arkdaşlar'ın ahı çoluk çocuğunuzdan çıkmaz, sadece benim
bildiğim mega sayesinde icralık olan çok insan var, yazık, devlet umarım
el atarda bu işten gençler kurtulur, sizlerede allah kolaylık versin bunlar, çok sever insanları bastırmaya çalışmayı, size söz geçmedikçe dönüp duruyorlar olduk yerlerde..
benim çok yandı bu sistemden araştırın görün illa websitesi satacaksınız network yapacağım diyorsanız yerli firma var artık, yarı fiyatından daha ucuz adamlar 10 katı hizmet veriyorlar daha yetmez diyorlar, benim ağzım yandı, megadan 9 bin tl borç kaldı hala ödeyeceğim diye uğraşıyorum, bu kadar insanın emeğine yazık günahtır ey megacılar, bu toprağın sade üstü yok altıda var
________________________________________________________________________


Kullanıcı adı : küçükayak
Mesajı :
Geçenlerde çocukluk  arkadaşım seninle konuşmak istiyorum çok önemli bir şey anlatacağım diye mesaj attı.  Beni bir cafeye götürdü ve dedi ki "sana bir işten bahsetcem ama bunu ben değil liderim yapcak". Sordum ne işi anlatsana biraz, kendisinin anlatamayacağını söyledi ama daha sonra kendisi bana Mega holdings network işini(?) anlatmaya başladı. Hem bu işe girecektim hem insanlara websitesi satacaktım üstüne bir de 2000 tl vercektim. Dedim ben bilmiyorum websitesi nedir nasıl kullanılır ne işe yarar, insanlara neden bu ürünü tavsiye edeceğim. Verdiği cevap çok para kazanacağız. Beni ikna edemeyeceğini anlayınca lider dedikleri adamla konuşturmaya karar verdi. Tamam dedim konuşalım. Lider denilen adamında merhabadan sonra ağzından çıkan şey bende ayda 20000 lira kazanıyorum işte bir memur sabahtan akşama kadar çalışıyor ama aldığı para ne kadar falan filan. Aileni düşün hayalleri düşün ihtiyacın var bilmem ne derken arkadaşımında gazıyla hiç araştırmadığım bir işi kabul ettim. Ee bu 2000 tl yi nasıl vercem , adamlar onuda düşünmüş kredi çek kardeşim! O gün içerisinde bütün herşeyi hallettik ve ben websitesini almış oldum. Tabi bütün gruplarına da üye yaptılar hemen.
Bütün bu olanlardan sonra zahmet edip(!) ne yaptığımı araştırdım ve  kendimi sorgulamaya başladım napıyordum ben? Bu yolla para kazanmak ne kadar etik? Vicdan bu işin neresinde? Düşünsenize bütün arkadaşlarınızı dollandıracaksınız bilmediğiniz bir websitesini satarak. Kendimi tek avutacağım şey ertesi gün bu işten vazgeçmiş olmam ve hiç bir arkadaşımı bu işe bulaştırmamış olmak. Ama kaybedilen para var tabi ortada. Vazgeçtiğimi söylediğimde ise bana "saçmalama, internetten bir şeyler okumuş olmalısın, iyi işler her zaman eleştirilir." gibi laflar söylediler ve insanların gözlerini boyadıkları milyonlarca bahanelerle beni bu işte kalmam için ikna etmeye çalıştılar. Ama bu defa biliyordum işi ve1 hafta boyunca da bu işten kurtulmanın yollarını aradım.

Şimdilik elimize geçen mailler bu kadar. Dahası geldikçe eklenecektir.

Not : Mega Holdings'e bulaşıp da pişman olan arkadaşlar, bu tarzdaki deneyimlerini bize aktarmaktan çekinmesinler. Yazının başlarında da dediğim gibi tüm bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

"Mega Holdings'ten Websitesi Almayın!" yazısı için buraya tıklayınız!

sizlerden gelenler, mega holdings hakkında yorumlar, mega holdings itirafları, mega holdings nedir, ne işe yarar, ne iş yapar, caiz mi, yasal mı, suç mu
Mega Holdings Yorumları [Mega Holdings İtirafları - 1]
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

37 yorum:

 1. arkadaşlar ben mega holdings teyim ve çok memnunum bi problem yok yani

  YanıtlayınSil
 2. Oooo olumlu bir yorum, alırım bi dal.. :)

  YanıtlayınSil
 3. Çok mu memnunsunuz ? haklısınız aslında ücretsiz bir yazılımı 2000 TL'ye almanın mutluluğunu nasıl da yaşıyorsunuz öyle..

  YanıtlayınSil
 4. Tam bir sacmalik.4ay uğraştım.Gecemi gündüzüme kattım.Eğitim toplantı vs hiçbirini aksatmadim.Ne deniliyorsa yaptım.4ayda kazandığım para 30$.Haram zikkim olsun verdigim 2000tl.gül gibi işimi biraktim.Şu am iş arıyorum.Borcum var hala krediye.Allah bildiği gibi yapsin.Hirsiz köpekler

  YanıtlayınSil
 5. BEN MEGADAYIM VE SENIN YAZDIKLARININ HEPSI BOS KARDESIM ADRES TEL VEREYIM GEL DINLE ARAMIZA KATIL ISIKTA SOYUT AMA PARAYI ODUYORSUN BI ISIN 2 ISLEYISI VAR SITE AL SAT YADA DISTIRIBITORLUK YAP ADIDASA 1 MILYON DOLAR VERECEK KADAR ZENGISIN O AYRI AMA BEN 2 TL VERDIM 10 BIN TL AYLIK KAZANIYORUM SIZI SEVIYORUM :D

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben gelicem telini yaz, bende istiyorum mega xd çünkü bende kerizım

   Sil
 6. S a bugun bende arkadasimin tavsiyesiyle bir kafeye gittik baskan dedikleri kisilreriyle konustum. Bi arastirma duygusuna kapildim ama bu yazilari okuduktan sonra vazgectim

  YanıtlayınSil
 7. gercek ten halinize üzül düm eger gercekten mega holdingsin verdigi wepsitesini verdigi vaatleri bana 3günde versin kabul edecegim ve bende elimden geldigin ce megaholdingsle ugrasıcam cogunuz icinizdeki utangaclıgı yenememiş insanlara tafsiye ettiginiz ürünü anlatamamıssınız sizlerede hak veriyorum cün kü kim size işi anlattıysa cok yanlış anlatmıs sen nerde gördün caba vermeden mücadele etmeden para kazanıldıgını size anlatanlar cok yanlış anlatmıslar onlar adam top lama işi yapmıslar önce sattıgını bil size wepsitesi degil de yüksek vatler satan arkadasları 155 polise bildirin dolandırıcılık olarak sirket sadece diyorki benim bir ürünüm var degeri bu ister al ister tavsiye et karpayı ortagımız ol giren arkadaslar birseyleri arastırarak buiş nasıl yapılır ögrenerek girin suan da bedava sitelerde var sadece 20 tele domain adı ile kullanın buişte kazannan lar ticaretini yaparak kazanıyorlar mega holdingssin sattıgı websitesini gercekten icerigini ibilerek bir arastırma yapın bakın size buşekilde bir vepsitesi kaca geliyor. bir bakın karar verin

  YanıtlayınSil
 8. sevgi balcı benim adım 7 aydır megadayım burada olumsuz yazıları yazanların hepsi başaramamış basarısızlıklarını kabul edıp işten ayrılmıs kısıler. istedıgınız butun soruları cevaplayabılırım.bu kısa zamanda oturdugun yerden zengın olmak ısı degıldır ya sıze yanlıs anlatmıslar yada sız yanlıs anlamıssınız. çalısmayan ve 3 yılboyunca ısın ıcerısınde kalmayan kımse kolay kolay basarılı olamaz. bu bır haftalık uc dort aylık bır ıs degıl. uzun vadelı bır yatırım işi. buradan sıze ne kadar anlatabılırım bılmıyorum ama aklınıza takılan soruları cevaplayabılırım ve size sunum yapmam asla işe gırıp gırmemenız umrumda degıl ama bilmediğiniz yada bildiğinizi düşündüğünüz işi kötüleyerek bizlerin ekmek kapısı ile oynuyorsunuz. herkes işi doğru yapmayabılır anlatmayabılır ama bu işi hakkıyla yapan ınsanlarda var. Zamanında imar bankası iflas ettı butun musterılerı zarar ettı peki siz imar bankası battı iflas ett diye garantı bankasına hesap acmaktan vazgecıyormusunuz ? bızım ısımız insanlarla ve ınsanların oldugu her yerde basarı ve basarısızlık vardır. Kendı basarısızlıgınızı şirkete yüklemenize gerek yok. Birazda kendınızı sorgulayın. Bu ısı turkıyede 70 bın kısı yapıyor ve memnun hıcbırı cıkıpta buralarda memnunıyetını belırtme geregı duymuyor ama uc bes kısı kotu seyler yazıyor ve sız onlara ınanıyorsunuz. ortada cok buyuk bır gercek var. turkıye mıllı hasılasının kat ve kat fazlasının kazanıldıgı bır sektordeyız sırketteyız ve kazanmıs bır cok ınsanız olumsuzlara takılmaktansa basarmıs ınsanları takıp etmenızı tavsıye ederim.

  YanıtlayınSil
 9. Mega holdings dünyanın en güzel şirketleri arasindadir ve şöyle birşey vardır bir Türkiye binlerce öğretmen var kimi öğretmen var görevini en iyi şekilde yapar bir cok öğrenciye muhteşem bilgiler verir kimi öğretmen vardit kendini gelistirmez konuyu kitaptan okur geçer ve öğrencilerine bir bilgi sağlayamaz simdi suçlu olan öğretmen ilk görevi mi yoksa kendini geliştirmeye öğretmen mi 7 aydir bu sektörün içerisindeyim ve hayatim her gecen gün değişiyor artik hedeflerine daha yakin aileme daha iyi bir hayat sunuyorum simdi 3 ay yaptim para kazanamadim diyen arkadasim dünya üzerinde hangi idi yaparsan yap doğru düzgün para kazanamaz zaten burada sektör değil görevini yapamadiysan sen suclusundur simdi vicdan konusuna gelince disarda 900 TL ye sabahtan aksama kadar o kadar cok insan var hangi is verene insanları emeklerini sömürüyorsunuz dedin ne zaman insanların emeklerini dolandiriyorsunuz dediniz vicdan sa konu bu sektörden isini adam gibi yapan bir cok insanin hayati değişti madem o kadar vicdanlisin birak insanlar geleceği için bir adim atsin o adam hayatini değiştirirse topluma da faydasi olacak peki buradan yiyeceği bir ekmek varsada senin yapmis olduğun hic isle alakasi olmayan yorumlarla bu ise görmezse evet bu topragin birde alti var arkasim insanların hakkina tecevuz ediyorsum birde bunlarin vebali var sonrasında ise ben kaybettim diyen insan sen ne is yaptigini bilmiyorsan kaybettim denen cok normal network ta hic bir insanin zarari yoktur kardesim kimse bu ise girmek için para ödemez almis olduğu muhteşem ürüne para öder isini düzgün yapsaydin zaten kazanirdin ne is yaptigini öğren mantigini ögren sonra saçma sapan paylasim yap olurmu kardesim SUNU DA UNUTMA KARDESİM DİŞARDA İNSANLAR EMEKLERİNİ SÖMÜRTMEK İCİN GİDİP KAPİ KAPİ İŞ ARİYOR GİT BU YORUMLARİNİ İSÇİ ÇALİSTİRAN BİR PATRONA YAP İYİ AKSAMLAR YAZMAK İSTERSEN BEN NİCKTEN YAZMAM O KADARDA KORKAK DEYİLİM ADIM SONER ALICI YAZ KARDEŞİM BU YAZDİKLARİNİ DA BANA

  YanıtlayınSil
 10. :) cok iyi etmiş kim ettiyse sana bunlari

  YanıtlayınSil
 11. Mesut bayır28 Ocak 2015 02:24

  Arkadaşlar biraz şeşfaf olalım burdaki yazıların tamanını okudum aslında herşeyede mantıklı bir açıklama buldum kendimce. Biricisi Türkiye olarak networku ne kadar tanıyoruz yapmayın allah aşkına dünyada milyarlarca insan bu sistem sayesinde evine ekmek götürüyor İkincisi magdur olan insanların yorumlarına bir bakın bugun nekadar emek yada gereklilikleri yerine getirmişler Patronlar işçisinin iyi çalışmadıgına inandıgı an kapıya koyan bir ticari sistemde çalışıyoruz degil mega holdings size hoptan para ödesin BENCE TOPLUM OLARAK KENDİMİZDE İLK OLARAK BİŞEY ARAMALIYIZ ( yalan yanlış vaatlerle işe alınan kişiler için gerekli degildir cümlelerim ) ama ne yazıkki ateş ila ormanlarda yanıyor insanlarda ısınıyor burda suçlu olan ateş diyemeyizki. Degerli vaktinizi bu yazıyı okumak için harcadıgınız için teşşekkür ederim

  YanıtlayınSil
 12. Arkadaşım benide aynı şekilde çağırdı konuştular az da olsa network işinden anlayan biriyim dediler sana hosting sunucaz 3yıllık kiralıcaz üstüne bide para kazanıcan falan filan ne kadar dediğimde 2000 dedi piyasadan haberim olmasa büyük ihtimalle kabul edicektim dedim siz benle dalga mı geçiyonuz ben 2000 e makinasını alırım sınırsız hostingimi yaparım hem2000 vericem hemde 3 yış kullanıcam sadece oğrenciyim zor geçinen biriyim aylık 500lira ile ev masrafı okul mafrafını goturmeye çalışan biriyim bide bu kadar dandik bişeye bu kadar para mı vericem bence sizde yemeyin bunları oradaki insanları bi şekilde beyinlerini yıkamışlar siz bunlara alet olmayın kimsenin hakkına girmeyin

  YanıtlayınSil
 13. Herkesin kendi düşüncesi gotune kazık girmesini seven insanlarda vardır mutlaka

  YanıtlayınSil
 14. karikaTÜRkiye30 Ocak 2015 09:48

  Böyle sacma sapan işler sizin gibi essekler sayesinde ayakta duruyor ya zaten :)

  YanıtlayınSil
 15. resul yiğit30 Ocak 2015 22:37

  işi yapan liderler ve onların uşakları bu mega işine girmeniz için kandırırlar şirketinde bu şekilde insanların çalışıp işe aldıklarından haberleri yok ben gittim bizzat üst kollarımı şikayet ettim ve paramı kurtarım 3 ay sonra şirketten dilekçe yazarak aldım

  YanıtlayınSil
 16. Benimde bir arkadaşım nerdeyse 1 yıl önce beni mecidiyeköyde bir kafede buluşalım sohbet ederiz ayağına çağırdı. Sonra bizim bir arkadaş sana benimde içinde olduğum, bir işten bahsedecek dedi. Adam geldi benim asıl mesleğim çevik kuvvet polisi falan dedi. Muhtemelen güven vermek için söylüyor. Ulan bu devirde polise güven mi olur :) baya anlattı. ben biraz düşünüyüm dönerim size dedim. Sonra 3-4 kere aradılar ne oldu diye dedim para bulamadım kredi vermediler diye sonra yakamdan düştüler.1 -2 ay geçti baktım beni oraya çağıran arkadaş seminerlerde konferanslarda, uçakla seyahat falan facede resim koyuya habire. Dedim heralde genç işi büyüttü. Tam 1 yılı geçti, telefon geldi arkadaştan, abi iş bakıyorum Cv mi sana atıyım tanıdığın yerler varsa gönder diye. Dedim sen zengin olacam falan diyordun ne oldu o iş? Cevap: Abi çok zaman ayırmak gerekiyor, bide uzun vadede kazanılabilinecek bir iş ordan. kazandığım para kendime geçindirmeye zor yetiyor.Kirayı ödeyemedim 2 ev arkadaşı aldım yanıma.Bende vazgeçtim o işten dedi. Dedim hayırlısı olsun.

  YanıtlayınSil
 17. sen dremax adlı kişi ne kadar insanı kazıkladınki problem yok bogazında kalır bi gün haksız kazandıgın o paralar

  YanıtlayınSil
 18. direkten döndü4 Mart 2015 02:30

  Bende bugün, anlattıklarna göre baya iyi bi iş teklifi aldım. Tahmin edebiliyorsunzdur :)) holdins beni satış elemanı olarak işe almak istiyor muş. biraz araştırınca holdingin ne b.k olduğunu görmüş olduk. Teşekkürler yorumlarnz we bu konuda yazdklarınz içn. Yoksa bende kısa yoldan kazıklanacaktm .s

  YanıtlayınSil
 19. Benim tam 6 arkadaşım düştü bu oyuna daha farkında değiller birde kimliklerinin resmini istemişler bizimkilerde salmış çok sıkıntısını çekecekler bu sitenin.

  YanıtlayınSil
 20. Çok mu mutlusun. Burdaki bütün Arkadaşların Söylediklerine hem fikirim. Hemde destekçisiyim

  YanıtlayınSil
 21. Evet arkadaslar bu mega denilen saçmalıkla bende bi aralar cok ugrastim sevdigimi sandigim bir cocuk bu isteydi surekli bana yukarda o iki megaci varya :D onlarin dediklerinj soyluyodu yok soyle yok boyle. Surekli faceden grup resimleri cafedeler yok kamplar bilmem ne bilmem ne o el hareketleri ekip tamam laflari hepsi birer sacmalik kocaman kocaman adamlar hepsi. Inanmayin arkadaslar gercekten kandiriliyosunuz para aliyolar sizden uye bulamazsaniz yatar o iş hem helal kazanc da degil o zaman o yorularak alin teriyle para kazananlar insan degil mi herkes girerdi bu mega isine yani degil mi bastan asagi sacmalik inanmayin sakin

  YanıtlayınSil
 22. selam arkadaşlar :) bende bu saçmalığa arkadaşım tarafından alet edilmek istendim iş hakkında bili istedim vermedi büyük bir sır gibi sakladı sonrası malum diğer arkadaşların da yazdığı klasik buluşmalar vs.. aynı şekilde meydana geldi beni arkadaşım çağırdı öncesin de klasik para kazanacaksın muhabbeti sonrasında buluşma ayarlama ve buluşma günü kendisiyle yalnız görüşecektim ama yanın da bir eleman vardı anlamıştım dönen tezgahı bende aptala yattım başladık muahbbete ben daha öncede Qnet isimli saadet zincirinden deneylimli olduğum için çakozladım (buna da başka bir arkadaşım alet etmek istedi başaramadı:) konuştuk sohbet ettik çayımızı içtik sonuç işle ilgili bilgi yok ertesi gün buluşma teklif ettiler pc yoktu yanların da malum görsellerle beyin yıkamaya çalışacaklardı elemanın toplantısı varmış kalkıp gitti bende arkadaşımla baş başa kaldım 2. buluşmanın olmayacağını söyledim dönen tezgahı bildiğimi anlattım arkadaşım kabul etmedi. bence oda bu işe kaptırdığı parayı kurtarma derdinde bu yüzden de beni kurban seçti

  YanıtlayınSil
 23. ya mükemmel anlatmişin komedi :D

  YanıtlayınSil
 24. Akillilikettiysem2 Haziran 2016 04:42

  Merhaba arkadaslar bundan 2 yıl önce dershanemde muhabbetimin merhaba merhaba oldugu bir arkadasim bigun beni aradi yarin isin var mi. Diye sorud yok dedim dershane cikisi kizilaya gidelim sana cok onemli bir sey anlaticam dedi hayirdir noldu bi iş gittigimizde görürsün dedi iyi tamam dedim gittik arkadasim ben ablasi ve arkadasi oturuyoruz. Ilk sorulari hayalin ne oldu "okuyup babama yardimci olmak" babanin isune kendinparanla katki saglamak istemez misin gibi bir soru yonelttiler "bahsettiginiz mebla ne kadar" dedim 50000 desem yeridir dedi gulsem mi aglasam mi simdi "boyle bir mebla ile calisan sirket degiliz o bizim 1 satisimiza bedel sadece nasil bi destek olabilirim" dedim nerden kivircagini sasirip arabani kendin alirsin dedi ona da cevabim vardi telefonunkendin alirsin dedi ona da cevabim vardi en sonunda beni yolamicaklarini anlayip hadi kalkalim ayagima cektiler. Benim guzel zekasi kıt dostlarim boyle bir durum ne kadar mantikli geliyor size bilemiyorum ama yapmayin colugunuz cocugunuz rizkini çar çur etmeyin babanizin alin teri ile kazanip yolladigi paralari boyle yerlere harcamayin git ucuza araba al pahaliya sat baska bisi yap daha kolay zengin olursun

  YanıtlayınSil
 25. 14 gün içinde cayma hakkı var. Paranızın %90 ını alabiliyorsunuz. Eğer altınıza adam vermişler ise %80. Kullanıcı adı ve şifre ile banka IBAN numarası nı megaholding e mail atın. Sorun çıkarsa referansa(şifreyi veren kişi) gidin iade istiyorum. Ha referans karşı çıkarsa yasal hakkım olan cayma hakkımı kullanmak istiyorum diye yapıştırın geçin. Ben çok sert konuşmadım ama konuşabilirsiniz

  YanıtlayınSil
 26. Dokuz eylul üniversitesinde bir kız arkadaşım beni kahve içmeye davet etti. İyi dedik gittik oturduk bu sohbeti açtı bi işe girdim çok para kazanacağım vaktin olursa sanada anlatayım sunum yapalım dedi. Olur dedim ve ertesi gün 3-4 tane arkadaşı ilenkafede oturduk anlattıda anlattı bende az çok anlıyorum metin2 den online oyunlardan. Sunum yapan kişiye server özelliklerini trafiği sunucunun işlemcisini ram'ini sordum. Cevap yok teknik bilgi sıfır. Sunumun sonunda aynı önceki yorumlardaki gibi ben bunları zaten 100 150 liraya mâl ediyorum.Web tasarimi desen 10 15 dakikalık sunum ile olacak iş değil. Millet yıllarca okuyor bölümünü. Kusura bakma kardeşim benim aklıma yatmadı dedim ve onlari bıraktım orada. Aradan 2 maksimum 2.5 ay geçti kız arkadaşım karşından geliyor bende aracımı park ettim indim aşağıya. Bu konunun başından beri mini cooper alıcam hayalım ıvır zıvır kazanacağım diyordu. Sordum buna bak dedim benim arabam burada hani senin cooper nerede ne kadar kazandın ? Bana cevabi Allah onların şöyle belasını versin böyle belasını versin beddular falan zar zor kredi ile 2600tl gitti falan yakında. Yaa dedim m.k kasari beni aldığında bende sana şimdi beddua edecektim nokdu dedim s*tri çektim buna. UZAK DURUN. bırakın az ötede kazansınlar kazanabiliyorlarsa.

  YanıtlayınSil
 27. Sinan Gümüş30 Aralık 2016 00:53

  sen tam bir evlenilecek kızmışsın. keşke senin gibi eşim olsa

  YanıtlayınSil
 28. Sinan Gümüş30 Aralık 2016 01:06

  aynen kardes bende teklif aldım araştırıyordum şu an. zeki adamlar var ya hala

  YanıtlayınSil
 29. Sinan Gümüş30 Aralık 2016 01:50

  beyler şimdi mega holdings yoneticisi enes şoyle boyle tamam. ama dediği şeylerin bazı kısmı dogrudur. burdan zarar alararak bitirmek yerine söylediği şeylerinin bazı kısmını alarak karlı çıkabilirsiniz. mesela başarının 7 sırrı gibi birçok faydalı şerler var. bende ilk videolarını izlediğim zaman diyorum bu adam bu şeyleri neden herkese anlatıyor? bu adam bununla ne kazanıyor? diyordum kendi kendime. çünkü bunu çok insanın bilmesidiğer insanların işlerini zora sokar.
  sonra öğrendim onun karının ne 1 saatte. bütün videolarını izleyip kendine lazım yerlerini kesip alırsan bir insanı hayatta çok büyük işlerin altına imza attıracak şeyler söylemiş. sadece dediği şeylerin cok az, işe yarayacak bir kısmını alın. ama kesinlikle bu zincire katılmayın. şahsen ben bunun gibi insanlara kendimi dolandırtırsam en az bir sene kendime gelemem herhalde. işe başlamadan çok iyi araştırın hatta mümkünse 1 sene önceden araştırmaya başlayın. her şeyi, olabilecek her şeyi butun detaylrı ile araştırın. böylelikle hem işe en iyi şekilde başlarsınız , hemde bir olumsuz durum söz konusu olursa en az zararla kurtulursunuz, arada karlı çıkanlarda olur benim gibi işe bile girmeden. tekrar soyluyorum bu zincire asla bulaşmayın, birde forex denilen şeye bulaşmayın bulaşsanızda bankaları tercih ediniz sadece size tafsiyem. kendimce yararlı bulduğum şeyi paylaşmaya çalıştım. saygılarımla!

  YanıtlayınSil
 30. Irrua Specialist Hospital1 Kasım 2017 09:09

  Benim adım Irrua Uzman Hastanesinin Dr Wilson Jones'u, organ cerrahisinde uzmanım ve satmak isteyen insan organıyım. Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa Lütfen bize geri dönmekten çekinmeyin, böylece devam edebiliriz. Aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin.

  E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com

  YanıtlayınSil
 31. Credit Financier Home1 Kasım 2017 09:15

  *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para için garanti

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi::
  Whatsapp:: +15184181390
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlayınSil
 32. FİNANSAL ÖZGÜRLÜK İÇİN EN İYİ MEVCUT YOL {upstoxfunding@yahoo.com}
  Finansal özgürlüğü mi arıyorsunuz? Borcunuz var mı, yeni bir işe başlamak için bir krediye mi ihtiyacınız var? Ya da finansal olarak çöküşün, bir araba ya da ev satın almak için bir krediye ihtiyacınız var mı? Hiç bankan tarafından hiç finanse edilmedin mi? Paranı geliştirmek mi istiyorsun? Faturalarınızı ödemek için bir krediye ihtiyacınız var mı? Daha fazla görünmeyerek, her tür krediyi başkaları için çok uygun bir% 3 faiz oranına sahip olmak için bir fırsat için memnuniyetle karşılıyoruz. Bilgi için bize şu adresten e-posta gönderin: {upstoxfunding@yahoo.com}

  Kötü bir krediniz var mı? Faturalarını ödemek için paraya ihtiyacın var mı? Yeni bir işe başlamak gerekli mi? Yetersiz fon nedeniyle tamamlanmamış bir projeniz var mı? Size fayda sağlayacak herhangi bir uzmanlığa yatırım yapmak için paraya ihtiyacınız var mı? Ve ne yapacağını bilmiyorsun. Aşağıdaki kredileri sunuyoruz: Hem bireysel krediler [güvenli ve teminatsız], İşletme kredileri [güvenli ve teminatsız], kombinasyon kredileri, Öğrenci kredileri, Konsolidasyon kredileri ve diğerleri.

  Şirket adı: UPSTOX FUNDING
  Şirket E-posta: upstoxfunding@yahoo.com
  Metin / Çağrı: (302) 273-5794.

  YanıtlayınSil
 33. Arkadaslar lütfen bana yardim edin bende girdim mayis ayinda ve sirket battı şimdi ben nasil alabirim parami bu insanlardan pişmanım lütfen telefonum 0506 382 8875

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top